Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta si se uhvatio za Fulam. Koliko bi ih Frosinone dobio, posto su ekvivalenti po pozicij na kojoj se nalaze u ligi?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Što ne osvoje LŠ Pep i Klop a osvajao Benitez sa Liverpulom u onoj paklenoj konkurenciji?

      Zato što je Fulam spucao više nego Frosinone i Atalanta zajedno.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Što ne osvoje LŠ Pep i Klop a osvajao Benitez sa Liverpulom u onoj paklenoj konkurenciji?
        A što Alegri ne osvoji? Ima isto finala kao Klop. Pritom oba sa Juventusom a ovaj sa Borusijom i Lpoolom, dokazao se na vise mesta.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Te price "tim a bi dobio tim b" nisu ni za obdaniste a ne za ozbiljnu fudbalsku raspravu...Opet se vracamo na ukus i preferencije svakog od nas a tu nema "pobednika" rasprave...Sta znaci pismenije, postojali su periodi u Italijanskoj ligi, koju inace i dan danas pratim, kada se 90% utakmica zavrsavalo sa 1 ili nijednim postignutim golom, kada su kvote u kladionicama bile ispod 2 na neresene rezultate...to nije my cup of tea...mozda tvoj jeste...Razliciti su pristupi i mislim da bas to dovodjenje trenera iz razlicitih zemalja sa drugacijom fudbalskom filozofijom podize PL sve vise poslednjih godina...grade se i sad timovi planski u PL, poslednji primeri su City i LFC gde je filozofija potpuno jasna...ima i nekih koji su malo posrnuli ali i to ce doci na svoje...

          Jedino sto je parametar su evropska takmicenja kada se timovi iz razlicitih liga susrecu na terenu...a taj parametar govori da je Seria A miljama daleko od Primere i PL poslednju deceniju a sad svako moze da izvodi razne statisticke vratolomije o ulaganjima i ostalim glupostima, no, to nisu argumenti vec jeftina manipulacija kojom se po svaku cenu zeli odbraniti stav zasnovan na licnom ukusu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Znaci Mark te pokopa svakim argumentom, izloguj se slobodno.

            Comment


            • Osvojiće evo konačno imaju superstara pukli su 100 miliona. Toliko se u Engleskoj puca za golmane i štopere.

              Ne, ja pitam kada je toliko nadmoćna liga i toliko dobri treneri, što jedino najveći klub ove decenije u Engleskoj - Čelzi, osvoji LŠ i to sa Di Mateom?

              Kamo Gvardiola i Klop da osvoje LŠ kada su toliko dominantni a to je najjača liga? Evo gledamo i ove sezone, neće biti Engleza ni u finalu ako se ne budu izukrštali medjusobno.

              Neka ne patim ja od pobede Scouser, volim malo da usersvam vas premijeligaše. Samo to pratite i mislite da je to najjača liga na svetu.

              Dodje Sevilja i odoše i LFC i ManUtd u zaborav

              Kako Klopara izgubi to mi nije jasno. A toliki genije u toliko najjačoj ligi. A da, umorni od lige. Ostali ništa ne igraju a Englezi su umorni za Jevropu.
              Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 11:22.

              Comment


              • Kakve su ovo price vec hahaha, pa deca bolje diskutuju jbt

                Okej je Urose, Pep prevara, Klop flop, Serija A zakon, PL naftasi

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Ja ti garantujem da bi Lids, koji je trenutno u prva 2 time Championshipa igrao za mesto u LS Serie A, pod uslovom da se igra po fudbalskim pravilima i da se VAR koristi kako treba a ne kao u Italiji, selektivno.

                  Fulham je ulozio onoliko novca koliko je mogao i u okviru FFP-a. Imaju prosecnu posetu od 25k, dobre sponzorske ugovore, TV prava za EPL se lepo placaju, zasto da ne uloze u igracki kadar ako mogu?

                  Ko investitorima brani da ulazu u Calcio i zasto to oni ne zele?

                  Comment


                  • Pep nije prevara, Pep je genije za vas Engleze. Rastavio ligu na proste činioce. Samo kažem da PL nije sveopšyi kriterijum pogotovo ne za trenera da bi se pisali hvalispevi da je najbolji ikada. Štaviše mislim da mu je taktički najlakša liga do sada. Ali o tome će on pričati.

