Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    A zamislite situaciju da Totenhem osvoji ove godine LS.
    To bi bio nevidjeni podvig.
    Da izbace Siti, pa Juventus, pa Barselonu (na primer) ili Liverpul.
    Mada moze da ih prokenja pa da nakon Sitija idu na Ajaks pa u finalu Junajted na primer. To bi vec bilo znatno lakse. Medjutim ne vidim Ajaks nikako kao pobednika dvomeca sa Juveom koliko god da su dobri, poletni, leprsavi.
    Dok je u finalu po meni moguce svasta.
    Opet i ako mi je tesko to da zamislim (ne mogu oni protiv Sitija bukvalno nista) bilo bi to netvarno dostignuce za Poketinov tim.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Mozda ga pre toga i Tadic oduva,ako odigraju kao protiv Reala ne pise se dobro Juventusu.Ne igra Juventus nista posebno ove godine u LS.
      A možda ga i Mesi i Tadić... znate, ne o, nego po. Ja mislim da će po a ne o

      Ne znam zašto stavljam Mesija i Tadića u istu rečenicu. Ko je taj jebeni Tadić? Usralo ga jednu tekmu odigrao bogovski pa ga poredimo sa veličinama.
      Last edited by Cassius Clay; 15-03-19, 15:47.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        A možda ga i Mesi i Tadić... znate, ne o, nego po. Ja mislim da će po a ne o

        Ne znam zašto stavljam Mesija i Tadića u istu rečenicu. Ko je taj jebeni Tadić? Usralo ga jednu tekmu odigrao bogovski pa ga poredimo sa veličinama.
        Tadic celu sezonu igra na vrhunskom nivou,posebno LS,ima vise golova i asistencija kad se saberu nego utakmica sto je odigrao a da ne pricamo sad o uticaju Tadica na igru Ajaksa. Juventus je gubio i od Jang Bojsa u LS tako da ne vidim razlog zasto Ajaks ne bi mogao Juventus da iznenadi. To sto ti mislis da je Kristijano bogom dan da osvaja trofeje je druga stvar,mene on nicim sem ponekad nekim lepim golom ne moze da odusevi,uglavnom su to penali i golovi iz peterca i ne smatram ga nekom velicinom za razliku od 99 posto ljudi ovde,a zasto to sam milion puta objasnio.Veliki golgeter,verovatno najveci golgeter svih vremena i tu ne znam sta bih vise dodao ili oduzeo Kristijanu,u tom smislu jeste velicina medju gol igracima. To je ono sto ti volis,a ja volim igrace od kojih zavisi igra tima,od kojih polazi svaka akcija,koji su kreativni,plejmejkeri tima.

        Comment


        • Juventus gubio od YB u poslednjem kolu nebitnom skroz sa drugom postavom i CR-om u spicu i to su dva gola primili iz 2 suta slucajno.
          U Amsterdamu mekanih 0-2 u Torino 1-0 i dovidjenja.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Da sacekamo mi lepo te utakmice,ja verujem u Ajaks,samo ako sudije ne budu krale za Juventus Ajaks bez problema moze da igra egal utakmice s njima i da ih dobije u dvomecu.

            Comment


            • Hahhah opet ukrao Juventus, eno i namestio Juve VAR da je presla gol liniju, i zreb namestio Infantino za Juventus, ma sve smo kupili, ne moze nam niko nista.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ne znam da li je neko napisao pre mene, ali ja bih ovim putem želeo da pozdravim gospodina Strajnića i da mu poželim sve najbolje.

                Comment


                • Ne znam Bici kako se ti identifikujes sa Juventusom,ja ovde navijam samo za Partizan i briga me uzeo LS Juventus,Ajaks,Barsa ili neko deseti,samo hocu dobar fudbal da gledam,a zna se sta je za mene dobar fudbal,jedini u Juventusu koji mogu da mi to priuste pod uslovom da ih Alegri ne sputava defanzivnom taktikom su Pjanic,Dibala i Daglas Kosta.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Sta kaze sad brat Fiksni, koje su sanse Lfca protiv Porta? [emoji3]

                    Prosle sezone si nam davao skromnih 60-40%. [emoji3]



                    Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                    Ove godine pa 75-35 u vasu korist opet,iako mislim da ce te ove godine proci sa manjom razlikom ,al to nije ni bitno
                    Generalno je Porto tim koji bas lezi LFC i da kazem dobili ste najpozeljnijeg moguceg protivnika,oni mogu vas da ugroze ako izvuku nekako produzetke inace tesko

                    Ma vise manje dosadna ce biti QF deluje kao zanimljivi dueli MU -Barsa,al nema od toga nista tu dajem 80-20 u koris Barse isto ko Juve Ajaks 80-20
                    A Siti 60-40 u koristi Sitija i to samo zato sto je Pep na klupi ,pa moze da bude svasta ,inace da neki bolji trener vodi Siti jos vecu prednost bi im dao

