Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luka zasluzeno. Ronaldo pizda najveca ispao po drugi put.
    sigpic

    Comment


    • Ljigavac i kompleksas.

      Comment


      • Posebno sad kad je presao u Juve

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Posebno sad kad je presao u Juve
          Brt ja volim Juventus,bas mi je krivo sto dovedoste onoga da vam zagadi tim.

          Comment


          • Ja ne mogu nikako da razumijem kako toliko nema obraza, a kad je izbacio sa Portugalom Hrvatsku na Euru davao je izjave kako ne moze da se raduje kad njegov brat pati, aludirajuci naravno na Modrica. Pa da nije bilo i tog Modrica on nikad ne bi postao to sto jeste, covjek je najvazniji igrac Reala poslednjih pet godina, sve kuca, sve radi zbog njega i nece da ga ispostuje posle svega. Bijednik.
            sigpic

            Comment


            • Mene samo interesuje da li će taj isti Real sada osvojiti LŠ kada nema Ronalda kao što je isto učinio u prethodne tri godine.

              Ne opravdavam Ronalda, ne vrti se svet oko njega, ali da li je realna dodela ove nagrade, kao i one oko LŠ jeste diskutabilno pitanje.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Brt ja volim Juventus,bas mi je krivo sto dovedoste onoga da vam zagadi tim.
                Ma ko zna sta je sve iza kulisa sto mi ne znamo. Msm ja sam poslednji da ga branim, stalno sam ga grdio Sto se tice FIFE, Modric mi je bez premca, sto se tice LS i Ballon d'Or, tu je moralo/moralo bi da pripadne CR7.

                A slazem se da je Modric najzasluzniji za ovakav Real, jednostavno klub ne funkcionise isto bez njega. Kad je Modric imao one povrede ako se secate u sezoni 2014-15, tad je Real izduvo na vise frontova i to sa mocnim Ancelotijem, iako je Ronaldo dao nekih 50-ak golova u sezoni.

                Comment


                • Koja je to nepravda da Snajder nije dobio nagradu one godine. Sad još više dobija na značaju.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pazi ti, uzme Modric a nisu Cavi, Injesta ili Snajder nekih ranijih godina. Smejurija

                    Ovo oko Salahove nagrade ne bih nesto posebno komentarisao, komedija

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Koja je to nepravda da Snajder nije dobio nagradu one godine. Sad još više dobija na značaju.
                      Inijesta mozda i vise zasluzio od Snajdera. Pokradeni su opasno, ali eto deceniju smo imali rat izmedju Ronalda i Mesija, sad kad Ronaldo nije vise u Realu shvata i on sta znaci imati najjaci lobi na svijetu, to ga vjerovatno i najvise boli. Ipak odluka da Mesi nije medju tri, a Salah jeste je meni barem prilicno debilna.
                      sigpic

                      Comment


                      • 2010. i 2013. su bas bile diskutabilne. One 2013. morao je dobit neko iz Bayerna, kakva jbna dominacija, nesto najbolje vidjeno i niko da dobije priznanje.

                        Najjace od svega sto se ni Messi nije pojavio 2016. pa niko ziv ne spominje. Taj Realov lobi se vidi na sve strane. Cak i mediji sad prozivaju, a nisu to bas toliko radili one 2016.

                        Comment


                        • Modricu munjo,na ponos svih balkanaca.Napokon na ove prostore dolazi zlatna lopta ako bog da.Kad vec Dejo nije uspio,jebao ih Papen.Istina dobio je Stoickov na njega sam zaboravio.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Inijesta mozda i vise zasluzio od Snajdera. Pokradeni su opasno, ali eto deceniju smo imali rat izmedju Ronalda i Mesija, sad kad Ronaldo nije vise u Realu shvata i on sta znaci imati najjaci lobi na svijetu, to ga vjerovatno i najvise boli. Ipak odluka da Mesi nije medju tri, a Salah jeste je meni barem prilicno debilna.
                            Diskutabilno, i moglo bi se polemisati oko njih dvojice, ali svakako je jedan od njih dvojice tad zaslužio. Po meni lično Snajder.

                            Ova FIFA je sve debilnija i debilnija.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              2010. i 2013. su bas bile diskutabilne. One 2013. morao je dobit neko iz Bayerna, kakva jbna dominacija, nesto najbolje vidjeno i niko da dobije priznanje.

                              Najjace od svega sto se ni Messi nije pojavio 2016. pa niko ziv ne spominje. Taj Realov lobi se vidi na sve strane. Cak i mediji sad prozivaju, a nisu to bas toliko radili one 2016.
                              Ma ajde da je Mesi dobio, a Ronaldo se nije pojavio, to mogu da razumijem, ali ovo nikako ne mogu. To mu je bio saigrac dugogodisnji, najvazniji sraf u njegovoj ekipi u kojoj je kao na traci osvajao titule i individualne nagrade, u ekipi u kojoj je postao ili najbolji ili drugi najbolji svih vremena, vala moras imati postovanje za bivseg saigraca, bivsi klub i milione navijaca koje si dobio samim dolaskom u Real. Nema opravdanja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Varan??? [emoji102][emoji102]

                                [emoji23]

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X