Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odrao bi Siti Juventusa HAHAHahHahahahHhahhhahahahaHaha... Komedijaši.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Alo ćuti ne diraj GOAT-a. Kako te nije sramota? Vidiš kako igraju kao sat tika-taka tika-taka tika-taka.
      Sto je najgore i sa ovom smesnom postavom su bili bolji i kontrolisali ceo mec. I na glupost prime.
      Ima Gvardiola neke svoje ljubimce koji po meni moraju da greju klupu drugim igracima.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Šta su bre kontrolisali i koga briga ko je bio bolji? Vidiš li ti rezultat? Nećemo sa tim mantrama ko je bio bolji.

        Dobili penal, slomio Delf nogu Kejnu, primili gol i begajte kući.

        Sandu u epizodi : Nije Gvardiola kriv, mi smo krivi mi smo govna

        Jebeš ovo. Kako je Siti odvalio Šahtjor iz Donjecka koji ne igra u Donjecku i šta je uradio Šalkeu ono je umetnost. Oni su za mene prvaci. Hoće Šalke ostati u Bundes ligi ?

        joj Sandule SanDule
        Last edited by Cassius Clay; 09-04-19, 21:56.

        Comment


        • Zna ponesto Poketinjo

          Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Igraju se deca, igraju se neki menadžeri neke trenerčine a na kraju osvoje Mesi ili Ronaldo u 70% slučajeva. Eventualno izleti neki Čelzi srećno i Bajern top generacija.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Šta su bre kontrolisali i koga briga ko je bio bolji? Vidiš li ti rezultat? Nećemo sa tim mantrama ko je bio bolji.

              Dobili penal, slomio Delf nogu Kejnu, primili gol i begajte kući.

              Sandu u epizodi : Nije Gvardiola kriv, mi smo krivi mi smo govna
              Ne mogu tebi da objasnjavam jer ti ne znas. A i zadrt si tako da ne vredi da trosim reci, misljenje ti necu promeniti.
              Pises gnusne lazi ili se trudis da tako izgleda:
              Dobili penal - jel nije bio?
              Slomio nogu - covek sutno loptu ovaj mu uleteo i nakon suta mu zakacio nogu.
              Primili gol - jedina tacna stvar koju si u postu napisao.
              Nije Gvardiola kriv - i te kako je kriv sto voli Davida Silvu, Gundogana, Otamendija, vise nego sto zasluzuju da ih voli.
              Dobro makar si jednu stvar "ubo" u postu.
              Jos mi samo ti falis da me nerviras i "bre" cas..... Ne radi to vise.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sve je promasio Gvardiola, sve. Cemu ovoliko overthinkovanje, pa sta je to jebote.

                Normalna postava kuci i lagana tri komada.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Ja ipak mislim da Siti ovo u revanšu lagano prolazi.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Salah je mogao da dobije crveni večeras. Da se gledao VAR, mislim da bi mu dao crveni, iako je povukao malo nogu.

                    Inače, sve večeras rutinski. Malo više otvoreni u prvom, ali smo zatvorili u drugom poluvremenu.

                    Henderson igrač utakmice. Daj mu Kloppe malo više prostora u napadu i odmah je drugačiji igrač. Nije za njega DM. On je osmica očigledno.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nastavio Gvardiola tradiciju gostovanja u LS.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Da li je moguće da u Sitiju ne postoji čovek koji bi rekao igračima da usled postojanja VAR tehnologije nema smisla protestovati i i stajati čekajući sudiju da reaguje. Ili je Delf jednostavno glup. Sudije ce uvek pustiti igru, pogotovu kod ovakvih situacija gde centimetri odlučuju. Lako će poništiti.
                        Last edited by mark !t zer0; 09-04-19, 22:10.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Mislim da će opasno da ih blitziju u revašnu, i da će da bude 3-0 ili 4-1.

                          Ali mi se sviđa što su ranjivi. Bilo bi lepo da je Solsker gledao tekmu večeras.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Mislim da će opasno da ih blitziju u revašnu, i da će da bude 3-0 ili 4-1.

                            Ali mi se sviđa što su ranjivi. Bilo bi lepo da je Solsker gledao tekmu večeras.
                            Zbog?

                            Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Zbog?

                              Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                              Zbog duela u ligi, naravno.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Najavio Baka jos nakon zreba overthink Pepa, i opet se to desilo. Cemu ona postava i onakva igra?

                                I dalje mislim da ce izdominirati strasno kod kuce i prolaze. Ali moze da ih brine ovaj pristup u gostima, godinama Pep prolazi ovako u LS u gostima.

                                Sandu, kakva kontrola , pa pustili im loptu Najbolja sansa Sitija, Aguerov penal, nista drugo nisu iskreirali. Ocajni danas. Najvise krivim Pepa.

                                Comment

                                Working...
                                X