Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja samo mislim da ste omašili mesto za ovakav razgovor i da ste odavno skrenuli sa gore navedene teme. Ako ćemo ovde da pričamo o predsedniku, crncima, Englezima i ostalom onda da promenimo naziv teme. Uostalom, Zvezda je ostvarila ogroman uspeh, ne samo ovim remijem protiv x puta novčano vrednije ekipe, već gledajući ove dve sezone. Kome smeta da se zvezdaši hvale nemoj da ih sluša, ali zato nemoj ni zvezdaši da pljuju po drugim klubovima i da bilo koga omalovažavaju. Ja lično pratim i navijam za drugi klub ali Zvezdu nikad ne mogu da prestanem da volim i gledam. I ne vidim ništa loše u tome jer je fudbal ipak najbitnija sporedna stvar na svetu.

    Comment


    • Evo čovek je u pravu samo hronološki to lepo posložiti kao što jesi. Prvi je ZLImun prozvao nas kako ne razume čemu slavlje i da nije euforija kao posle Kostarike.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        To navijanje za Zvezdu je ispiranje mozga od najmladjih dana. Tipa rodi se dete, odma mu nakace Zvezdinu majicu i kapicu, vidim sad kace slike na fejsu a u opisu "moj mali Zvezdas", a dete ne zna jos za sebe. Pa onda kad malo porastes svi te pitaju navijas li za Zvezdu ili Partizan, ne ostavlja se drugi izbor, a jos ne znas ni sta je sport. Najcesce se opredeljenje nasledjuje od porodice, ponekad i od komsiluka, ali svejedno najveci broj navijaca nije odlucio za koga ce da navija iz nekih svojih razloga, vec zbog toga sto se rodio u odredjenoj sredini pa mu je samo nametnuto.

        I ja sam tako kao klinac bio Zvezdas, imao kapu, sal, dres, lozio se nesto, ali sam vremenom shvatio da je to samo kriminalna grupa i da ne postoji objasnjenje zasto bih voleo taj klub.
        Unistavaju mlade talente, primaju na probu samo one ciji su roditelji spremni da gurnu kes, samim tim unistavaju razvoj srpskog fudbala. Otimaju igrace od manjih klubova ne placajuci im ni dinar. Bagra koja redovno dolazi na utakmice koristi klub kao sredstvo vezivanja velikog broja omladine, pa se onda prodaje droga, koriste se klinci kako bi izvrsili nekom reket, ali to su sve sportski navijaci jelte. Ista prica je i za Partizan.

        O fudbalu kao igri da ne pricamo. Ne znam ko moze da prati ove domace utakmice. Ko voli sport zbog igre a ne zbog nekog emotivnog vezivanja koje je umetnuto, radije ce favorizovati druge klubove.
        Amin!

        Mene su kao malog deda i otac vodili na OFK Beograd, oni su navijali za BSK/OFK pa sam i ja tako nastavio tradiciju, cak sam imao i sezonsku kartu do 2001. godine, a onda je Terzic namestio mec u Niksicu, Sutjeska dobila 3:2, Petar Divic dao 2 gola kako bi bio prvi strelac lige... meni se jednostavno sve smucilo... tad sam prestao redovno da idem na utakmice, jednostavno bilo me je sramota sto je moj klub povezan sa takvim olosem.

        Ponadao sam se bice bolje kad je doticni otisao na "specijalizaciju" u Sijetl, ali dzaba sva nadanja kad je njemu sve oprosteno, ne samo sto mu je oprosteno vec mu je povereno da vodi zvezdu, najveci klub u Srbiji.

        Ovo dalje nema veze sa limunovim citatom, ali ...

        Kulminacija je naravno 19.07.2015. godine i cuvenih 2:6 na Vracaru, nije problem sto je bilo 2:6, ali je za mene veliki problem sto je Terzicu i njegovim gorilama bio dozvoljen pristup svlacionici OFK Beograda i sto su na poluvremenu pretili igracima, veliki je problem i sto Pizon nije "mogao" da vodi ekipu protiv "njegove" zvezde. I sto je najveci paradoks, ni jedan zvezdas se ne stidi zbog toga sto je njegov klub do pobede dosao na tako bedan nacin.

        E pa sad Urose, ako vam je lepo da upadate u tudje svlacionice i da da pretite drugima blago vama. Ako ti je zanimljivo da gledas 30 namestenih utakmica i 3 derbija godisnje super. Samo nemoj da zaboravis, pojavice se ponovo neki Arkan, i ponovo ce neki Obilic biti prvak drzave, a mozda ce i radi mira u unutrasnjosti neki novi Palma doneti trofej u Jagodinu pa kad mu fudbal dosadi pustice vodu da govna odu.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Znaš li ti Rićma šta je demokratija? Demokratija je i kada sedimo ti Brajkula i ja u jednoj sobi npr pa glasamo on i ja da te razapnemo i ti se prikloniš lepo demokratskoj odluci. Svaki gavran na tv danas govori demokratija a misli na liberalizam. To su sve liberalne tekovine. Demokratiju smo videli 1789. kada je treći stalež nadbrojniji zavio u crno Francusku.

