Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Kulibali i Van Dajk su isto godište. Kulibali je bolji igrač. Ako dogodine ode u Real npr svi bi to aminovali nego ovako im klub bode oči.

    Čak je Kulibali stariji 15ak dana od Van Dajka tako nešto.
    I reci mi, koga bi od njih dvojice doveo u Celsi, Bajern ili npr Arsenal?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Meni je Kulibali bolji igrač. Mislim da je propustio jako malo utakmica u karijeri, nešto mizerno. Održava svoje telo perfektno. Visok 195 cm, brz, video svojim očima, jak, i ima liderske karakteristike. Može se reći i da je stvar ukusa jer ne može se egzaktno odrediti ko je bolji, ali meni se više svidja Kulibali.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Meni je Kulibali bolji igrač. Mislim da je propustio jako malo utakmica u karijeri, nešto mizerno. Održava svoje telo perfektno. Visok 195 cm, brz, video svojim očima, jak, i ima liderske karakteristike. Može se reći i da je stvar ukusa jer ne može se egzaktno odrediti ko je bolji, ali meni se više svidja Kulibali.
        Vise volis i gledas Italijane

        Meni je VVD vise od stopera. Mimo svojih sjajnih def karakteristika, covek je odlican tehnicar, zna i dugu loptu dati, odlican skok.

        Jedini igrac na kojeg ne utice pritisak a ima ga otkako je dosao. Neko je ovde vec pomenuo, najbolji primer je to sto se ne prica o tome koliko je dato za stopera Sautemptona koji poslednjih 6 meseci nije igrao. Takav mentalitet za stopera je blago.

        Prosao vec godinu dana igre u jakom klubu, igrao utakmice velike vaznosti, ima neko iskustvo koje daje vece poverenje klubu koji bi ga doveo pre Kulibalija. VVD nema kiks ove sezone, skoro bez greske igra vec godinu dana.
        A da ne pricam o partnerima i gde je ova odbrana bila pre godinu dana
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Evo ispade deset boljih stopera od Van Dajka... Nemojte zajebavat momci... Top 3 stoper ove sezone i to pjeske, a moze se reci i najbolji ove sezone i ne bi se mnogo pogrijesilo.

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk

          Comment


          • Jel najveci nivo ikad stopera kojeg ste gledali?

            I to sam procitao na forumu.

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Vise volis i gledas Italijane

              Meni je VVD vise od stopera. Mimo svojih sjajnih def karakteristika, covek je odlican tehnicar, zna i dugu loptu dati, odlican skok.

              Jedini igrac na kojeg ne utice pritisak a ima ga otkako je dosao. Neko je ovde vec pomenuo, najbolji primer je to sto se ne prica o tome koliko je dato za stopera Sautemptona koji poslednjih 6 meseci nije igrao. Takav mentalitet za stopera je blago.

              Prosao vec godinu dana igre u jakom klubu, igrao utakmice velike vaznosti, ima neko iskustvo koje daje vece poverenje klubu koji bi ga doveo pre Kulibalija. VVD nema kiks ove sezone, skoro bez greske igra vec godinu dana.
              A da ne pricam o partnerima i gde je ova odbrana bila pre godinu dana
              Ovo zadnje. Gdje je napad Liverpula bio prosle sezone? Kakvi su ove sezone? Da mozda nema veze i igra cijelog tima sa tom odbranom?

              Ja bih se zakleo da su prosle godine igrali napadacki fudbal, bez mnogo obracanja paznje na odbranu dok ove sezone itekako obracaju paznju na odbranu.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • To je i sam Klop priznao da nisu imali plan B do ove godine. Igrali su samo jako presing, itd. Ne sećam se izjave ni kada je izjavljena.

                Dobar je Van Dajk ali ne treba preterivati. Pogotovo što PL nije najzahtevnija liga za štopere. To su uglavnom bunarenja neka i nepovezna brza igra 65-70% timova, Kulibali bi sa visinom izdominirao brutalno tu. I viši je 2cm i brži je od Van Dajka.

                Španija je verovatno uz Italiju najteža za štopera. Mnogo su kvalitetnije lige sveukupno gledano. Atalanta bi pregazila Vulvse i Votford tipa. A tu su i Torino, Fiorentina, Lazio.

                Da ne poredimo sa Špancima malo je degutantno. Mnogo su tehnički napredniji. Kako bi Sevilja i Valensija, Hetafe. preslišavali 90% lige. Betis...

