Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima i toga Gagi. U gostima smo dosta lošiji ove sezone. Ali ajde, ako ko zna nemački fudbal i Bajern, to je Klopp. Smisliće on nešto za revanš.

    Da je Bajern malo ozbiljnije napao, dao bi gol verovatno. Sad je bila idealna prilika sa četvrtim štoperom u ekipi i veznjakom kao štoperski par.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ma Bajern je raspad, ne plasim se Bajerna uopste.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Dosao Kovac da ne primi gol jbg. Hames prima loptu slobodan, ima prostora i vremena da da pas izmedju linije ali on lagano ka stoperima i tako on i Tijago celu utakmicu.

        Tijago je igracina, sa kojom lakocom igra i kako je press resistant Ali i on po instrukcijama, jedva 2 lopte ako je poslao da su nesto opasnije.

        Comment


        • Samo im je mač sa dve oštrice ovo da se ide 0-0 u revanš. Ako damo jedan gol tamo i otvorimo ih na kontre....

          Biće zanimljivo svakako.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Dosao Kovac da ne primi gol jbg. Hames prima loptu slobodan, ima prostora i vremena da da pas izmedju linije ali on lagano ka stoperima i tako on i Tijago celu utakmicu.

            Tijago je igracina, sa kojom lakocom igra i kako je press resistant Ali i on po instrukcijama, jedva 2 lopte ako je poslao da su nesto opasnije.
            Pa dobro na Enfild samo lud covek moze da dodje da napada. Moglo je i tako, ali to je onda mnogo veci rizik za Bajern, i ovako su mogli lagano da izgube, sad zamisli da su krenuli napred, koji bi prostor ostavili. Liverpulu samo prostor ne ostavljaj, oni se tako hrane.
            Uostalom videlo se na kraju meca, koliko su bili izmoreni bavarci, ne prija im ovaj tempo. (a bilo je dosta mirno)
            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            Last edited by Brian McShtull; 19-02-19, 22:09.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dobro, Martinez bas ne moze da igra taj fudbal, i generalno on nikad nije imao bas jaku staminu

              Ali je maestralno odigrao danas, on i Hummels briljirali, citali igru i nisu panicili. Hummels MOTM za mene lagano.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Dobro, Martinez bas ne moze da igra taj fudbal, i generalno on nikad nije imao bas jaku staminu

                Ali je maestralno odigrao danas, on i Hummels briljirali, citali igru i nisu panicili. Hummels MOTM za mene lagano.
                Sta mislis kako ce Ole postaviti ekipu u nedelju, i da li mislis da cete krenuti ultra ofanzivno?

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Sta mislis kako ce Ole postaviti ekipu u nedelju, i da li mislis da cete krenuti ultra ofanzivno?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Slicno kao protiv Celzija, mozda i isto. Opet nema Marsijala i Lingarda cini mi se, tako da ne ostaje previse opcija.

                  Odbrana se zna, sredina se zna, napad jedino ko ce sa Raskom. A sa onakvim napadom ne mozes da pritiskas stalno i igras ultraofanzivno, icice Ole kao protiv Celzija cini mi se, pa sta uradimo na kontre.

                  Comment


                  • Cekam Ognjena i Baku sa analizama o Lionu, vrv su to gledali

                    Zanima me kako je odigrao Lion, vidim po statistikama da je Barsa dominirala...

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Cekam Ognjena i Baku sa analizama o Lionu, vrv su to gledali

                      Zanima me kako je odigrao Lion, vidim po statistikama da je Barsa dominirala...
                      I ja sam gledao Pul-Bajern.


                      Ono sto sam uhvatio od Barse je da je Suarez odigrao katastrofalan mec, inace je brat 24h+ bez gola u gostima u LS.
                      A slomio bi tv kad je izbacio Dembelea, a ubacio Kutinja.


                      Iako ne vodim 0:0 kao dobar rezultat pred revans na domacem terenu, 22 od 31 tima su prosli u situacijama koji su FCB x2, takodje i sedam od zadnjih deset nokaut rundi.

