Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Svaka čast Ajax, prvo izbacili Reala branioca titule, pa sad jednog od top dva kandidata za titulu.

    Teško da mogu do kraja...ali nikad se ne zna.
    Preslikano drugo poluvrijeme iz Madrida. Da nije bilo Woje prosli bi isto ko i Real.

    Za ovaj Ajax samo je nebo granica.

    Comment


    • Pa naicice na ekipu koja zapravo ima vezni red i koja moze da veze u veznom redu, a da se ne oslanja samo na bokove.

      Kakav je ovaj Tadic igracina, steta sto ranije nije zavrsio u ovakvim ekipama, nego je gubio vreme u Southemptonu, msm svaka cast za ekipu, ali njemu je trebalo ovaka neka ekipa koja igra pass igru i pusta njega da dodje do izrazaja davajuci mu slobodu da igra kako hoce tj free role, ubi lik cak i kad ne daje golove/asistencije.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Kad pomenu 2 pasa, bas sam pogledao statistiku na kraju meca i verovao ili ne, Juve je imao 322 kompletirana pasa, a Ajaks 325


        PASSING ACCURACY

        424 PASSES 424
        322 PASSES COMPLETED 325

        Naravno cestitke Ajaksu, mislio sam da ce Juve da ih prevari nekako.
        Meni je delovalo da Juve retko kad je i dolazio do lopte. Samleli su ih jednostavnošću, jedino gde su mrsomudili jeste u završnici. Moraju imati bolju realizaciju.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Meni je delovalo da Juve retko kad je i dolazio do lopte. Samleli su ih jednostavnošću, jedino gde su mrsomudili jeste u završnici. Moraju imati bolju realizaciju.
          I meni je tako delovalo, zato sam i otisao na sajt da pogledam statistiku...

          Comment


          • Auh što bi voleo da vidim Ajaxov presing protiv našeg. To bi prštalo na sve strane.

            Svaka čast momcima. Očitali lekciju Juveu u drugom poluvremenu. Nije realno da su dali samo 1 gol u drugom pol. Izmašili su se nenormalno.

            Jel onaj mali Neres ima problem sa očima? Deluje da su mu poluzatvorene...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Tadic se nije video u dvomecu sta pricas ti covece, brisi to da ti se ne smeje narod
              Sta si ti gledao momak,Tadic je bar 5 sansi napravio u ovom dvomecu i to cistih sansi.

              Comment


              • Jebo vas Tadić više ogadite mi svakog igrača domaćeg. Horde navijača Fulama Ajntrahta i Tadića hodaju Srbijom

                Comment


                • Ali onaj jedan napad u drugom poluvremenu, moram da ga izdvojim. Ajaks sa pola terena do Juveog šesnaesterca za nekih 10 sekundi sa jedno 15 tečnih pasova na prvu i duplim pasovima.

                  Mislim da sam malo propustio u gaće posle toga. Prelepo.

                  Ako neko nađe snimak, nek ga okači.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Jeste bio dobar. Voleo bih da Ajaks izvuče Barselonu da ih Barselona razguzi.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Jeste bio dobar. Voleo bih da Ajaks izvuče Barselonu da ih Barselona razguzi.
                      Kakvo izvlacenje? Ajax ide City ili Tottenham.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Kakvo izvlacenje? Ajax ide City ili Tottenham.
                        Znaci Juve namerno ispao da se ne blamira protiv Engleza

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Tadic se nije video u dvomecu sta pricas ti covece, brisi to da ti se ne smeje narod
                          Neće biti da se nije video, nekoliko ključnih pasova i kreiranih šansi, nije on kriv što je Zijeh sve usrao.
                          Originally posted by Uroš View Post
                          Jebo vas Tadić više ogadite mi svakog igrača domaćeg. Horde navijača Fulama Ajntrahta i Tadića hodaju Srbijom
                          A ne, svršavaće na zalizanog ego manijaka poput tebe.

                          Comment


                          • Ne znam sto se tebi gade nasi igraci,ali Tadic igra vrhunski fudbal a odlicni su i Kostic i Jovic u Ajntrahtu,da mi imamo normalan savez i selektora bili bi u 10 reprezentacija u svetu a ovako mozemo samo da gledamo bunkerice Krstajica,sramota kakav fudbal mi igramo u odnosu na kvalitet fudbalera.Pre neki dan Ljajic u Besiktasu dao dva gola i imao tri asistencije na utakmici ali dzabe kvalitet igraca kad selektor nema veze sa trenerskim poslom.

                            Comment


                            • Ajaks Totenhem klubovi sa velikom jevrejskom bazom navijača. Jebote ladno Liverpul i Klop uzeše LŠ.

                              Dobro Goku ne moraju na mene hajde, neka po tebi. Ti si podržavao Krstajića pre SP pa neka sruče sav "teret" na tvoja pleća. Preuzmi odgovornost nemoj mene gurati pod kola.
                              Last edited by Cassius Clay; 16-04-19, 22:22.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Jebote ladno Liverpul i Klop uzeše LŠ.
                                Nemoj Urke molim te. Taj koga ti pomeneš, taj odmah ispada.

                                Bolje nas hejtuj kao inače.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X