Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada nece onda nece.
    I to je to.
    Ceo mec je Laport odigrao u kurcu. Tacno se videlo kako mu je samoppuzdanje totalno srozano nakon prvih 10 minuta.
    I ne moze Gundo da igra zadnjeg veznog... Kreativan je on, napravi nesto, ali kod odbijenih lopti, kod nicijih lopti, kod sprecavanja kontre protivnika ... Nema neke koristi od njega. Jos je uspeo da promasi onu stopostotnu pred kraj meca.
    I Ederson ... Ne moze da sacuva svoju mrezu da ga jebes. Ajde onaj drugi Sonov gol.... To se ne brani .... Ali prvi ... Tacno se vidi koliko fa nece... Pogodi ga u noge i odbije se u njegov gol... Treci kod kornera - Ljorente skace u petercu??? Pa gde si ti sine da pokupis tu loptu???
    Od ovakvih stvari covek zaista moze da rikne.
    Sinoc Juve - ali Juventus je igrao lose, nisu napravili skoro nista.
    Veceras Siti.... Ma goni sve u pizdu materinu. I za vikend da ih natankaju nikakva satisfakcija mi nije.....
    Glupavi smrdljivi, omrazeni, najprljaviji i najogavniji klub Totenhem.....
    Last edited by Sandugp; 17-04-19, 23:05.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Nema veze ni dat gol rukom sa sviranjem penala, nije ovo bila napucana ruka, on ide na loptu. Suština je da kod donošenja odluke to nije pokazano Cakiru i to je čista Var manipulacija.
      On ide na loptu ali mu Kompani zaklanja vidik i nije uopšte video gde je lopta na kraju, dok već nije stigla do njega. Ne mora da ide lopta 100 na sat da bi bila napucana. Dovoljno je da igrač ne vidi loptu i nema vremena da odreaguje. Posle toga su samo finese u kom mu je položaju ruka bila i slično.

      I igrač kad hoće da blokira šut, ide na loptu.

      Već napisah da je napucana lopta napucana lopta. Bilo gde na terenu. Samo što je osetljivije područje oko šesnaest metara. Pa tu svaki sudija ima neka svoja "subjektivna" mišljenja.

      Što se tiče Čakira, nisam video. Samo sam video na kraju šta pokazuje.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • A sto toliko mrzis Totenhem, ne kontam?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

          A Siti cist, mio, mirise od postenja...
          Last edited by limun; 17-04-19, 23:07.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Nema veze ni dat gol rukom sa sviranjem penala, nije ovo bila napucana ruka, on ide na loptu. Suština je da kod donošenja odluke to nije pokazano Cakiru i to je čista Var manipulacija.
            To je tacno. Nisu mu dali sve uglove.... Ali jebes ga. Neka se gone i on i ovi iz VAR sobe i Ljorente sa njima u tri lepe picke materine.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Kada nece onda nece.
              I to je to.
              Ceo mec je Laport odigrao u kurcu. Tacno se videlo kako mu je samoppuzdanje totalno srozano nakon prvih 10 minuta.
              I ne moze Gundo da igra zadnjeg veznog... Kreativan je on, napravi nesto, ali kod odbijenih lopti, kod nicijih lopti, kod sprecavanja kontre protivnika ... Nema neke koristi od njega. Jos je uspeo da promasi onu stopostotnu pred kraj meca.
              I Ederson ... Ne moze da sacuva svoju mrezu da ga jebes. Ajde onaj drugi Sonov gol.... To se ne brani .... Ali prvi ... Tacno se vidi koliko fa nece... Pogodi ga u noge i odbije se u njegov gol... Treci kod kornera - Ljorente skace u petercu??? Pa gde si ti sine da pokupis tu loptu???
              Od ovakvih stvari covek zaista moze da rikne.
              Sinoc Juve - ali Juventus je igrao lose, nisu napravili skoro nista.
              Veceras Siti.... Ma goni sve u pizdu materinu. I za vikend da ih natankaju nikakva satisfakcija mi nije.....
              Glupavi smrdljivi, omrazeni, najprljaviji i najogavniji klub Totenhem.....
              Mora se reći i da je Pep imao neke čudne rotacije. Razumem da ima teške utakmice sad, ali deluje da je pogrešno rotirao neke igrače.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nije baš bila ni ispred stomaka. Bila je oko boka uz telo. Čovek skače, ruka mu je uz telo, ne landara nigde. Ne znam stvarno gde je mogao da je stavi.

