Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zoze ce u Inter verovatno, to mu je ostalo posle Reala.

    Spaleti je trebao da leti jos nakon LSa, kakva je to prevara, najveca na univerzumu

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Ajmo Seviljo vise, dobijte to...

      P.S. pogledajte samo gol Munira, raketa.

      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Baka View Post
        Ajmo Seviljo vise, dobijte to...

        P.S. pogledajte samo gol Munira, raketa.

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
        Sad me već izrazito nerviraju. Iscrpeše me ljudi ovih 90 minuta. Više liči na tenis nego na fudbal. Čas levo, čas desno.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Rasulo,cela sezona na silu,sve,Spaleti eto mislim da i sam zna da ce da leti,plus ovaj kolaps sa Icardijem,a ako ispuste i LS tesko ce ozbiljnog trenera a igrace na leto da dovedu.
          Tri velikana ove godine u rasulu,RM ,Bajern ,Inter,doduse RM je krenuo da sredjuje situaciju i to opasno,averujem da ce Bajern uskoro,a sa Interom ko zna sta ce biti

          P.S. Jbt zamiljam da Pep stvarno dodje u Juve ko sto se pisalo prosle nedelje,ali bi se Sandugp poklopilo[emoji3]
          Opaaa, aktivirao si se. [emoji3] Ako, ako. [emoji3]

          Ne pratim nesto Italijane, ali Milan deluje trenutno kao ozbiljnija ekipa.

          Ne bi me cudilo da odu Milan i Roma u LS.Iako je Roma bas nepredvidiva ekipa.

          Svakako i navijam da se Milan vrati. Sa ozbiljnijem trenerom bi mogli dosta.

          Ajntraht ako posluzi zreb i povrede, mogli bi daleko da doguraju.

          Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ovaj Dani Olmo ce otici za velike pare, bas prototip Spanskog veznjaka, sitne korake, odise klasom u ovom timu.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Bravo momci ,rutinski
              sigpic

              Comment


              • Franco Mudo Vazquez konačno.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Napokon Auba sa maskom [emoji16]

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                  Jel za to dobio zuti?

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Jel za to dobio zuti?
                    Naravno [emoji23] ali kartoni se brisu pred četvrtfinale

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Ovaj Dani Olmo ce otici za velike pare, bas prototip Spanskog veznjaka, sitne korake, odise klasom u ovom timu.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Barsina skola je to, mene cudi da se odlucio da ode u Dinamo nego ajde...
                      Originally posted by Raymond Reddington View Post
                      Franco Mudo Vazquez konačno.
                      Nisu mogli to prije deset minuta da se dobije kakva para na kladzu.

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        Barsina skola je to, mene cudi da se odlucio da ode u Dinamo nego ajde... Nisu mogli to prije deset minuta da se dobije kakva para na kladzu.

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                        Ma ima da ispadnu jebem ti igru da ti jebem igra igru
                        Last edited by Raymond Reddington; 14-03-19, 22:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Baka View Post
                          Barsina skola je to, mene cudi da se odlucio da ode u Dinamo nego ajde... Nisu mogli to prije deset minuta da se dobije kakva para na kladzu.

                          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                          Nisam to znao, ali bas se prepoznaje talenat, podseca me mnogo na Tijaga Alkantaru po stilu igru

                          Sta promasi Dinamo

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Nisam to znao, ali bas se prepoznaje talenat, podseca me mnogo na Tijaga Alkantaru po stilu igru

                            Sta promasi Dinamo

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Jeste i on ce igrati za spaniju,jednog dana,a spominjalo se vec ove zime da ga zeli Milan a i Barsa,ne sad al odmah al uskoro ce otici za dobre pare negde,jos jedan opasan posao za Dinamo

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Opaaa, aktivirao si se. [emoji3] Ako, ako. [emoji3]

                              Ne pratim nesto Italijane, ali Milan deluje trenutno kao ozbiljnija ekipa.

                              Ne bi me cudilo da odu Milan i Roma u LS.Iako je Roma bas nepredvidiva ekipa.

                              Svakako i navijam da se Milan vrati. Sa ozbiljnijem trenerom bi mogli dosta.

                              Ajntraht ako posluzi zreb i povrede, mogli bi daleko da doguraju.

                              Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                              Za Milan se slazem skroz kako su doveli Pjonteka i Paketu ove zime preporod,mislm da ceoni sigurno uz Juve i Napoli,delovalo je i da ce Inter,al kako nema Icardije nema ni pobeda,e sad i u Romi blago receno lose stanje otisao EDF i Monki,doveli Ranieri kao prelazno resenje da izvuce situaciju,svakako ce biti bobra za 4 mesto tamo zanimljivo

                              A LE ce biti zanimljiva svakako,meni Napoli najveci favorit,ali i Sevilja i ako prodje,kao Benfika i Valensija....u AFC u CFC sumnjam da mogu da osvoje

                              Frankfurt zdrava i lepsrava ekipa mozda i najbolja u nemackoj trentutno sto se tice atmosfere,dobar trener,al sumnjam da mogu da osvoje,ali svakako prilicno ujednacena/neizvesna LE i zanimljiva ove sezone

                              Comment


                              • Ma oproban recept, Dinamo tako radi godinama, prepuni su para, a realno i najpametnije rade na balkanu, uvek su tu u Evropi i izbacuju igrace ko od sale

                                Kakva golcina Grimalda Mozda se on vraca u Barsu, treba im zamena za Albe skoro? Mnogo mocan bek.

                                Comment

                                Working...
                                X