Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Roma odigrala egal sa LFC, malo falilo da ih izbace, ostale ekipe ispale odmah sem eto Sitija koji stigao do QF isto kao i Juventus.
    Atalanta nakantala Everton u grupi, Lazio stigao daleko u LE itd. A WH i barnli ne mogu kvalifikacije da prodju...
    Previse se potcenjuje Seria A. To sto Englezi ulazu vise para u svoje klubove i sto 20. tim lige ima 100 milki za ispadanje i TV prava, ne znaci da je liga jaca. Ujednacenija da, ali ne i jaca.
    Roma je bila daleko od bilo kakvog egala, dvomec je bio neizvestan citav minut.

    Niko ovde ne potcenjuje seriu a, nego vi imate potrebu da malo malo pokrecete tu temu, to je tvoje misljenje i ja to postujem, ne slazem se sa tobom. Ali nema potrebe da potencirate tu pricu stalno, necemo se nikada sloziti oko toga i kraj. Prosto je glupo to raditi, niko ovde iz PL teme ne pominje seriu a niti govori kako je ta liga ovakva ili onakva, niti je poredi sa PLom.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Manite se priča oko liga, nekada bila odlična tema da se troluje, jbg prevaziđena rasprava.

      Englezima najveći problem treba da bude činjenica da Siti ističu kao svog najozbiljnijeg konkurenta za ušatog, što je ok jer je Siti i najozbiljniji konkurent za osvajanje lige.

      Daleko su po mom mišljenju oni, van 5 favorita danas, eto ja bih se pre kladio na Liverpul nego na Siti, ali to je moje mišljenje. Treće je što je Liverpul uklet i što mora da ima tri puta jači tim od prvog do njega u ligi da bi istu osvojio.

      Jedino gde bi se složio jeste da se Italijani dosta potcenjuju. Ističe se kao argument da je Liverpul prošle godine igrao finale, pa ? Juventus igrao dva puta u poslednje 4 godine, pa nikome ništa, prošle godine izbačen od osvajača na krađu.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Na poslednjem SP, EPL je predstavljalo 108 igraca, najvice od svih drugih liga... Serie A 58 igraca.

        WH i Burnley proklinju dan kad su se plasirali u LE.
        2006. u finalu LŠ Juventus imao 10 igrača pa ga izbaciše u Seriju B zbog navodnog nameštanja utakmica.....

        Što se proklinjanja dana WH,a pogotovo Barnlija tiče...jbg namerno su ispali kako bi se usresredili na borbu za titulu u PL, štede noge. A s druge strane redovni su učesnici LŠ, pa im to igranje u LE dođe kao s konja na magarca.

        Svašta....

        EDIT: Što se 2006. godine tiče Juventus je te godine u LŠ izbacio baš Liverpul golom Baroša, Liverpul koji je posle igrao i finale, a taj Juve i finalu LŠ imao skoro sve igrače iz prvih 11.
        Last edited by Brajkula; 24-10-18, 23:07.

        Comment




        • Blokada Brozovića pri Suarezovom slobodnjaku.

          Comment


          • Brajko to je bilo 2005, edituj ponovo post nisi poentirao ne kontam poentu svega napisanog.

            Na kraju krajeva jedno je liga a jedno LS, Liverpul tih godina nije bio ni u prici za titulu u PLu, ali je mogao da se bije sa bilo kojim timom na svetu. Sto znaci da rezultati u LSu nemaju veze sa kvalitetom lige iz koje tim dolazi.
            Last edited by Brian McShtull; 24-10-18, 23:18.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Moguće da sam izmešao godine.

              Poenta priče da je sastistika oko broja igrača koliko na SP odlaze iz jedne lige uopšteno glupa za poređenje jačina liga, prevashodno jer iz npr Primere dolazi manje, a ne smemo da se složimo da je to lošija liga od PL.

              Meni je to stvar ukusa.

              Comment


              • Nije to navodno namestanje utakmica vec stvarno, kad igraju recimo Perudja - Juventus i kvota na pobedu domacina ili X je 1.30 to znas da nisu cista posla.

