Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Ne mogu da ne iskažem zadovoljstvo zbog eliminacije PSG.
    Sad mogu na miru da se posvete neizvesnoj završnici u domaćem šampionatu.
    Međutim, takav penal se ne sudi nikada i nigde.
    Ovoga je lopta udarila u lakat. Nema veze sa životom.
    Penal koji nešto odlučuje se svira u nadoknadi vremena jedino kada je to video i u to je potpun o siguran
    i gledalac na najudaljenijem sedištu na stadionu od pola milona ljudi (koji ne postoji).
    Drugim rečima nikad.
    A lakat nije ruka? Kakve veze ima jel 1 ili 90 min?
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sve sam napisao u postu šta mislim o odlučujućim penalima u poslednjem minutu.
      Sad da ulazim u polemiku nema smisla.....

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Sve sam napisao u postu šta mislim o odlučujućim penalima u poslednjem minutu.
        Sad da ulazim u polemiku nema smisla.....
        Lik okrece ledja, zmuri i dize ruke u 16m? Sta reci, nesmotrenost level 100
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Penal nije sporan uopste i PSG nema nikakvog razloga da kune sudiju. Treba da kunu sami sebe sto su dozvolili da bukvalno, ali BUKVALNO ni iz cega prime 3 gola. Prvi gol, greska odbrane, drugi gol i odbrane i golmana i klizavih (mokrih) uslova ... i o trecem smo pisali nasiroko.
          Kod kuce, protiv tima koji je desetkovan ti dozvolis sebi da primis 3 komada ni iz cega. To dovoljno govori o njima. Nisu igraci problem, pa cak ni trener. Problem je sveukupni mentalitet. Nedovoljno "velika" ekipa, ne-sampionska.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Meni je diskutabilno i koliko je ruka van prirodnog položaja. Jer ne možeš ti pri skoku dok se okreces da držiš ruku skroz uz telo.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Na kraju Kimpembe napravi penal koji nije ni trebao da igra revanš posle starta nad Rašfordom

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Meni je diskutabilno i koliko je ruka van prirodnog položaja. Jer ne možeš ti pri skoku dok se okreces da držiš ruku skroz uz telo.
                Kao sto rekoh bio bi strasno ljut da je protiv mog tima ovo svirano, u svkaom slucaju Skomina je bio veoma hrabar sinoc.

                Comment


                • Njemu uvalili kosku ovi iz VAR studija.
                  On ga nije ni svirao ni video u realnom vremenu.
                  Za njega to bio korner za Man Utd.

                  Comment


                  • Danasnji fudbal je gola namestaljka i prevara......kladionice nikad bogatije posle ovih preokreta. Sto se tice same igre PSZ je odigrao kalkulantski i kukavicki, a Junajted jos vise medjutim Junajted nije pravio greske pozadi i to je to.....e sad te "greske" arapa su sumnjive....onako da pogrese bas mi i nije cisto pogotovo jer Bufon kao matori lisac nikad onako ne boksuje loptu posle suta..... Sve u svemu drago mi je sto je ispalo ono cigance umisljeno.....eto mu sad pare....
                    Last edited by tamonajugu; 07-03-19, 10:50.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Na kraju Kimpembe napravi penal koji nije ni trebao da igra revanš posle starta nad Rašfordom
                      To bas sinoc kazem, lik koji je morao da pauzira ovu... eto..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Razlika izmedju igraca i sudija
                        Svi smo mi igrači, a malo je ko od nas sudija.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Glupo je uopste raspravljati oko toga, nista ne moze da se promeni i to je to kraj price. Bitno da se jednom klubu nonstop ne sviraju ovakvi penali, da je taj klub napokon ispao na vreme.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Jedno od glupljih opravdanja fudbalskih laika kada je u pitanju donošenje neke sudijske odluke je "to se ne svira u 90. minuti". Kakve pobogu ikakve veze ima je li prva, petnaesta ili devedeseta minuta ako su povrijeđena pravila igre? Apsolutno nikakve i to svako normalan zna. Ovo sinoć je u najmanju ruku 50-50 odluka, dok po subjektivnom mišljenju ja bih to sudio kao penal. Igrač se pravi "širim" nego što to jeste, ruka se miče prema putanji lopte i blokira je. To što nije svjesno napravio taj potez rukom, mislim da ne interesuje nikoga, njegov problem.

                            Comment


                            • Sudija je tu da sudi utakmicu od prvog do poslednjeg minuta po istim kriterijumimam kako u prvom tako i u poslednjem minutu. PSGu niko nije kriv za to što su skrivili penal i primili dva gola kakva nisu smeli. Nijednog trenutka nije njima poništeno nešto što su uradili. Uspeli su da daju jedan gol, trebao im je još jedan i kraj priče.

                              Comment


                              • Fudbal, sport uopšte je živa stvar kao i sam život uostalom.
                                Birokrate se drže strogo pravila, pa makar ona bila u nekom trenutku potpuno besmislena.
                                Ovde je bilo u pitanju osetljivo donošenje odluke u poslednjem minutu meča.
                                Odluka koja direktno može da diskvalifikuje jednu, i kvalifikuje drugu ekipu u sledeću rundu.
                                Sudija nije u "realnom vremenu" ni pomišljao da svira penal. Dosuđen je korner.
                                Nekih pola minuta kasnije, neki pametnjaković iz VAR studija, poziva ovoga da gleda snimak.
                                Što mu taj nije odmah rekao da je penal, nego Skominu, koji nije ni imao dilemu, dovodi u situaciju
                                da presuđuje. Uvaljuju mu kosku. Ovaj donosi odluku, koju je doneo.
                                Ni nakon gledanja snimka niko živ ne može da kaže "Ovo je penal k'o kuća, kako to nije odmah video ovaj magarac majku mu j...em".

                                Druga je stvar što je meni izuzetno drago da je kosmička pravda zadovoljena i da je Man Utd izbacio šeikovu preskupu igračku na prvoj prepreci.
                                Nadam se da nikad neće osvojiti UCL.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 07-03-19, 13:42.

                                Comment

                                Working...
                                X