Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Tebe sam čekao. Kamo Tadić da bedi Ronalda? PA JE L' NELEGALNO IGRATI NA KONTRE?

    Ti kao Sandu kada priča za Siti "ni iz čega" i to. Dajte odmah da damo Sitiju Ajaksu i Barseloni onda titulu da ne plačete.
    Iskreno, kada bih toliko bio opterecen trofejima, nagradama, pobedama i samo to priznavao, ne bih ni gledao fudbal. Legitimno je to, trofeji se pamte, slazem se, ali moras da razumeš da postoje ljudi koji sport malo drugačije doživljavaju i cene neke druge stvari. Nek bude 1:5 večeras, ja ću da skinem kapu Ajaxu, jer ih odučavaju od fudbala.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Najgori sudija u istoriji fudbala

      Comment


      • Buskecu sve oprošteno vcrs izgleda...


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Ako Ronaldu nekada zafali da nekog trpa u buljsona, Aca informacija bi mu vrlo rado dao...

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Iskreno, kada bih toliko bio opterecen trofejima, nagradama, pobedama i samo to priznavao, ne bih ni gledao fudbal. Legitimno je to, trofeji se pamte, slazem se, ali moras da razumeš da postoje ljudi koji sport malo drugačije doživljavaju i cene neke druge stvari. Nek bude 1:5 večeras, ja ću da skinem kapu Ajaxu, jer ih odučavaju od fudbala.
            To ima veze sa pogledom na život. Meni je sve sem pobede katastrofa a ostalo uteha za slabiće što ne znači da je moj pogled ispravan. Ja ne volim da gubim i bolje mi je da ne učestvujem ako sam izgubio. Slažem se da to nije jedini pogled na sport i takmičenje niti treba da bude.

            Comment


            • Ceo zivot igras nekog ving-beka i ne znas da centriras, i ne znas.. i idi bre..
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Za mene pobeda bez dobrog fudbala nije nista,samo cista sreca tog kluba ili sudija kec iz rukava.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Za mene pobeda bez dobrog fudbala nije nista,samo cista sreca tog kluba ili sudija kec iz rukava.
                  Po tebi je onda Atletiko Madrid los klub?

                  Comment


                  • L O L

                    Comment


                    • United je dobro stisnuo barsu drugo poluvreme, ali jos uvek nista konkretno.

                      Comment


                      • Ovo sto Ajax igra je direktan fudbal, jednostavno, brzo, lopta unapred, sutiraju iz svih pozicija...milina za gledati...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Za mene pobeda bez dobrog fudbala nije nista,samo cista sreca tog kluba ili sudija kec iz rukava.
                          Znati braniti se je takodje dobar fudbal.

                          Comment


                          • Kako bih ti rekao niti mi smrdi niti mirisi taj Atletiko,to je fudbal koji ne volim da gledam,zatvorio me se a napred valjda cemo dati iz nekog prekida ili neka kontra da upali. Samo totalni fudbal priznajem Barselona,Siti,Ajaks,Liverpul,nesto sto pokusava Sari sa Celzijem.

                            Comment


                            • Jang.......
                              sigpic

                              Comment


                              • Zašto Raško izvodi svaki slobodnjak kad imamo Pogbu koji je mnogo bolji izvodjac.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X