Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    To niko nikada nije rekao.
    A jesu neki ovdje pricali svakakve nebuloze.
    Ono sto sigurno znam da ih je dosta pricalo kako je PL vaznija od LS jer donosi vise novca.
    Po neki se komentar provukao i kako su ti drevni engleski kupovi takodje prestizniji od Ls.
    Koliko dobar marketing ima ta PL,to je nerealno.
    Last edited by E1_PG; 10-04-19, 22:43.

    Comment


    • Ja koliko znam govorilo se o nedostatku interesovanja za LE, to je i logicno.

      Comment


      • A nema veze,nebitna prica.Moguce da sam umislio.

        Comment


        • Barselona je u potpunosti dominirala do postignutog gola. Nakon toga je Junajted uspio da uspostavi djelimicno kontrolu ali bez nekih velikih sansi za gol. Bila je i ona sansa za Barselonu kada je Kutinjo sutao a De Hea odlicno odbranio.

          U drugom poluvremenu mi se cinilo da je plan Barselone bio da se ne izlazi sa puno igraca visoko.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A to je za onu tresnjicu na vrhu.
            isto tako je onda i Shaw trebalo da dobije drugi zuti za igranje rukom, Smoling bar zuti za onaj faul..dajte malo objektivnosti, znam da je tesko i da mora da se kuka ali ono..
            MESSI 10

            Comment


            • Znao sam da ce Max ici na X, velika je to sisa i ziheras. Vidim svi navijali za taj "prelep" fudbal, a u stvari ljudi cisti nabijaci statistike, milion suteva od cega je u okvir bilo mozda 2-3 prava ovo ostalo pored gola daleko sem Van De Bekov. Sa druge strane mi klasika cekaj kontre juri gol, daj gol pa se brani celo poluvreme. Isao je Max ovde da izmori ove klince sto je i uspeo kada im je pao tempo u 75. minutu i kada je Juventus u kratkom periodu imao stativu i 2 suta u okvir gola. Valjda ce se u Torinu oporaviti Kjelini a Kosta mora igrati od starta. Mandzukic skroz neupotrebljiv.

              P.S. Aci informaciji se na***em svega, ovakvu neprofesionalnost i pristrasnost jos nisam video, kao da je igrala Srbija protiv Juventusa.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pridružujem se što se tiče Ace, kakav kreten.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ja sam gledao prenos Junajted-Barselona na Bleacher Report kanalu, dje je jedan od analiticara u studiju Stiv Nes Covjek bas dobro poznaje igru.. iznenadio me

                  Comment


                  • Originally posted by miha92 View Post
                    isto tako je onda i Shaw trebalo da dobije drugi zuti za igranje rukom, Smoling bar zuti za onaj faul..dajte malo objektivnosti, znam da je tesko i da mora da se kuka ali ono..
                    Niti mi je tesko, niti kukam osim sto je nedopustivo da smo primili opet onako jedan tupav gol, ali samo znam da su mi prvo Buskets i Suarez, a onda i Alba, jedni od najodvratnijih likova u fudbalu, naravno gledano kroz njihove karijere. Za onu podmetacunu Albe i foliranje od strane Suareza, u vidu drzanja za glavu i valjanja, takodje po zuti nedostajao, ko vrata.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Znao sam da ce Max ici na X, velika je to sisa i ziheras. Vidim svi navijali za taj "prelep" fudbal, a u stvari ljudi cisti nabijaci statistike, milion suteva od cega je u okvir bilo mozda 2-3 prava ovo ostalo pored gola daleko sem Van De Bekov. Sa druge strane mi klasika cekaj kontre juri gol, daj gol pa se brani celo poluvreme. Isao je Max ovde da izmori ove klince sto je i uspeo kada im je pao tempo u 75. minutu i kada je Juventus u kratkom periodu imao stativu i 2 suta u okvir gola. Valjda ce se u Torinu oporaviti Kjelini a Kosta mora igrati od starta. Mandzukic skroz neupotrebljiv.

                      P.S. Aci informaciji se na***em svega, ovakvu neprofesionalnost i pristrasnost jos nisam video, kao da je igrala Srbija protiv Juventusa.
                      I meni sinoć nije bila jasna pojava Maria na terenu, ali uglavnom je on tako, trči bori se, skače, oduzima lopte, ne učestvuje puno u igri kad je lopta kod nas u nogama i onda smao Mario Mandžukić skor.

                      Kad se tako nešto ne desi, odnosno isti ne postigne bar jedan gol upitna je njegova uloga na terenu, odnosno ispada kao da i nije tu, doprinos se svede na nulu.

                      Comment


                      • Moraju Daglas i Dibala od starta. Daglas Kosta je vrhunski igrač nije sisa, ne pada na prvi kontakt, ali fali mu malo igračke logike. Izgubi fokus u momentu posle dobrog prodora i centrira kilavo ili ne vidi povratnu na 11-16 metara.

                        Mora Dibala da igra, inače ga vidim kako odlazi. I to ga vidim ni manje ni više nego u Čelzi kako Azar pali u Real a Dibala stiže u London.

                        Ne postoji Gvardiolina Barselona postoje Barselonini igrači koje su mogli voditil i Gvardiolini naslednici. Isto bi bilo. Posle je taj stil igre provaljen, pa je usledila surova dominacija anti ping pong igre u vidu Čelzija, Bajerna i Reala koji je pretegao tu i izdominirao.

                        Barselona je uzela 1 titulu u medjuvremenu od 2010-11. kao i Pep-Barsa stil fudbala.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-04-19, 10:30.

                        Comment


                        • Podrška imenjaku Aci, pa neće valjda za Juventus da navija, Bože svašta..

                          Comment


                          • Steta za Ajax sto nema bolji rezultat pred revans u Torinu. Strasan fudbal igraju.

                            Comment


                            • rezultat je sasvim dobar, bolji nego pred revans u Madridu

                              ako se zabari iskobeljaju iz ovog duela mislim da je pehar njihov

                              Comment


                              • I onaj Monako je igrao strašan fudbal pa smo ih rutinskih preslišali.

                                Msm da je ovaj Ajaks slabiji od tog Monaka tada, a ovaj Juve jači od tog Juvea što je izbacio Monako.

                                Dakle, laganica, a posle još lakši posao u vidu precenjenih Engleza.

                                Jednačina jasna finale....a u finalu razume se poraz.

                                Spoiler
                                P.S. Za ovo poslednje se sprdam, cenim da je kucnuo čas.

                                Comment

                                Working...
                                X