Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barsa, Siti, Liverpul, Čelzi, Vest Hem, Arsenal, sve pršti od akcija a Real uzima trofeje i Španci generalno u LE, pa i taj Atletiko i Sevilja koji preslišaju nekoga svako malo.

    Više je Atletiko igrao finala nego taj Siti, Arsenal i Borusija zajedno.

    Mislim da njima pršti ona stvar da li pršti, samo se trofeji pamte. Ko kako igra to nikoga nije briga.

    Igra Liverpul dobro ali nije ništa osvojio.

    Comment


    • Da je moguce oduciti od fudbala u polufinalu LS isto tako kvalitetnog protivnika Real bi pobedjivao svakog pet razlike,a on se kroz takmicenje bukvalno provlaci,kad ne mogu sami tu su sudije da im daju vetar u ledja,to je ono sto ja kazem da su van terena najjaci u Evropi,ali ja pamtim i Real kome nije trebala pomoc sudija da uzmu LS,koji su igrali najlepsi fudbal na svetu,zato mi je sad ovo uzimanja titula,zlatnih lopti na silu cak i smesno.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Pitajte Vladu Novaković, velikog maga fudbala. Baš me zanima njegovo mišljenje, sigurno očekuje lagan prolazak Junajteda.
        A sto ne bi ocekivao?

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          O kakvom cirkusu se prica.

          Fazon je sto se pod dobrim taktickim fudbalom smatra nabijanje lopte u 16terac protivnika i zatvaranje svih mogucih prilaza svom golu, minimalan rizik se preuzima. Gol se postigne a da akcija nije ni mirisala na gol. Tako u vecini slucajeva ljudi na forumima definisu nesto kao takticki vrhunski odigrana utakmica.

          I jos, broj postignutih golova ne govori nuzno da je utakmica bila "atraktivna". Atraktivnost i zanimljivost gledanja fudbala se ogleda, pored golova, u jos mnogo drugih stvari.
          Ljudi misle da je defanziva = taktika, a ofanzivni pristup = divljanje.

          Veli bice dobar takticki mec sa 3 i po sanse za 180 minuta, jer ce obije ekipe gledati da sacuvaju svoju mrezu. #tactics

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Nema tu šta da se misli, svaki pristup je taktika. Igrati bez ikakvih instrukcija je takodje taktika.

            Naša taktika je da igramo po osećaju i bez instrukcija - taktika!

            Poenta je da ja ne valorizujem više lepršavu igru od neke druge, već onu koja donosi titule.

            Koliko LŠ je uzeo Siti pod Pepom i koliko Bajern pod Pepom?

            Šta je Simeone napravio sa Atletikom i dokle je dogurao? I onda se neko usudi da kaže da zna fudbla i da je Pep bolji trener od Simeonea.

            Sramota čoveče!

            Je l se ta lepršavost Klopova i Pepova maže na leba? Ima li LŠ od toga? Pep bar uzima domaće titule doduše sa timovima koji bi je i ovako uzeli.

            Bajern pre i posle Pepa ne zna šta je domaćica, a Siti nije uzeo u jačoj konkurenciji titulu sa Manćinijem, ne nije.

            Barselona posle Pepa ne može da uzme domaću titulu.

            Gde je Atletiko bio pre Simeonea a gde sada? I posle se takvi ljudi usude spočitavati nekome šta i kako u fudbalu a nisu realni pred sobom.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nema tu šta da se misli, svaki pristup je taktika. Igrati bez ikakvih instrukcija je takodje taktika.

              Naša taktika je da igramo po osećaju i bez instrukcija - taktika!

              Poenta je da ja ne valorizujem više lepršavu igru od neke druge, već onu koja donosi titule.

              Koliko LŠ je uzeo Siti pod Pepom i koliko Bajern pod Pepom?

              Šta je Simeone napravio sa Atletikom i dokle je dogurao? I onda se neko usudi da kaže da zna fudbla i da je Pep bolji trener od Simeonea.

              Sramota čoveče!

              Je l se ta lepršavost Klopova i Pepova maže na leba? Ima li LŠ od toga? Pep bar uzima domaće titule doduše sa timovima koji bi je i ovako uzeli.

              Bajern pre i posle Pepa ne zna šta je domaćica, a Siti nije uzeo u jačoj konkurenciji titulu sa Manćinijem, ne nije.

              Barselona posle Pepa ne može da uzme domaću titulu.

              Gde je Atletiko bio pre Simeonea a gde sada? I posle se takvi ljudi usude spočitavati nekome šta i kako u fudbalu a nisu realni pred sobom.
              A koliko je Pep osvojio LS sa Barsom, sto to izostavljas? Nemoj sad ona prica, nacekao je gotov tim, jer cu da prsnem od smeha To je bila najveca dominacija fudbala od kad pamtim, govorili i Skols, i SAF, i Ferdinand, i mnogo drugi. Jedino je Real sad rasturio sa ovih uzastopnih 3 LS, ali po meni ta Barsa je bila dominantnija igracki. Barsa se setala u finalu, pokazala pravu moc.

              Dakle, i Real i Barsa su stvarali dinastije leprsavom igrom, ne bunkerom.
              Last edited by Ser Gagi; 17-12-18, 21:11.