                    Razumem ja da se vi popalite na trenere koji su tamo jer ne pratite druge lige. Dodje Anćeloti na izlet uzme PL. Konte sklepa nešto opa PL. Ranijeri matori izlapeo ne zna gde se nalazi, ali taktiči otac za pola onih specijalaca iz Bornmuta nekih nemača pojma. Alerdajsa(koji je i klasa kakvih ima), Hodžsona i ostalih neznalica.

                    Ne brani im niko, Seria A i Primera žive od tih glupaka što udju u PL. Prodaju im za po 50-70 miliona golmane i slično a kroz školu i skauting odmah nadju zamenu i bolju.

                    Ćuti, Španci i Italijani procvetali od kako Englezi špricaju. Golman za 80 milki. Da im je neko pričao ne bi verovali.

                    Aj što im prodaju igrače nego im ne daju ni Ligu Evrope da osvoje. Lš je već predmet fantazije sem za Čelzi koji je nakonstantniji klub u Engleskoj u 21. veku. Ali i oni nestali sa lica Evrope.
                    Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 11:30.

                    Comment


                    • Perverzija


                      Comment


                      • Ok, hakde da ne pricamo o jacini lige nego o uspesima u Evropi. Ti kazes da je arguement Engleza da su umorni. Sta je argument Italijana? Kako to da Porto izbaci Romu, da drugi tim Serije A ne prodje ni grupu? Sto u LE bar nisu nikakvi faktori dugi niz godina.

                        Pricas kao da su Gvardiola i Klop tu 10 godina a ne 3. Obojica su doveli do ogromnog napretka u svojim timovima sto samo budala ili maliciozni(kao sto si ti) nece peiznati.

                        I opet, na kraju da ti kazem da vise vredi dve Klopove Bundeslige nego 10 Alegrijevih Serija A.

                        Kazes Pep upropastio Bajern, veliki kiks sto nije uzeo Ligu Sampiona, sto taj Anceloti doktor nije uzeo sa Bajernom i kako to da njemu to nije kiks?
                        Last edited by mark !t zer0; 13-03-19, 11:32.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Taman sam pomislio da Uros moze nesto smisleno da napise kada sam procitao njegov post o Ronaldu...

                          Kakva su ti ovo poredjenja covece, kakva je ovo diskusija...

                          Comment


                          • Druže Italijani propali ne mogu finansijski da prate. Nadam se da si čuo za stratifikaciju sever - jug i nadam se da si primetio kako se posle svetske ekonomske krize to lepo razložilo jer su Italija i Španija ma kolkko bile u EU mediteranske zemlje i države "siromašnog" pod znacima navoda juga.

                            PL je za par godina finansijski toliko odskočila da je to neverovatno.

                            Zamisli da imaš sva ta imena u Italiji?

                            Ja samo kažem da su pismeniji fudbalski i Španci i Italijani i da se i dalje radi na starinski način a da je Pl liga za sebe i da je isključivo i samo novac jedino važan, i sa tim imenima trenerskim i sa ulaganjima, bi morala, bar svake 4. godine da da osvajača Lš.

                            Jednostavno bi tako moralo. A do skoro ih nije bilo ni u završnicama.

                            Pep i Klop su doveli do napretka ali ti polaziš sa strukture da je to najjača liga i da su oni zato najbolji treneri. A to je najbogatija liga ali veruj mi nije najzahtevnija. Bar ne tako stoprocentno da bi prvi tim PL bio favorit u Lš i da bi Pep bio najbolji trener.

                            Porediti finansijski je neukusno, a rezultati fale idto kao sa PSG. To su činjenice. Previše ulaganja premalo rezultata.

                            Comment


                            • Ja kao neko ko navija za samo za Junajted nikada ne bih menjao trofej u EPL za LŠ. A verovatno imam dosta istomišljenika, čak to osvajanje LŠ bez titule u svojoj ligi mi je smejurija.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl;1960683[B
                                ]Ja ti garantujem da bi Lids, koji je trenutno u prva 2 time Championshipa igrao za mesto u LS Serie A, pod uslovom da se igra po fudbalskim pravilima i da se VAR koristi kako treba a ne kao u Italiji, selektivno.[/B]

                                Fulham je ulozio onoliko novca koliko je mogao i u okviru FFP-a. Imaju prosecnu posetu od 25k, dobre sponzorske ugovore, TV prava za EPL se lepo placaju, zasto da ne uloze u igracki kadar ako mogu?

                                Ko investitorima brani da ulazu u Calcio i zasto to oni ne zele?
                                Hahhaaha ala si ti pijan brate
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X