Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Baka, otkud toliki hejt Sterlinga? On je znacajno korisniji za tim od Sanea. Cak je i taj faul za slobodnjak Sanea on iznudio, a u tom trenutku je bio bez resenja. Poslednja dva meseca je uz Aguera najbolji igrac tima.
    Sterling je klasična radilica u Pepovom sistemu. Kad pogledaš ovaj tim, imaš mnogo igrača koji su kreativno i tehnički odlični. Silva x2, KDB, čak i Gundo donekle. Ali to nisu igrači koji će krenuti 1vs1 ili 2vs1 u čist dribling. Sterling je tu za klasično probijanje. Ako se neki tim brani duboko, što većina radi, Sterling uzima loptu i zaleće se u trojicu da bi za nekog igrača napravio višak. Što je i logično sa njegovom brzinom i agilnošću. On ima svoju ulogu u timu, koju radi odlično. Ovaj tim ne bi bio isti bez njega. Stoji da ima svoje mane, pretežno što mozak ponekad ne može da isprati noge. Ali na kraju dana, veoma zahvalan igrač.

    I Sterling takođe ima odličnu kretnju bez lopte. To je Pep uočio. Koliko ste samo puta videli da neko probije po strani i uputi centaršut i Sterling se nađe na pravom mestu da da gol sa 3 metra(ili promaši). To je spoj odlične kretnje bez lopte i taktičkih zamisli Pepa.

    Ja bi uvek voleo u timu da imam jednog Sterlinga.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Sterling je klasična radilica u Pepovom sistemu. Kad pogledaš ovaj tim, imaš mnogo igrača koji su kreativno i tehnički odlični. Silva x2, KDB, čak i Gundo donekle. Ali to nisu igrači koji će krenuti 1vs1 ili 2vs1 u čist dribling. Sterling je tu za klasično probijanje. Ako se neki tim brani duboko, što većina radi, Sterling uzima loptu i zaleće se u trojicu da bi za nekog igrača napravio višak. Što je i logično sa njegovom brzinom i agilnošću. On ima svoju ulogu u timu, koju radi odlično. Ovaj tim ne bi bio isti bez njega. Stoji da ima svoje mane, pretežno što mozak ponekad ne može da isprati noge. Ali na kraju dana, veoma zahvalan igrač.

      I Sterling takođe ima odličnu kretnju bez lopte. To je Pep uočio. Koliko ste samo puta videli da neko probije po strani i uputi centaršut i Sterling se nađe na pravom mestu da da gol sa 3 metra(ili promaši). To je spoj odlične kretnje bez lopte i taktičkih zamisli Pepa.

      Ja bi uvek voleo u timu da imam jednog Sterlinga.
      Gde treba da potpisem ovo sto si napisao?

      On ima samo 24 godine, bio blizu trofeja sa Liverpulom gde je imao bitnu ulogu sa nepunih 20 godina. Nije sklon povredama, napreduje iz sezone u sezonu i sve ide u smeru razvoja strasnog igraca. Jos da "izjednaci glavu i noge" i bice kompletan ofanzivac. Cak i postoji video gde mu Pep objasnjava neku kretnju na treningu a on to ponovi za nekoliko nedelja na utakmici i da gol. Mogu i naci kasnije to
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Nisam govorio da je Siti favorit, ali da pomenem da je Siti pobedio?

        Okrenuo rezultat sa igračem manje?
        Siti jeste glavni favorit, zato sto ima ubedljivo najjaci tim u evropi i to samo slep covek moze da ne vidi. Sad sto tu postoji jos nekih stvari koje mogu da uticu na krajnji rezultat, kao sto je sreca i sudijske odluke to je druga stvar. LS ne osvaja uvek najbolji tim, u milion slucajeva najbolji timovi nisu osvajali LS.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nemojte ga kazniti. Bilo je od srca.

          “I can only apologise if anyone was offended, but I did it from the heart.”

          Comment


          • Cetvrta vezana utakmica bez primljenog gola u LS.


            "The Wall"

            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ај što nisu primili, nego sinoć i dadoše dva komada.

