Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volio bih da sam mogao procitati Neymarove misli tamo u 96-toj minuti.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Pa dal je realno da je Junajted prosao...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Mene samo zanima kako jedan od najboljih sudija dosudi da je ono penal kad gleda snimak, sta moze igrac u onoj situaciji da uradi, on nije ispruzio ruku, on je u skoku i lopta ga pogadja u ruku, ne moze da je zalijepi u tijelu kad je odvojen od zemlje, eto ko su sudije danas
        Skomina odma primenjuje pravilo koje će se uvesti u budućnost. Svaki udarac u ruku, nameran ili ne, u šesnaestercu, tretiraće se ko kazneni.
        Ma bitno da je dunuo i preokrenuo nam sezonu.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Limune daj fejrnes tabelu

          Comment


          • Ali sami su krivi za poraz. Već na početku drugog poluvremena su trebali da stisnu. Igraš protiv desetkovane ekipe, koja ne može napad normaln da organizuje. Vidiš da su slabiji i umesto da rešiš odmah na početku drugog poluvremena i posle odrađuješ do kraja, ti kao kontrolišeš tempo utakmice, igraš opušteno.

            Ostavili su aktivan rezultat 15 min pred kraj. To je baš loš potez. Ne smeš da dođeš u situaciju da je dovoljna jedna greška da te izbaci.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • To od sledece sezone znam, ali to pravilo ne vazi ove sezone. Takodje i to novo pravilo mi je debilno, kad te npr. napuca lopta u ruku to nikako ne moze biti penal, a od sledece sezone ce se suditi.
              sigpic

              Comment


              • Jedva cekam da vidim kako ce da se kotira ovaj podvig Oleovog Junajteda na onoj tvojoj "koje zasluzio da pobijedi... fer" tabeli

                Comment


                • Da se ne lazemo, ovo je namesteno 100% [emoji3]

                  Comment


                  • Ma jasta. Cim je Ferguson bio na stadionu, znalo se da je dosao u Pariz da zastrasi, podmiti i ucijeni sudije kao sto je to decenijama radio.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To od sledece sezone znam, ali to pravilo ne vazi ove sezone. Takodje i to novo pravilo mi je debilno, kad te npr. napuca lopta u ruku to nikako ne moze biti penal, a od sledece sezone ce se suditi.
                      Sve da uvedu i tropenal zar je sada bitno.
                      Najbitnija stavka je što je ogavni PSG završio u korpi za smeće.
                      Pre koju godinu Barsa, sada mi, stvarno su luzeri.
                      Brzo će El Kelafi dići sidro i pobeći iz Pariza glavom bez obzira.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Veliki Ole Gunar, kakav trener, bravo majstore.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne bi stigao ovu loptu i čak je i ofsajd bio ali sviraće izgleda penal.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Ne mogu da verujem kakvo veče. Var obeležio ovaj dan.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Ako se gleda da li bi stigao loptu, onda ni p od penala.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • To se gleda. I ne bi je stigao. A čak mislim da je i ofsajd bio. Neverovatno.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X