Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto ga Lione Lione moj, još Žerar Ulije i Benzema i Žuninjo i pali se mašina

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Eto ga Lione Lione moj, još Žerar Ulije i Benzema i Žuninjo i pali se mašina
      Ja cu se potruditi da licno izvrsim atentat, samo nemoj da navijas za Liverpul.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Inace Ziru je jedan od najpotcenjenijih napadaca u svetu generalno.

        Ne dobija konstatno minute da se uigra u novom sistemu, psihicki ga muce da gleda ispred njega igrace koje nisu ni pola efikasni kao on, iz nedelje u nedelju. Ali brat kad je bitno dominira, i najbolji strelac ovog takmicenja

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Da je Arsenal osvoio niko ne bi dobio mesto, Engleska bi imala 5 timova a treplasirani iz Francuske bi isao u kvalifikacije. Posto je Chelsea dobio i Francuzi imaju 3 tima u grupnoj fazi.

            Comment


            • Kada sam čuo info da će da rikne ako Liverpul pobedi, to je inherentno mom biću. Mogu sad licemerno da lažem da ne bih bio srećan, da Liverpul pobedi mislim, ali čemu laži.

              A navijao sam ja sve do Klopa više manje. Nisam tako davno prestao. Znam da sam se nervirao kad se Džerard okliznuo, ispljivao ga ovde, posrao se po klubu, i posle Klop koga najviše mrzim. Rastanak je bio neminovan ali možda ipak stara ljubav zaborava nema

              Comment


              • Da, a to mesto za kvalifikacije ide LASKu iz Austrije, sto znaci da oni imaju zagarantiranu Ligu Evropu, a kad budu imali srece mozda i LS

                Celzi je mnoge usrecio ove veceri

                Erera na instagramu kaze da je Azar najbolji igrac protiv kojeg je igrao ovih 5 sezona u PL, slazem se.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Da, a to mesto za kvalifikacije ide LASKu iz Austrije, sto znaci da oni imaju zagarantiranu Ligu Evropu, a kad budu imali srece mozda i LS

                  Celzi je mnoge usrecio ove veceri

                  Erera na instagramu kaze da je Azar najbolji igrac protiv kojeg je igrao ovih 5 sezona u PL, slazem se.
                  Hvala Gagi, to me je zanimalo [emoji3]

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Najveca greska Vengera sto nije vise forsirao Zirua,strasan je napadac i kad ne daje golove koristan je za ekipu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Da, a to mesto za kvalifikacije ide LASKu iz Austrije, sto znaci da oni imaju zagarantiranu Ligu Evropu, a kad budu imali srece mozda i LS

                      Celzi je mnoge usrecio ove veceri

                      Erera na instagramu kaze da je Azar najbolji igrac protiv kojeg je igrao ovih 5 sezona u PL, slazem se.
                      blago tebi ti umes da citas misli

                      Comment


                      • https://streamable.com/euyf7

                        Ovo je prelepo

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          blago tebi ti umes da citas misli
                          ????

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            ????
                            Sala, uspeo si da desifurjes pitanje

                            Comment


                            • Čelzi mogu samo poštovati i dati im priznanje, oni su u problemima i generalno klub se ne vodi najbolje a čitavu ovu deceniju samo redaju trofeje, pa od odlaska Fergija samo oni i Siti su uzeli ligu, plus izuzetak Lester naravno. To su 2 lige, a o kup takmičenjima da ne govorimo. Imaju taj pobjednički duh, prošle godine očajni pa uzeše FA kup.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Kada sam čuo info da će da rikne ako Liverpul pobedi, to je inherentno mom biću. Mogu sad licemerno da lažem da ne bih bio srećan, da Liverpul pobedi mislim, ali čemu laži.

                                A navijao sam ja sve do Klopa više manje. Nisam tako davno prestao. Znam da sam se nervirao kad se Džerard okliznuo, ispljivao ga ovde, posrao se po klubu, i posle Klop koga najviše mrzim. Rastanak je bio neminovan ali možda ipak stara ljubav zaborava nema
                                Gloryhunter. Zato ti navijas za Real, odmah sam te izvalio, ko osvoji trofej ti za njega navijas.

                                Kakva ce ovo biti nedelja za navijace Arsenala, kad Spursi u subotu osvoje LS.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X