                Burnley se sprema za borbu za opstanak naravno, ispadanje u Championship je nocna mora... eno samo vidi koliko dugo se Aston Villa zadrzala dole, Leeds, Forest, Blackburn, Bolton, oba tima iz Sheffielda, Derby, neki su dogurali i do 3. ranga takmicenja pa se vracali. Naravno da ce za klubove kao sto Burnley opstanak u EPL biti bitniji od Lige Evrope posto postoji realna mogucnost da se u Championshipu zaglave do 10 sezona a zarada u EPL je daleko veca od onoga sto im daje Liga Evrope.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Moguće da sam izmešao godine.

                  Poenta priče da je sastistika oko broja igrača koliko na SP odlaze iz jedne lige uopšteno glupa za poređenje jačina liga, prevashodno jer iz npr Primere dolazi manje, a ne smemo da se složimo da je to lošija liga od PL.

                  Meni je to stvar ukusa.
                  Pa i jeste stvar ukusa, samo sto niko ovde ne potcenjuje seriu a niti pocinje bilo kakvu polemiku o tome osim vas talijana.
                  Npr meni je PL jaca od Primere, ali nemam potrebu da to bilo kome dokazujem.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Perudje nema sto godina u Serie A, jos navodis takve gluposti kakve si naveo, na tim koji se bori za opstanak nikad nije bila kvota ispod 3.00 protiv Juventusa. Kakve ti to gluposti sejes ovde nije mi jasno. NIsu cista posla ? To sto ti pises nisu cista posla, treba ti tastaturu zabranit.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Perudje nema sto godina u Serie A, jos navodis takve gluposti kakve si naveo, na tim koji se bori za opstanak nikad nije bila kvota ispod 3.00 protiv Juventusa. Kakve ti to gluposti sejes ovde nije mi jasno. NIsu cista posla ? To sto ti pises nisu cista posla, treba ti tastaturu zabranit.
                      Aj sad lepo zamisli da si procitao reci "na primer"

                      https://www.betexplorer.com/soccer/i...ntus/U18bYn84/
                      https://www.betexplorer.com/soccer/i...ntus/U1zSTmQS/

                      Mrzelo me da trazim dalje...

                      A ti posle tvrdi da nije bila ispod 3,00 i vredjaj. Ja tebi necu reci da pises gluposti i da ti treba zabraniti tastaturu posto za razliku od tebe ja koristim cinjenice.

                      Mozemo i da se dogovorimo da Juventus nije namestao nego da ih je napakovao Massimo Moratti posto je Inter dominirao nakon zasluzene selidbe Juventusa u Serie B.
                      Last edited by belgrade_owl; 24-10-18, 23:51.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Aj sad lepo zamisli da si procitao reci "na primer"
                        Kakvu poruku saljes sa onakvim netacnim postom, za koji i sam znas da je netacan, al lupas onako namerno. Cuj 1.30 kvotu protiv Juventusa, to ti je primer ? Jos kazes nije navodno nego stvarno kad je ovako i onako.

                        Daj malo i ja da prospem takve nebuloze. Kad je 1.3. kvota na Burnley protiv Man City, onda tu nisu cista posla. Iako to nije bilo, niti ce biti, al daj da napisem, da vidim sta ce biti.

                        Comment


                        • Kad smo kod Perudje veliki pozdrav za Milana Rapaica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Kakvu poruku saljes sa onakvim netacnim postom, za koji i sam znas da je netacan, al lupas onako namerno. Cuj 1.30 kvotu protiv Juventusa, to ti je primer ? Jos kazes nije navodno nego stvarno kad je ovako i onako.

                            Daj malo i ja da prospem takve nebuloze. Kad je 1.3. kvota na Burnley protiv Man City, onda tu nisu cista posla. Iako to nije bilo, niti ce biti, al daj da napisem, da vidim sta ce biti.
                            Izvini nije 1.30 nego 1.60-1.65... imas gore i linkove pa gledaj ako mi ne verujes. I laku noc.

                            Comment


                            • To je ok, Livorno imao jednog od najboljih napadaca u Evropi tada, covjek dao preko 100 golova za cetiri sezone, nezaustavljiv je bio.
                              sigpic

                              Comment




                              • ....Skoro pa kao Petar Divic i Vanja Grubac...

                                Comment

                                Working...
                                X