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Ne znam Bici kako se ti identifikujes sa Juventusom,ja ovde navijam samo za Partizan i briga me uzeo LS Juventus,Ajaks,Barsa ili neko deseti,samo hocu dobar fudbal da gledam,a zna se sta je za mene dobar fudbal,jedini u Juventusu koji mogu da mi to priuste pod uslovom da ih Alegri ne sputava defanzivnom taktikom su Pjanic,Dibala i Daglas Kosta.
                      Ok ja recimo evo citam ovaj post,i donekle mogu da razumem sve,jer navijam za Zvezdu samo ,i ovako sa strane simpatisem klubove pre svega na osnovu trenera koji ih vodi,sad sta je komelepo moze se pricati a i ne mora,jer je ispricano 100 puta,svako ima svoj ukus

                      Jedino evo 2 dana citam postove i primetio da uvek gledas da osporis i opljunes Real i sve u vezi njega,nije mi problem pljuj,ali ako vec hocemo da pisemo realno,mogu da slozim da Alegri i Juve vuce ka defanzivi,ali ti onda napises,da su jedini (ako ih trener ne sputava)Pjanic,Dyb,Daglas...a ne napises CR7 mozes da ga ne volis ,da ti je gadan,al ne mozes da kazes da on nema poteze u kojima moze da se uziva i da kad se igra napadacki nije uzivanje gledati njega neke njegove poteze

                      Kapiram da je i to zbog Reala jer je bio tamo ,al mi stvarno nije jasno cemu toliko osporavanje i negativnost prema najboljem timu ikada i jednom od najboljih igraca ikada.

                      ja recimo ne volim Barselonu,posle Partizana najomrazeniji klub ,imam neke svoje privatne razloge koji su nebitni,al nikad necu osporiti Mesija ili reci da je Barsa dobra kad jeste ili losa kad je losa,ko sto evo sad kazem da su mi posle Juventusa najveci favoriti
                      Last edited by 61563; 15-03-19, 18:04.

                      Comment


                      • I po meni Spursi imaju najvise sansi od aursajdera, ali mislim(i nadam se) da nece biti iznenadjenja i da cemo imati dva svemirska polufinala, potpuno otvorena po mom misljenju. Sada se na primer vidi koliko ce teze biti za dvojac koji se kolje za PL, dok Juve moze sa omlaincima da igra Seriju A, a ni Barsa nije daleko od toga. City je sa te strane u najtezoj poziciji zbog broja meceva do kraja sezone ali i imaju verovatno najduzi "roster". Dok kod Liverpoola izostanak bilo kog igraca iz ofanzivne trojke znaci debelo opadanje sansi za titulu.
                        Last edited by mark !t zer0; 15-03-19, 18:05.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ove godine pa 75-35 u vasu korist opet,iako mislim da ce te ove godine proci sa manjom razlikom ,al to nije ni bitno
                          Generalno je Porto tim koji bas lezi LFC i da kazem dobili ste najpozeljnijeg moguceg protivnika,oni mogu vas da ugroze ako izvuku nekako produzetke inace tesko

                          Ma vise manje dosadna ce biti QF deluje kao zanimljivi dueli MU -Barsa,al nema od toga nista tu dajem 80-20 u koris Barse isto ko Juve Ajaks 80-20
                          A Siti 60-40 u koristi Sitija i to samo zato sto je Pep na klupi ,pa moze da bude svasta ,inace da neki bolji trener vodi Siti jos vecu prednost bi im dao
                          Rofl... Koji si ti KRALJ!
                          Saberi molim te 75 i 35.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Rofl... Koji si ti KRALJ!
                            Saberi molim te 75 i 35.
                            Jbg Fiksni radi po principu kladionica, sa tih 10% osigurava zaradu kuće.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Rofl... Koji si ti KRALJ!
                              Saberi molim te 75 i 35.
                              ahahahahha 75-25 sou,necu da se vadim da sam pogresio u kucanju jer nisam hahahahahha

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                I po meni Spursi imaju najvise sansi od aursajdera, ali mislim(i nadam se) da nece biti iznenadjenja i da cemo imati dva svemirska polufinala, potpuno otvorena po mom misljenju. Sada se na primer vidi koliko ce teze biti za dvojac koji se kolje za PL, dok Juve moze sa omlaincima da igra Seriju A, a ni Barsa nije daleko od toga. City je sa te strane u najtezoj poziciji zbog broja meceva do kraja sezone ali i imaju verovatno najduzi "roster". Dok kod Liverpoola izostanak bilo kog igraca iz ofanzivne trojke znaci debelo opadanje sansi za titulu.
                                Jeste al je Juve pre toga izbacio drugi najjaci tim a Siti bio u razgledanju rudnika po Nemackoj

                                Comment

                                Working...
                                X