Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala i ovaj Ajax je zasluzio vise, msm drago mi sto nije uradio vise Al dobro igraju, onaj sut Van de Beek-a sam video u golu.

    Comment


    • Originally posted by ralex995 View Post
      Jel se gledao snimak da li je Gricko u ofsajdu bio? Ne gledam prenos, ali mi je bas tesno ovo sto sam video na snimku...
      Gledao se. Nije bio ofsajd. Cista situacija.

      Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ima li neko kršteni strim za Junajted?

        Jbm ti sugavi RTS...


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        https://www.footybite.com
        Imas odlicne strimove, ne samo linkove za ace
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Betankur igrac meca za sada,pokupio je brdo lopti. Najlepsi fudbal igra Ajaks,ali mnogo naivno primise gol,nikako ne bih voleo da gledam ovaj Juventus u polufinalu,samo na kontre igraju,kad se setim nekad Zidan,Del Pjero u Juventusu a sad nijedan igrac poteza,sve sami trkaci,takticari.

          Comment


          • Mici bre raspalog Janga, daj Daloa na beka a Marsijala lijevo.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Tebe sam čekao. Kamo Tadić da bedi Ronalda? PA JE L' NELEGALNO IGRATI NA KONTRE?

              Ti kao Sandu kada priča za Siti "ni iz čega" i to. Dajte odmah da damo Sitiju Ajaksu i Barseloni onda titulu da ne plačete.
              Last edited by Cassius Clay; 10-04-19, 21:03.

              Comment


              • Gooooooooool. Bravo!

                Comment


                • Lik se prosetao kroz odbranu...

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Sad trpaj...

                    Comment


                    • E tako mozemo da se igramo

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kakva golčina, zasluženo, idemo po još
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Bravo Ajaks sad ih rabucajte,navijam za njih kao da nas klub igra.

                          Comment


                          • Kako sevaju ljudi sa svih strana...nije to dzabe kolevka totalnog fudbala...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Samo neka igraju na kontre,kad krene Ajaks u talasima da napada nista im nece pomoci,isto ovako ako ne i bolje ima da igraju u Torinu.

                              Comment


                              • Mars jebo vas fudbal,za svako pipanje placu za penal.

                                Comment

                                Working...
                                X