Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ahahaha, izvinjavam se, cestitam na osvajanju LE.

    Dobro da li ti mislis da se dobro kupovalo poslednja tri leta, pola igraca koji su dovedeni za ne tako malo para nisu u Celsiju uopste.
    Jedino sto moze u ovoj situaciji da izvadi Celsi je da daju prostor Sariju. On ako ode, tek bi mogli biti problemi.

    Mislim da je PL sada mnogo drugacija od te kada je dosao Konte, prosto Siti je pokazao da je konstanta i moras na njih racunati kao na nekoga ko ide preko 90poena sigurno i sledece sezone, osim ako se ne desi nesto.


    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Morao sam to, kad si mi poceo prozivati tim otkako je pocelo da se gravira Chelsea na peharu

    Ocajno se kupovalo, ali pokrenuo si temu o trosenju ovih sezona u odnosu na istoriju trosenja kluba pa sam zato obrazlagao i pitao.

    Mnogo zavisi od pojacanja, igraca koje puste, povreda, motiva, pratilaca, srece..nije lako prebaciti opet 90 bodova
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Do sada se nije desavalo da oba pobednika budu iz istog grada?
        Za sve ima prvi put
        edit
        Bilo je već prošle sezone, a sada sledi repriza.
        Last edited by La Jugoslavia; 30-05-19, 14:55.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Znaci London navija za Liverpul, a Mancester za Totenhem.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Nema šta Chelsea da bude blizu City-ja. Imaju 2 PL, 3 ako računamo 2009/10 u poslednjih 10 godina, 1 LŠ i 2 LE.

            Man City arapski, mora prvo da se plasira u finale LŠ da bi bio konkurencija u ovoj deceniji a to neće uraditi.

            Pre će Chelsea uzeti titulu nego Man Utd i Lfc. Živi bili pa videli. Ja sam im tipovao ove sezone već ali nisu uigrani bili.

            Treba im 3-4 pojačanja da budu jako konkurentni. I bez Hazarda.

            Insigne, Koulibaly, Jović i pali mašinu hehe
            Last edited by Cassius Clay; 30-05-19, 15:45.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Bolja prva sezona od Klopove.

              Šta će Azar tek raditi u Realu, i jao.
              Izvanredan fudbaler, u to nema sumnje... jedino imaju problem kad ima barsa održi lekciju i kući i na strani, i pored svih Ronalda, Bejla, sutra Azara...

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Znaci London navija za Liverpul, a Mancester za Totenhem.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Bilo bi mi zao da Klop nakon ovakve prejebene, vanserijske, neponovljive, premocne, sesone ostane kratkih rukava.
                I da od nezaboravne sezone postane zaboravna.
                Tako da zbog Klopa za Liver.

                Sa druge strane i Poketino je zasluzio konacno trofej. Necu biti nezarovoljan kako god da ispadne.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ja igram na Totenhem. Pa kako mi bude.

                  Comment


                  • Meni je Jirgen prejak lik. Jednostavno ne mogu da ga ne gotivim.
                    BUM!!!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Meni je svejedno ko ce da pobedi, nisu mi ni Spursi nesto dragi. Klop je poceo da mi deluje kao glumac, uvek pre nego sto ode da palaudira navijcima iza gola proveri da li je kamera jedna na njemu da to isprati, previse se trudi da bude smesan i zanimljiv.

                      Nadam se da ce biti 0:0 i da ce penali odluciti pobednika

                      Edit: Naleteh na twitteru. Originalno a napisano sa posvetom jednom klubu.

                      Comment


                      • Dobro dvojica od trojice najboljih menadzera u ovom trenutku, nijanse ce odlucivati.
                        Mislim da je na Liverpulu mnogo veci pritisak, Spursima je i ovo vec overachievement.
                        Dok Liverpul ako ovo izgubi moze u velike probleme da upadne, mislim da bi previse bilo posle 97poena i ne osvajanja lige, porazi u dva finala LS za redom bi bili pogubni.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 31-05-19, 13:39.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Comment


                          • Nesreca...

                            Comment




                            • Aca informacija dodavac kokica, kakvi su ovo kraljevi...inace stari navijaci Wimbledona.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X