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Mozda idu na to sto je Liverpol apsolutno druga ekipa ove sezone u gostima, i u LS, i u PL kod jacih protivnika.

                        Ali po meni trebali su bar da jure jedan gol...
                        a brate gdje da jure da ih Liverpool iz kontrira. Zaboravljate koliki je ulog ovdje. Pogotovo Kovaču kojem posao visi o koncu, a i Klopp ako ovdje ispadne mogla bi sezona skroz nizbrdo krenuti.

                        Barcelon standradnu viktoriju sa drvom od Suareza u spici koji nume vise ni loptu da stopa
                        Last edited by Mrkela; 19-02-19, 23:13.

                        Comment


                        • Sto se tice utakmice Lion - Barselona.

                          Barselona stvorila sasvim solidan broj sansi s obzirom da su u gostima igrali, Suarez katastrofalno odigrao, u situacijama kada treba jednostavno da reaguje on nesto komplikuje i to izgleda kao da sam sebi oduzme loptu.

                          Ulazak Kutinja se ispostavio kao dobar jer mi je djelovalo da je izvrsen jos veci pritisak na gol Liona.

                          Nisam vidio poentu niti neki veci doprinos Serhi Roberta u veznom redu. Valverde je sa takvim izborom vjerovatno htio da ima bolju odbranu ali u kreativnom smislu nista posebno.

                          Da se dotaknem i Liona, imali su nekoliko sansi. U prvom poluvremenu, to je bilo na samom pocetku utakmice, jedan odlican sut koji je odbranio Ter Stegen a lopta pogodila precku nakon odbrane. Bas ne znam kako ono nije bio gol. Ndombele strasan igrac.
                          Last edited by ognjen; 20-02-19, 09:37.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Pa dobro na Enfild samo lud covek moze da dodje da napada. Moglo je i tako, ali to je onda mnogo veci rizik za Bajern, i ovako su mogli lagano da izgube, sad zamisli da su krenuli napred, koji bi prostor ostavili. Liverpulu samo prostor ne ostavljaj, oni se tako hrane.
                            Uostalom videlo se na kraju meca, koliko su bili izmoreni bavarci, ne prija im ovaj tempo. (a bilo je dosta mirno)
                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            A mogli su i da daju ... Imali su u prvom nekoliko vise nego dobrih prilika.
                            Ovo 0-0 nista ne znaci, odgovara i jednima i drugima. Medjutim istina je da Liver igra srednje zalosano u gostima. Pa oni su od Zvezde izgubili - to sve govori.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nisam gledao cijelu utakmicu Liverpul - Bajern, ali na osnovu ovoga sto sam vidio mogu reci da je Kovac jako dobro pripremio utakmicu. Igraci Bajerna, odnosno odbrana, je bila postavljena duboko na svojoj polovini sto je kljucno kada igras protiv Liverpula. Npr. vidjeli smo sta se desilo Romi prosle sezone kada su izasli visoko sa odbrambenom linijom.

                              Sada, vidjecemo sta ce biti u revansu ali Kovac ne bi trebao da odstupi od slicnog pristupa kao u ovoj utakmici a Hames, Tiago i Koman su igraci koji mogu da odrade veliki posao u veznom redu i izvrse brzu tranziciju ka napadu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Nisam gledao cijelu utakmicu Liverpul - Bajern, ali na osnovu ovoga sto sam vidio mogu reci da je Kovac jako dobro pripremio utakmicu. Igraci Bajerna, odnosno odbrana, je bila postavljena duboko na svojoj polovini sto je kljucno kada igras protiv Liverpula. Npr. vidjeli smo sta se desilo Romi prosle sezone kada su izasli visoko sa odbrambenom linijom.

                                Sada, vidjecemo sta ce biti u revansu ali Kovac ne bi trebao da odstupi od slicnog pristupa kao u ovoj utakmici a Hames, Tiago i Koman su igraci koji mogu da odrade veliki posao u veznom redu i izvrse brzu tranziciju ka napadu.
                                Donekle se slažem, ali morali su do tog gola u gostima protiv ekipe kojoj štoperski par čine Matip i Fabinjo.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X