                Kakva nepristrasnost? Pa ne mrzim ja Siti jbte. Niti igraju protiv Liverpula, pa da sam subjektivan.

                Čim imaš drugačije mišljenje, odmah navijaš protiv te ekipe.

                Jednostavno se ne slažemo.
                Zanimljivo da od sledece sezone, onakav gol Ljorentea ce biti ponisten. Bilo kakav dodir ruke sa loptom pri postizanju gola ce biti ponisten, slucajno ili ne.


                Pep i Aguero usrali prvi mec.
                Laport i Ederson drugi.

                Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                Comment


                • Ne znam sta je sa Fernandinjom? Jel nije bio totalno oporavljen ili je to bila takticka zamisao da krene sa Gundoganom. Koji jeste kreativniji napred i ima bolja resenja, ali sto se defanzivnih zadataka tice .....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    On ide na loptu ali mu Kompani zaklanja vidik i nije uopšte video gde je lopta na kraju, dok već nije stigla do njega. Ne mora da ide lopta 100 na sat da bi bila napucana. Dovoljno je da igrač ne vidi loptu i nema vremena da odreaguje. Posle toga su samo finese u kom mu je položaju ruka bila i slično.

                    I igrač kad hoće da blokira šut, ide na loptu.

                    Već napisah da je napucana lopta napucana lopta. Bilo gde na terenu. Samo što je osetljivije područje oko šesnaest metara. Pa tu svaki sudija ima neka svoja "subjektivna" mišljenja.

                    Što se tiče Čakira, nisam video. Samo sam video na kraju šta pokazuje.
                    Nebitno ko mu zaklanja vidik ako ide na loptu. Svaki sudija će svirati penal ako odbraniš rukom gol ukoliko pogleda Var, koliko god ona bila napucana. Mišljenja sam da bi poništio gol, ali on nije imao pojma da je prvi kontakt rukom, nije vidio taj ugao.

                    Ako nisi vidio koji je snimak gledao onda nije čudo što ti nije jasno šta meni nije jasno

                    Comment


                    • Respekt za Poketina, da se podsetimo samo, nije im igrao najbolji igrac i golgeter u ovom mecu. A i u pola prvog.

                      Povredio se i Sisoko, to sa Alijem i Ljorenteom je bilo hrabro i isplatilo mu se. Previse mu je znacilo ono

                      EDIT: Izjave obojica trenerea posle meca, skidam kapu. Gospoda
                      Last edited by Ser Gagi; 17-04-19, 23:15.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne znam sta je sa Fernandinjom? Jel nije bio totalno oporavljen ili je to bila takticka zamisao da krene sa Gundoganom. Koji jeste kreativniji napred i ima bolja resenja, ali sto se defanzivnih zadataka tice .....
                        Koliko se sećam, KDB mu nije igrao u prvoj tekmi? A sad Fernandinjo u drugoj. Sane dobio ukupno 10 minuta u obe tekme.