                Treba objektivno sagledati jbg. Simpatični su Englezi i stvarno ne govorim ovo sa nekom mržnjom, ali i rezultati govore sami za sebe. Ta Sevilja je preslišavala Engleze iz top 4 lagano.

                A Real, Atletiko, Barselona, ono kao realno, su pojam za sve klubove iz Engleske poslednjih par godina.

                Čisto da ne dajemo Van Dajku pluseve na PL, u najmanji ruku neka budu izjednačene težine tri lige iako sam izneo subjektivno mišljenje.

                Tako da nije da igra u najjačoj ligi pa da bude kao wow kako igra Liverpulova odbrana. Pogotovo što su do ove godine bili jadni.

                Ako već mora da se uperi prstom na nekog jebača iz odbrane neka to bude Robertson. E to je već nešto specijalno.

                Comment


                • Miki, da li mislis da bi uz te faktore promene igre isto bilo da su tu Lovren i Matip?
                  Mogu ti reci da mislim da VVD ima 50% uticaj na cvrstinu odbrane. Mozda bih rekao manje, ali rezultati Holandije potvrdjuju koliko je uticajan na igru, tim, saigrace..

                  Urose, da ne zalazimo u jacine liga, znam da se tu ne slazemo. Samo kazem da ga ne treba spustati, to sto mislim da je trenutno najmanje u top 3 je druga stvar. I skok nisu centimetri, brzina nista ne znaci ako ne znas da se postavis kod duela, skoka ili driblinga. Postavka u svakoj situaciji je bitnija od 2cm visine ili 0.5sekundi brzine na 100m
                  Ne slazem se da se toliko bunara. Prvi Liverpul ih ne igra, Siti, Vulvsi(pogledaj drugi gol protiv Kardifa), vise ni MU, Arsenal, Celsi, Totenhem. Cak i Sautempton igra fudbal..
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Zanemari Urosa, taj pogleda 2 utakmice godisnje a napise o fudbalu 300 postova.
                    Bolje nam Uki objasni onaj intermitten fasting, kako bese ono.

                    Comment


                    • VVD je odlican stoper, to se ne spori ali se bas pretjeruje sa njegovim uticajem.

                      Sigurno je u samom vrhu sto se tice toga, u PL vrvt i najbolji trenutno ali ima itekako dobre igrace uz njega. Alison je vrh golman a Robertson top 3 LB na svijetu, decko ne staje 90 min.

                      Slozice se i fanovi Liverpula da ove sezone igraju oprezniji fudbal, na rezultat i otud takve brojke sto se tice primljenih golova.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Naravno, ne postoji tim koji bi sa gegenpresingom primio 15 golova u 29 utakmica.

                        Bez ovakvih defanzivaca niko ni u ludilu ne bi pokusao da igra kao Liverpul trenutno. Moras da imas majstore svetske klase da bi se ovoliko oslonio na njih. Zamisli Sakoa i Lovrena u ovakvom sistemu..

                        Comment


                        • VVD je po meni u top3 štopera sveta trenutno.

                          Ko gleda redovno utakmice Liverpula, to je mogao da vidi. Konstantan je, nema pada u formi. Greške napravljene ove sezone mogu da se najbroje na bukvalno 3 prsta. Lider je na terenu, ima to nešto u sebi. Vrhunska anticipacija, odlično pozicioniranje. Top igra glavom. Visok, brz i jak. Sa loptom ume kao da je veznjak. Ne oseća pritisak i nikad ne paniči.Bukvalno nema neku manu koju sam ja mogao da primetim. Možda jedino što je previše ležeran ponekad.

                          Ima sve što jedan igrač treba da ima. Komplet paket.

                          Nema štopera u svetu fudbala za kog bi trenutno menjao VVD-a.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • A gde ga to Kulibali ne bi menjao kada je i jači i brži. I viši. Sećam se kada je Kulibali jednom krenuo napred, bruka. Nisam znao je li tip Drogba ili

                            Comment


                            • Sad možemo da pričamo o subjektivnim mišljenjima.

                              Ne bih menjao VVD-a za Kulibalija, nikad. A daleko bilo da mislim da je Kulibali loš igrač.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jedino gde je Van Dajk možda bolji to je bolji strelac. Ali 1 na 1 bih uzeo Kulibalija jer može da proguta i Salaha i Pavkova

                                Comment

                                Working...
                                X