Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Zbog duela u ligi, naravno.
    Otom potom, kad dodje na red. Bicemo na mukama, to ti jedino mogu rec

    Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Izvini Sanud ja jesam zadrt, ne volim te nove trendove kao Gvardiola trenerčina ovo ono. Kukavica. Nešto izmišlja toplu vodu kao da nije normalan. Kao on će iznenaditi nekoga.

      Zna jednu stvar a to je da uzme najjači tim i da glumi ludaka. Nek se zahvali Mesiju Ćaviju i Iniesti na kraijeri.

      Comment


      • Jedini iole logican razlog sto je ovih 11 izaslo na teren veceras je sto protiv Totenhema moraju jos dve tekme da se igraju u veoma kratkom vremenskom periodu. I sto ih naravno ceka jos mnogo bitnih utakmica pa pored takticke zamisli mozda i kombinuje (za moj ukus previse).
        Sredina suvise defanzivna i Fernandinjo i Gundogan vodili racuna vise o svom golu nego protivnickom.
        Respektuje ih Pep. Sa razlogom ali opet previse. O Totenhemu govorim.
        Imali su penal, mogli su da nakon istog prilagode igru na tada sigurno ofanzivniji Totenhem i odrade ih rutinski. Nisu realizovali.
        Primili su gol na glupost. Ederson je sigurno uprkos losijoj reakciji i Delfa i Gundogana mogao ono da odbrani. Ispod ruku mu prosla.
        0-1 zssluzeno izgubili jer su svoje prilike propustili. U napadu na momente delovali bezidejno, na sredini smuseno u odbrani su takodje imali nesigurnih momenata.
        Sada treba to juriti kuci i pokusati ne primiti gol. Bice tesko.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Da li je moguće da u Sitiju ne postoji čovek koji bi rekao igračima da usled postojanja VAR tehnologije nema smisla protestovati i i stajati čekajući sudiju da reaguje. Ili je Delf jednostavno glup. Sudije ce uvek pustiti igru, pogotovu kod ovakvih situacija gde centimetri odlučuju. Lako će poništiti.
          Nije glup ali je ispao glup ko kurac.
          Glup je Voker, glup je Sterling. Oni su glupi. Delf je inteligentan covek koji ume da zasere.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sta je sa Bernardom Silvom,nisam ga video u sastavu.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Najavio Baka jos nakon zreba overthink Pepa, i opet se to desilo. Cemu ona postava i onakva igra?

              I dalje mislim da ce izdominirati strasno kod kuce i prolaze. Ali moze da ih brine ovaj pristup u gostima, godinama Pep prolazi ovako u LS u gostima.

              Sandu, kakva kontrola , pa pustili im loptu Najbolja sansa Sitija, Aguerov penal, nista drugo nisu iskreirali. Ocajni danas. Najvise krivim Pepa.
              Nisu ni ovi mogli nista Gagi. Guzili se i trtili, pokusavali da izcackaju greske na sredini, pa onda nesto brzom tranzicijom da ugroze Edersonov gol. Sve u svemu nista.... Dok se nije desila ona glupost.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Sta je sa Bernardom Silvom,nisam ga video u sastavu.
                Istegao misic na zagrevanju.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Najavio Baka jos nakon zreba overthink Pepa, i opet se to desilo. Cemu ona postava i onakva igra?

                  I dalje mislim da ce izdominirati strasno kod kuce i prolaze. Ali moze da ih brine ovaj pristup u gostima, godinama Pep prolazi ovako u LS u gostima.

                  Sandu, kakva kontrola , pa pustili im loptu Najbolja sansa Sitija, Aguerov penal, nista drugo nisu iskreirali. Ocajni danas. Najvise krivim Pepa.
                  Classic Pep.

                  U pravu je Sandu, htio je da izmijesa jer imaju tri meca. Ali...
                  Otamendi, Delf, Gundogan, David Silva, Marez...

                  To je pola tima jebote. A samo tu David odigra ponekad dobro.

                  Eto, Bernardo se povrijedio valjda? Zincenko isto? Ne znam.

                  Igrao vise duplog pivota nego sa trojicom u vezi.

                  Sane im je individualno najjaci igrac, a on ga vise ostavlja na klupu. Sve je to fino, jedan za sve, svi za jednog, al daj covjece jedinog igraca koji moze da napravi nesto "na silu" da se izrazim.

                  XI treba da je jasan.
                  Sane, Bernardo, KdB i Sterling iza Aguera.


                  Poch kaze da su bez Kejna... Ne znam, naredne dvije moraju da dobiju.
                  Podari im zrijeb odgovarajuce protivnike i oni opet useru... Tesko je ugradit mentalitet kluba u PSZ i Siti, tesko. Prime jedan gol i odma je smak sveta. Neko ih napadne malo, isto tako.

                  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                  Last edited by Baka; 10-04-19, 09:24.

                  Comment


                  • Moze to da se odere samo tako na Etihadu. Ali je poenta sto je dvomec, sto ako primis gol moras tri da juris. Sto niko ne garantuje da nece opet na glupost kao sinoc primiti.
                    Sto to visi u vazduhu kao pretnja konstantno, u glavama igraca.
                    Moraju da se pokazu sledece nedelje. Da dokazu prevashodno sebi da su sposobni za najvece domete.
                    Opasna je Totenhem ekipa ali previse respekta im je dao kada je igrao sa dva holdera, dva zadnja vezna....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Alegri je izjavio nesto tipa :"Ajaks ima odlicne igrace koji su tehnicki veoma dobri, bice tesko da se igra defanzivno sa njima i zato ne ocekujem da ce prvi mec zavrsiti bez golova".

                        E sad, dali ce biti kontradiktoran i staviti veceras teski katanaco i opet izgubiti, ili ce odigrati balansirano i ide u Torinu sa dobrim rezultatom.

                        Comment


                        • Ja bih sa Ajaksom igrao umereno defanzivno. Baš na rezultat. U velikom su naboju, nemaju kvalitet da se mečuju sa najvećima, ali igraš sa protivnikom koji nema šta da izgubi, to su opasne ekipe. Porto je druga priča, u Ajaksu je moral na visokom nivou i ima igrača koji su na leto ma ceni tako da će nagaziti do daske.

                          Ja bih to zatvorio, ništa zaletanje.

                          Comment


                          • Ajaks - Juventus 2:1

                            Mančester - Barselona 0:1

                            Comment


                            • Nema šanse da Mančester-Barsa bude smo 1 gol.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Kao na malom fudbalu...tehnicko savrsenstvo...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X