Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Mislim da je to bilo u Crnoj Gori a ne Srbiji [emoji23]

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    U Krusevcu pre 7 godina.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Meni je jedan od gorih 1 na 1 ... Ume da bude smotan ko sajla.
      Da ume da pravi greške, ume. Često ostavlja poziciju i daje loše lopte.

      Ali ne pamtim da sam video da ga je dosta ljudi predribralo. Obično ih odnese u duelu. Jednostavno ima brzinu i snagu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Van Dajk ćee pojesti Mesaju.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Na utakmicama mlade reprezentacije. I smaraju više crnci o rasnim osnovama. Meni mogu da skandiraju šta hoće i da bacaju banane ja bih pojeo, što bi mene vredjalo da mi neko bilo šta skandira.

          Na kraju dana Rouz mora da zna da su njegovog pradjeda u brodu prenosili ne Srbi i Crnogorci nego Englezi da radi na plantaži u okovima, pa nek odjebu on i Sterling u skokovima.

          Dosta mi je tog crnačkog licemerja više. Crncs koje sam upoznao iz Afrike su genijalno dobri, crnci iz zapadih zemalja pate od nekih kompleksa i sve gledaju kroz rasu.

          Smoriše i Boga i narod.

          To se dešavalo ovde kada sam pisao o Kangi mislili ljudi rasista. Daju im neka uzvišena prava samo zbog boje kože. To je diskriminacija svih ostalih rasa samo zbog njih.

          Jebte se više ne crnci nego svi borci za neka povlašćena prava, od ma koje vere nacije i boje bili.
          Ne znam čemu ovakav post na ligi šampiona. Imate svaštaru i pričaonicu.

          Ne mora svaka tema da se truje glupostima.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Dnevna doza smaranja, izvini Zoloni.

            Bilo bi interesantno ako Totenhem prodje, jer bi Barselona-Liveprul onako realno bilo finale pre finala.

            Comment


            • Evo fine sanse iz slobodnjaka. Idemo Kevine!

              Comment


              • Pitam jer ovde igraju crnci kosarku,fudbal,ne znam ni za jedan takav slucaj sem ono nesto kad su dva crna fudbalera napadnuta,verovatno neki kriminal s menadzerima. Nismo valjda rasisti zato sto coveka crne boje koze zovemo crncem. Poznata mi je ta rasisticka istorija Engleza,Amerikanaca,Nemaca,ali izgleda da je lakse zaliti se na rasizam tamo gde ga nema nego tamo gde je vecina drustva rasisticka,gde su stigli brodovima kao robovi da rade na plantazama rasista.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Evo fine sanse iz slobodnjaka. Idemo Kevine!
                  Cek za koga ti navija za Siti ili za Pepa?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Covek nas u sred prenosa,ovaj komentator optuzio da smo rasisti,da je ovde na rasnoj osnovi vredjan Rouz.zato sam pitao sta lupeta budala.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Cek za koga ti navija za Siti ili za Pepa?

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Ne navijam za Siti. Postujem rad Pepa.

                      Comment


                      • Samo jos fali da ovaj mrtvac zabije.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Covek nas u sred prenosa,ovaj komentator optuzio da smo rasisti,da je ovde na rasnoj osnovi vredjan Rouz.zato sam pitao sta lupeta budala.
                          Pa jeste, kao sto rekoh pre 7 godina u Krusevcu vredjan Rose, ne lupeta budala nego ti ne citas.

                          Spursi i ako prodju bez Sona i Kejna u prvom mecu protiv Ajaksa

                          Comment


                          • Mislim ono, i ja navijam za Siti veceras, odgovaralo bi nam da prodje Siti, da bi imali sto vise utakmica

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Pusti je Laport uzeo bi je Ederson.
                              Vidi se da je prso totalno nakon one dve greske na startu meca.

                              Kun!!!!
                              Boze OCE!!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Bravo Kun !! Ebi Pjevce
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X