          To nije nacionalizam nego patriotizam. Ok, nemam ništa protiv da navijaš za strani klub, navijaš za plaćenike, ja navijam za svoj klub, siromašan, kakav je da je, svetski je šampion, i to sada kad je u timu sve ciganin do ciganina, kada se osećaju isto kao i mi navijači,

          i onda će neko mene da ubedjuje da se manem Zvezde a ja njemu ne govorim da je glupo što navija za Liverpul.

          Navijaj za koga hoćeš, samo me nemoj praviti budalom. Gledajte Liverpul koga bre boli uvo. Pratim i ja strane klubove samo ne mešam ljubav prema klubu i svidjanje nekog kluba i igrača/gladijatora. Emociju i svidjanje razdvajam.
          Patriozitam je zaostavstina od proslog veka(da se razumemo on je bio potreban u proslom veku i odradio je svoju svrhu, sada su vremena drugacija) i mozda eventualno danas ih ima negde oko 30% stanovnistva zbog cega i nastaju sranja, a nasa istorija u poslednjih 30 godina je bas takva da zbog glasne i nezadovoljne manjine(vecim delom nacionalisti) da najebe cela zemlja. Zbog patriotizma i ljudi koji su okrenuti njemu svi najebu. I nisi me najbolje razumeo, nerviraju me takve podele gde ljudi gledaju kroz nacionalizam na osnovu onoga sto gledas. Gledas PL, onda si Englez. Gledas NBA, Amer si. A kada bolje pogledas, najjaca takmicenja bas promovisu multikultualizam i razlicistost. Ja bih uveliko voleo da vec sutra nestane taj sportski nacionalizam, ali to bi vec bila utopija. Ja uopste ne stajem na stranu stranih klubova, nego sam protiv tog sportskog nacionalizma koji vec duze vreme vlada na forumu i previse bode oci. Dok gledam NBA meni najvise smetaju ljudi koji iskljucivo gledaju NBA zbog Jokica i gledaju kroz prizmu nacionalizma. O njihovim upisima(nema takvih bas ovde) da ne pricam, naravno da cu da cenim ljude koji gledaju NBA godinama i nije potreban neki njihov sunarodnik da im liga odjednom postane relevantna za pracenje.

          Ja sam to vise napisao zato sto se Englezi pljuju po difoltu. Pljuvanje Engleza je samo par nivoa iznad domacih nacosa koji jedva cekaju da se pokace sa regionalnim ''neprijateljima'' i da se dotaknu istorije i svaljuju krivicu na drugog zbog toga a svoje sunarodnike peru od zlocina. To je taj slican sablon ponasanja, samo sto je u ovom slucaju jednostrano upereno protiv Engleza. Znaci odmah se pravi generalizacija i ti sve ljude trpa u isti kos.

          Edit: Sve u svemu, nisi mi najbolje protumacio post. A ja kao i u vecini slucajeva furam svoju pricu i ne biram strane.
          Last edited by Ricma; 24-09-18, 09:56.

          Comment


          • Ako danas Luka ne dobije za igraca godine neka ugase fudbal.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ako danas Luka ne dobije za igraca godine neka ugase fudbal.
              Ostavio bi princezu bez jos jedne nagrade,kako si surov.

              Comment


              • Nakon 11 godina Mesi nije u top 3. Kraj jedne ere.
                sigpic

                Comment


                • Neka uzme Salah, da se ne svadjaju [emoji16]

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Luka naravno. Ronaldo ne dolazi na dodjelu nagrada tako da je to jasno

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Luka naravno. Ronaldo ne dolazi na dodjelu nagrada tako da je to jasno

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Kakvo je to djubre majko mila,kako to treba tuc govnjivom motkom.Igrao je sa Lukom 4 5 godina,donio mu je sve one titule i nagrade jer da Modrica nije bilo Real bi tesko sta osvojio.On je bio kljuc svega.I ne moze da dodje da ga ispostuje.

                      Comment


                      • Koliko je smesno da Mesi nije u Top 3, komedija.
                        Po meni je 1.Messi 2.CR, na kraju nece uzeti ni jedan, ni drugi, a objektivno su najbolji, smejurija.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Kakvo je to djubre majko mila,kako to treba tuc govnjivom motkom.Igrao je sa Lukom 4 5 godina,donio mu je sve one titule i nagrade jer da Modrica nije bilo Real bi tesko sta osvojio.On je bio kljuc svega.I ne moze da dodje da ga ispostuje.
                          Bas jad ako dobije Luka ponovo kao za LS i ovaj ne bude tu. Jebeni egomanijak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salah sezona zivota a za Mesija/Ronalda to prosjecna sezona.

                            Nevjera koliki standard su postavili

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Kakva je to dodela kada se vec zna ko ce osvojiti, malo bezveze.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Kakva je to dodela kada se vec zna ko ce osvojiti, malo bezveze.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Znajuci koji je Ronaldo egomanijak, njegov nedolazak znaci da ne dobija nagradu a izmedju Modrica i Salaha stvarno nema dileme.

                                Malo Florentino umijesao prste da se Ronaldo pokaje zbog odlaska iz Madrida, mala osveta.

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X