                        Neke baš čudne odluke.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Cakir je gledao iz 2 ugla, stim sto postoji i treci, iza gola, centralno pa malo ulevo, ali na onom prvom takoreci frontalnom, vidi se lepo da ga udara u podlakticu, vidi se promena na kozi ruke, kako se udubila i spusta na kuk. Tako da taj treci ugao koji navijaci Sitija vrte kao neki dokaz nista ne bi promenio, cak je i najlosiji. Ocenio da je ruka u prirodnom polozaju i ne vidim stvarno nikakvu ovde manipulaciju.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Au koja reakcija Pocha, a Pep je baksuz nad baksuzima. Ovo su morali da prodju.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Nije on baksuz on je tezak ego manijak i takticka neznalica....mislim ono besomucno kruzenje lopte oko sesnaesterca gde je 95% paseva unazad moze da bude korisno i zanimljivo samo nekom ko je na istom nivou poznavanja fudbala kao onaj novinarski bilmez Aca informacija.....tako da ce polufinale biti fantasticno jer sve ekipe u zavrsnici akcija igraju jednostavno, brzo i ucinkovito, a Gvardiola u nokaut utakmicama nikada nece doci do trofeja....on me je razocarao onog momenta kad je pobegao od Mesijeve senke zarad licne slave jer je bez Mesija on samo obicni placenik i pomocni trener koji je odlican u individualnom radu sa igracima, a katastrofalan takticki i ekipno.....i zato nikad vise nece nista da osvoji na kontinetalnom nivou, a na nacionalnom mozda osvoji ako se nadje jos neka budala da mu pumpa onoliku lovu

                            I da.....VAR nije odlucio polufinalistu vec je polufinalistu odlucilo krsenje pravila fudbalske igre...jer tome VAR i sluzi

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Nebitno ko mu zaklanja vidik ako ide na loptu. Svaki sudija će svirati penal ako odbraniš rukom gol ukoliko pogleda Var, koliko god ona bila napucana. Mišljenja sam da bi poništio gol, ali on nije imao pojma da je prvi kontakt rukom, nije vidio taj ugao.

                              Ako nisi vidio koji je snimak gledao onda nije čudo što ti nije jasno šta meni nije jasno
                              Nisam siguran da će svirati ako ti je ruka skroz uz telo. Ako se malo nakreneš jer očekuješ šut, a lopta te pogodi u ruku koja je kod boka skroz pribijena uz telo.

                              Opet, sve zavisi od sudije. Oni često unutar oficijalnih pravila imaju svoja pravila.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Nije on baksuz on je tezak ego manijak i takticka neznalica....mislim ono besomucno kruzenje lopte oko sesnaesterca gde je 95% paseva unazad moze da bude korisno i zanimljivo samo nekom ko je na istom nivou poznavanja fudbala kao onaj novinarski bilmez Aca informacija.....tako da ce polufinale biti fantasticno jer sve ekipe u zavrsnici akcija igraju jednostavno, brzo i ucinkovito, a Gvardiola u nokaut utakmicama nikada nece doci do trofeja....on me je razocarao onog momenta kad je pobegao od Mesijeve senke zarad licne slave jer je bez Mesija on samo obicni placenik i pomocni trener koji je odlican u individualnom radu sa igracima, a katastrofalan takticki i ekipno.....i zato nikad vise nece nista da osvoji na kontinetalnom nivou, a na nacionalnom mozda osvoji ako se nadje jos neka budala da mu pumpa onoliku lovu

                                I da.....VAR nije odlucio polufinalistu vec je polufinalistu odlucilo krsenje pravila fudbalske igre...jer tome VAR i sluzi
                                Ako neko ne igra fudbal sa dodavanjem lopte unazad onda je to Siti.Ovo danas je cista nesreca po Siti,ako uzmemo da sudije nisu pogresile iako je po mom misljenju ono bila cista ruka Ljorentea. Bolje ovako da ispadne nego kao cuveni takticari Simeone i Alegri.Nesto slicno kao Japan na SP,mozda nisu takticki najsavrseniji ali ispali su posle vrhunski odigrane utakmice,imalo je sta da se vidi na utakmici a ne da svi cekamo neki korner,da li ce Kristijano da skoci i da li ce sudija penal da svira.

                                Comment

                                Working...
                                X