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Baka, otkud toliki hejt Sterlinga? On je znacajno korisniji za tim od Sanea. Cak je i taj faul za slobodnjak Sanea on iznudio, a u tom trenutku je bio bez resenja. Poslednja dva meseca je uz Aguera najbolji igrac tima.
                Meni je Siti i dalje jedan od 3 favorita. Pogotovo ako u ligi kiksnu u narednih mesec dana pa im Liverpul pobegne 6+ bodova.
                Al je Sane X faktor ovog tima, ako uzmemo u obzir da je pomalo Siti predvidljiv, upravo je Sane taj koji donosi nesto drugacije u ekipu.
                Dosta je drugaciji Siti od prosle godine, oprezniji, koliko je samo prosle godine bilo ubacivanja Vokera i drugog beka (mnogo ih je bilo...), a ove godine malo, sve je palo na ta dva krila i da rasire protivnika i da se ubacuju, mada su svakako fenomenalni, ali nema toga overlapa beka nikako da naprave visak.
                Sterling je tehnicki bolji, odgovorniji sa loptom, moze da igra iznutra i spolja, Sane moze samo spolja... Jbg, tako me iznervira kad mu se mozak ne slaze sa nogama plus juce gubili 2:1 i onda se on zaleti na dva igraca, pa kasno preda loptu ili uspori napad dokle se prebaci na desnu nogu i tako to. Pa cak i kad se ubaci iza odbrane pokusa da je primi desnom iako mu to ide na "kontra" nogu.
                I najveci problem je sto Laporte igra lijevog beka, te je Sterling tu sam, a daleko je inferiorniji od Sanea u takvim situacijama, plus ubacis usporenu partiju Davida Silve i onda imas tu lijevu stranu totalno usporenu. Dokle je Mendi bio zdrav, Sane nije mnogo igrao zajedno sa njim, jer obojica oce da rasire protivnika, da zagrle aut liniju, nedovoljno ubacivanja i bukvalno se anuliraju, zato je Sane bio dosta na klupu u pocetku.

                I meni je Siti jak, al oni su mentalni patuljci, cim ih neko napadne to je opsta panika, ako prime gol to je vec opsti haos, ne mogu da se povezu, nema niko da ih smiri na terenu i posle toga povuce. Koliko imaju utakmica dje kontrolisu mec 70 minuta i onda odjednom stanu, nastaje haos. Plus ce Pep da ga overthinkuje i da ga zasere nedje, mislim da taj covjek razmislja o jednom, a na dan utakmice o drugom i potpuno se izgubi.

                I sve to protiv jebenog Salkea kojeg bi 70% ekipa u LE izbacilo, nemaju igraca koji je vrijedan pomena.
                I opet indijanac Otamendi pravi crveni, Gundo se raspada, treba apsolutna bravura Sanea iz slobodnog i greska beka Salkea da Siti dobije mec u kojem je jaci 10x.



                Vidim i Rio i jos neki kazu da nije bio prvi penal za Salkea, meni je to zajebana situacija, ja bi ga isto svirao iako je Otamendi pokusao da skloni ruku al nije stigao na vrijeme... al najveci haos je sto juce glavni sudija nije mogao da pogleda situaciju jer su imali nekih problema na stadionu i samo je dosudjivao sto mu je ovaj pricao iz VAR sobe. Haos.
                A drugi penal mi je teska smehoteka.
                Last edited by Baka; 21-02-19, 11:58.

                Comment


                • Tacno, ali je Mnedi vremenom sve vise i vise postajao klasicni Gvardiolin bek koji sece unutra. Povreda nas je sprecila da ga malo duye gledamo ove sezone i vidimo kako bi to izgledalo, ali nije bio los. Po potrebi i prilikama je igrao i siroko i skupljao u sredinu.

                  Salke jeste dosta slabiji, ali realno nista uradili ovaj mec nisu. Sut u okvir uputili nisu, a dali su dva gola. To jeste problem. Ne bih se slozio da su toliko slabi koliko ih predstavljate ovde, medjutim sa ovakvim poklonima Siti nece dobro prolaziti protiv jacih ekipa u kasnijim fazama takmicenja.
                  Sto se toga tice, mora i moze bolje.

                  Jbg ipak je ovo bila mesovita odbrana i sredina sa Gundoganom kao zadnjim veznim. Stoperski tandem Fernandijo Otamendi. Laport levi bek .... Ova cetvorica pozadi su sada prvi i verovatno poslednji put ove sezone igrali u ovom sastavu. Ima olaksavajucih okolnosi, ali nikako se ne sme bezati i traziti u njima zaklon.
                  Last edited by Sandugp; 21-02-19, 12:27.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • jel Mendi zavrsio sezonu?

                    Comment


                    • Ne zna se sa njim skoro nista. Bio se vratio treninzima, e kakvo je trenutno stanje .... Pojma nemam, nisam skoro ni gledao pravo da ti kazem.\


                      Neki pricaju da je obnovio povredu ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by NSG View Post
                        Gde treba da potpisem ovo sto si napisao?

