Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Kako bih ti rekao niti mi smrdi niti mirisi taj Atletiko,to je fudbal koji ne volim da gledam,zatvorio me se a napred valjda cemo dati iz nekog prekida ili neka kontra da upali. Samo totalni fudbal priznajem Barselona,Siti,Ajaks,Liverpul,nesto sto pokusava Sari sa Celzijem.
    Da ne pratis slucajno NFL i NBA?

    Ako pratis tipujem da navijas za GSW i NE Patriote... Taj losi Atletiko koji nit smrdi nit mirise je svake godine u vrhu Primere, u Evropi konstanto kost u grlu svima... Sto se tice ekipa lepih za gledanje, Napoli od pre par godina je bio milina za gledanje...

    Comment


    • Moguce,ne gledam Italijansku ligu,nemam Arenu ali cuo sam da je Napoli lepo igrao. NFL ne gledam,ne znam ni pravila. Volim kako igra Golden Stejt,nemam omiljenu ekipu a od prosle seozne navijam za Indijanu jer su pokradeni protiv Dzejmsa.

      Comment


      • Meci ga Ekelenkampe...

        Comment


        • Nije nista posebno Barca. Bez Messija nisu ni za top4 u PL.

          Comment


          • Bravo za utd. Pokažite im zube.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Koliko to sansi im treba za gol,Tadic namesta li namesta

              Comment


              • Ne mogu ja ovu odvratnu, folirantsku narav da svarim, taman 10 Mesija igralo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koliko nam je losa zavrsnica, takoreci je nema zapravo -.-
                  Sve i sto smo mogli u njoj, Pike pocistio, svaka cast
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Svaka cast Ajaksu...prosli ili ne, odigrali su sjajnu utakmicu, samo je zavrsnica zatajila...daleko je ovo od gotovog dvomeca svakako...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pique apsolutno igrac utakmice.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Kako Tadic razmislja,svaka mu cast,onaj spic bi usao da ovaj nije slucajno blokirao,strasan je igrac,pa Srbija bi s njim trebala da gazi kao Ajaks a mi stalno nesto branimo i onda puknemo naravno.

                        Comment


                        • Alba je tolika ljiga da i sudija mora da vice na njega da ustane. Lise golmana, ne zna se ko je od koga gadniji u ovom ogavnom timu.

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Pique apsolutno igrac utakmice.
                            Po meni on i Buskets.

                            Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                            Comment


                            • Pazi Smolinga sto izigrava Mesija, pa vrati povratnu budalo jedna.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Nije ni cudo sto je Juventus izgledao umorno veceras, s obzirom da je sinoc igrao mec protiv Porta. Stvarno su vanzemljaci.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X