Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlično igramo. Napravili smo mnogo opasnih napada, ali nigde završnice jbte. Mane promašio kuću. 100% šansa.

    Firmino jbteee. Objasnio ovo prvo poluvreme. Spojio je par puta nenormalno dobro igrače sa golom. Gini, Keita i Henderson dobri na sredini.

    Zadnja linija mnogo nesigurna. Sve šanse koje je Bajern imao, mi smo im poklonili. Prosto neverovatno koliko VVD unosi sigurnost u poslednju liniju. Bez njega to deluje panično i na ivici greške.

    p.s. Robertson imao kod jednog napada lagan centaršut na drugu stranu gde su dva igrača sami na 5 metara od gola Bajerna i on ih prebaci obojicu...:/

    p.s.s. Ali Koman koji pokušava da pretrči Salaha. Jesi legendo brz, ali ne toliko. Mo mu uzima čistu loptu i pravi kontru za nas.
    Last edited by z0La; 19-02-19, 20:52.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Liverpul - Bajern odlicna tekma.

      Firmino igra odlicnu tekmu, Henderson takodje.

      U Bajernu najbolji Tijago, odise klasom.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Mnogo bolji Liverpul.


        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Gini je tu najvazniji igrac na sredini terena,da nema njega svaka lopta bi isla unazad,Keita nikako da udje u formu napravi jedan,dva dobra poteza i onda zajebe obicno dodavanje.Firmino odlican prvo poluvreme,mogao bi on da uglavi gol.

          Comment


          • E i ovo je Keita kog hoću da gledam. Još malo precizniji pas i to je to. Konačno se adaptira na tim!

            Nametnuli smo surov tempo. Mora gol da se postigne brzo, dok nismo crkli. Matip-Fabinjo mi je baš klimav. Iskoristiće to Leva. Jedan centaršut i to je to.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Firmino je pravi raritet...tako inteligentni igraci se retko radjaju, svaki njegov pokret, potez odisu fudbalom...strasan impact ima na ekipu.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Neki link za utakmicu?
                Hvala.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Ja pratim preko klik sporta. Dao sam im prokletinjama 50 dinara....

                  Ali radi dobro za sad.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://bfst.to/play/soccer.php

                    Nijednom nije zakocio, vrh slika pritom

                    Comment


                    • Liverpul odličan, a osećam da će na kraju Bajern prvi dati gol..

                      Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Brine losa efikasnost...morao je LFC ovde do prednosti...Greota je da sa ovakvom igrom ne odemo u Minhen sa suficitom.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Defanzivna klinika Bajerna u drugom. Ali nisu ni hteli da napadaju

                          Comment


                          • Nece ovo da im se isplati,Liverpul je opasniji iz kontre.

                            Comment


                            • Bajern došao po bod, Bajern uzeo bod. Nisu ni napadali.

                              Očekivano lošije drugo poluvreme. Morali smo dati u prvom gol posle onakvog pritiska. Videlo se da smo izgubili i snagu u drugom poluvremenu.

                              Važno je da nismo ni primili gol.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mozda idu na to sto je Liverpol apsolutno druga ekipa ove sezone u gostima, i u LS, i u PL kod jacih protivnika.

                                Ali po meni trebali su bar da jure jedan gol...

                                Comment

                                Working...
                                X