                        On ima samo 24 godine, bio blizu trofeja sa Liverpulom gde je imao bitnu ulogu sa nepunih 20 godina. Nije sklon povredama, napreduje iz sezone u sezonu i sve ide u smeru razvoja strasnog igraca. Jos da "izjednaci glavu i noge" i bice kompletan ofanzivac. Cak i postoji video gde mu Pep objasnjava neku kretnju na treningu a on to ponovi za nekoliko nedelja na utakmici i da gol. Mogu i naci kasnije to
                        Slažem se totalno. Sterlingu je najbitnije da mu daš ulogu. Ako ga pustiš da sam previše razmišlja, neće biti dobro. Daš mu ulogu i znaš da će je ispuniti.

                        Npr. kad vidiš Aguera, ti vidiš nekoga ko poznaje fudbal kao materiju. Možda će i Sterling biti takav za 4-5 godina, ali trenutno je radilica. A svakom timu je potrebna radilica.


                        Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Siti jeste glavni favorit, zato sto ima ubedljivo najjaci tim u evropi i to samo slep covek moze da ne vidi. Sad sto tu postoji jos nekih stvari koje mogu da uticu na krajnji rezultat, kao sto je sreca i sudijske odluke to je druga stvar. LS ne osvaja uvek najbolji tim, u milion slucajeva najbolji timovi nisu osvajali LS.
                        Pa ne znam baš da li ima najjači. Diskutabilno je to.

                        Odbranu svakako nemaju najjaču, čak ni da kažeš odličnu.. A bez odbrane teško da su najjači tim u Evropi?

                        Sredina može da se raspravlja, ali ima tu još par timova sa vrhunskom sredinom. Tako slično mislim i za napad.

                        Možda misliš najjači tim u smislu hemije unutar samog tima?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Baka, vecinu toga si u pravu. Sterling zna dati gol ni iz cega, kad nikom ne ide, naci se tamo gde niko ne ocekuje. U odnosu na proslu sezonu pojacao je procenat realizacije sansi, nema vise onih promasaja. Ne volim statistiku ali mislim da je najkreativniji igrac Sitija u prethodnih nekoliko meseci, mozda i ove sezone. Na oko mi tako deluje, ako nije tako neka me neko ispravi.

                          Sane ide van njihovog sablona, nekad uspori tecnost napada, retko kad da iz prve loptu. Kad imas na toj strani Dilvu koji miluje loptu, seta se sa njom, ne moze biti dva takva na istoj strani. Manje kreativan. Jedino sto nekad izmisli sam gol i to je prednost u odnosu na sve. Ali problem je u njegovoj glavi. Mnogo cudna, kad zamislim njegovu facu uvek mi je neka poluljuta. Jednostavno je i konstantnost na strani Sterlinga.

                          Zato sam te pitao zasto hejt jer zaista mislim da nema razloga

                          Samo je onakav Liverpul mogao da dobije Siti u dva meca. Retko koja ekipa u Evropi moze da ih nadigra u 180 minuta bez obzira na njihove rupe u igri. Nadam se Mendiju, to je vec druga prica. Pojacanje u toku sezone, druga dimenzija igre a u srce odbrane se vraca Laport. Fernandinjo na zadnjeg veznog a ne na izmisljenog stopera. I da Ederson nesto odbrani kad bude gorelo. Za napred ne brinem, KDB se tek vraca u formu, Dilva zna biti mnogo bolji nego u poslednje vreme. Svaka cast Pepu kako vec dve sezone igra odlican fudbal bez levog beka. Rekoh, meni su u prve tri, pogotovo ako zaostanu u PL.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Vise Sterling usporava tecnost napada od Sanea. On neretko ume da stane, zakomplikuje zabije se u protivnicke igrace, ali zato ume i da pronadje maestralno resenje.
                            Obojica su neophodni ovom sistemu .... jedini koji je diskutabilan tu i o cijoj kupovini mozemo raspravljati je Marez. I on ima svojih kvaliteta i moze da bude vrhunski, ali mi se nekako cini (barem trenutno) kao visak. Pogotovo sto i Bernardo moze po potrebi da igra na krilnoj napadackoj poziciji.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Vise Sterling usporava tecnost napada od Sanea. On neretko ume da stane, zakomplikuje zabije se u protivnicke igrace, ali zato ume i da pronadje maestralno resenje.
                              Obojica su neophodni ovom sistemu .... jedini koji je diskutabilan tu i o cijoj kupovini mozemo raspravljati je Marez. I on ima svojih kvaliteta i moze da bude vrhunski, ali mi se nekako cini (barem trenutno) kao visak. Pogotovo sto i Bernardo moze po potrebi da igra na krilnoj napadackoj poziciji.
                              Takav utisak imam i ja oko Mareza, bas mi djeluje kao visak. U Celziju ili Utd bi imao mnogo veci uticaj

                              Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ja mislim da je Marez doveden da bude rotacija. Ili eventualno ako dođe do nekih povreda.

                                Mislim da on nikad nije trebao da bude u prvom planu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X