Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi trebalo da je to. Sad samo da se odradi ovo do kraja bez povreda i kartona.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Samo da Liverpul i Siti/Tot gaze, da Mesi ne uzme zlatnu loptu. Sada bih navijao i za Pepa Gvardiolu. Samo da patuljasti pinč ne uzme nego neki novi Modrić.
      Slažem se, makar je i Tadić uzeo

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Aaaaaa
        Kakav avatar
        To je to
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ako je ikad nekom trebalo zabraniti da igra fudbal, to je ovaj mesar Pepe...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Evo problema za Pocha ako Sisoko ne bude mogao da nastavi utakmicu.

            Comment


            • Alli na sredinu, Son na bok a Ljorente u napad.

              Koliko Alli može da odradi defanzivnih zadataka, videćemo...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kako je jeben ovaj Son.

                Comment


                • Meni je Voker jedan od boljih igrača 1vs1 u odbrani. Brz, jak kao mečka i dobro se postavlja. A Son ga je uništio u ovom poluvremenu. Zver.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Siti - Totenhem 4+, Porto - Liverpul 2-3, valjda nece ostati 1-0 :/

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Meni je Voker jedan od boljih igrača 1vs1 u odbrani. Brz, jak kao mečka i dobro se postavlja. A Son ga je uništio u ovom poluvremenu. Zver.
                      Istog sam misljenja za Vokera ali Son..sta reci za njega
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Ima li neko informaciju kako je to Rouz vredjan u Srbiji na rasnoj osnovi?

                        Comment


                        • Na poluvremenu David Silva mars napolje Bernardo na njegovu poziciju Sane u igru i da se daju jos 2 gola.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Meni je Voker jedan od boljih igrača 1vs1 u odbrani. Brz, jak kao mečka i dobro se postavlja. A Son ga je uništio u ovom poluvremenu. Zver.
                            Meni je jedan od gorih 1 na 1 ... Ume da bude smotan ko sajla.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ima li neko informaciju kako je to Rouz vredjan u Srbiji na rasnoj osnovi?
                              Mislim da je to bilo u Crnoj Gori a ne Srbiji [emoji23]

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Ima li neko informaciju kako je to Rouz vredjan u Srbiji na rasnoj osnovi?
                                Na utakmicama mlade reprezentacije. I smaraju više crnci o rasnim osnovama. Meni mogu da skandiraju šta hoće i da bacaju banane ja bih pojeo, što bi mene vredjalo da mi neko bilo šta skandira.

                                Na kraju dana Rouz mora da zna da su njegovog pradjeda u brodu prenosili ne Srbi i Crnogorci nego Englezi da radi na plantaži u okovima, pa nek odjebu on i Sterling u skokovima.

                                Dosta mi je tog crnačkog licemerja više. Crncs koje sam upoznao iz Afrike su genijalno dobri, crnci iz zapadih zemalja pate od nekih kompleksa i sve gledaju kroz rasu.

                                Smoriše i Boga i narod.

                                To se dešavalo ovde kada sam pisao o Kangi mislili ljudi rasista. Daju im neka uzvišena prava samo zbog boje kože. To je diskriminacija svih ostalih rasa samo zbog njih.

                                Jebte se više ne crnci nego svi borci za neka povlašćena prava, od ma koje vere nacije i boje bili.

                                Comment

                                Working...
                                X