              Comment


              • Atletiko je procitan tim, njihovo vreme prolazi. Steta sto je Borusiji trebao njihov remi za prvo mesto u grupi, bas su ih razbili u Dortmundu.

                Voleo bih da ih Juventus bas usere u osmini-finala, ali moracu verovatno da se zadovoljim tesnim prolazom Juventusa.

                Comment


                • Fudbal je igra malih margina. Kad čujem da neko ceni nečiji rad samo na osnovu trofeja, znam da taj veze sa životom nema.

                  Murinjo je 2004. godine sa Portom prošao Utd u osmini finala LŠ tako što je Koštinja naleteo na neki odbitak u 94. min. Da je ta lopta otišla nekoliko cm u bilo koju drugu stranu, ne bi bilo trofeja za Porto, a ni Murinja. Jeste Mou posle uzeo sa Interom LŠ i Čelzijem lige, ali da li bi uopšte bio u prilici da to ostvari da se ona lopta odbila bilo gde drugo nego na nogu Koštinje.

                  Comment


                  • A ta je merilo za neciji uspeh u fudbalu? Duhovnost?

                    Comment


                    • Meni je Simeone uz Klopa omiljeni trener,on radi sa Atletikom nemoguce stvari,egal igra sa Barsom i Realom koji mogu da uzmu bilo kog igraca na svetu,uzima titule pored njih,ali ja ne moram da volim taj fudbal zbog tih trofeja.Mom oku je lepsi fudbal Liverpula pod Klopom bez obzira sto nema trofeja,doci ce i trofej na red ali on je za razliku od ovih trenera velikih takticara napravio igru,ne oslanja se samo na prekid,kontru.Simeone moze sa Atletikom da igra takav fudbal,a ajde neka to izvede sa Junatedom gde se Pogba cese za muda tokom utakmice,gde stoperi,zadnji vezni kiksiraju ko nenormalni,pa nema sanse,kad ne moze Murinjo ne moze ni Simeone.A da te podsetim kako je Liverpul izgledao pre Klopa,ni igre,ni rezultata,sve sami kikseri i on od njih napravi finaliste lige sampiona i napravi igru,zato je za mene Klop trenercina,da ne pricam kako je Dortmund vratio u vrh svetskog fudbala,uzeo titulu pored Bajerna.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        A ta je merilo za neciji uspeh u fudbalu? Duhovnost?
                        Kako znaš?

                        Nisam znao da će neko tako brzo provaliti o čemu pričam.

                        Duhovnost, upravo je to ono o čemu sam pričao.

                        Bravo genije.

                        Comment


                        • Pa sta je merilo uspeha u fudbalu ako nisu trofeji? ti da igras fudbal, da li igrao da pobedis ili da izgubis?

                          Comment


                          • Za mene je merilo uspeha Barselona sa Ronaldinjom,Mesijem,Dekom,Cavijem,Inijestom,Real sa Zidanom,Raulom,Figom,Mijatovicem,Jerom,Milan sa Kakom,Sevcenkom,Inzagijem,Pirlom,Sedorfom,Savicevi cem,Veom,Gulitom,Van Bastenom,Juventus sa Del Pjerom,Zidanom,Trezegeom,Crvena Zvezda sa Prosineckim,Jugovicem,Savicevicem,Mihajlovicem,Pan cevom,Brazil sa Ronaldom,Ronaldinjom,Kakom,Romariom,Bebetom,Leonar dom...Znaci i lep fudbal i rezultati,kao sto vama nista ne vrede dobre igre bez tiitula,tako meni nista ne vrede titule bez vrhunske igre,ne trebaju mi uspavanke od utakmica,hocu da gledam vrhunski fudbal.Zato nemam neki omiljeni tim u Evropi,navijam za dobar fudbal.Kod nas navijam za Partizan ali nemam problem s tim da kazem da je ovo trenutno najgori tim Partizana u istoriji kluba i da je Zvezda igrala neverovatan fudbal kad je osvojila KES.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Za mene je merilo uspeha Barselona sa Ronaldinjom,Mesijem,Dekom,Cavijem,Inijestom,Real sa Zidanom,Raulom,Figom,Mijatovicem,Jerom,Milan sa Kakom,Sevcenkom,Inzagijem,Pirlom,Sedorfom,Savicevi cem,Veom,Gulitom,Van Bastenom,Juventus sa Del Pjerom,Zidanom,Trezegeom,Crvena Zvezda sa Prosineckim,Jugovicem,Savicevicem,Mihajlovicem,Pan cevom,Brazil sa Ronaldom,Ronaldinjom,Kakom,Romariom,Bebetom,Leonar dom...Znaci i lep fudbal i rezultati,kao sto vama nista ne vrede dobre igre bez tiitula,tako meni nista ne vrede titule bez vrhunske igre,ne trebaju mi uspavanke od utakmica,hocu da gledam vrhunski fudbal.Zato nemam neki omiljeni tim u Evropi,navijam za dobar fudbal.Kod nas navijam za Partizan ali nemam problem s tim da kazem da je ovo trenutno najgori tim Partizana u istoriji kluba i da je Zvezda igrala neverovatan fudbal kad je osvojila KES.
                              Pa jel si gledao recimo zvezdino finale iz 91? zvezda u finalu nije igrala lep fudbal nego efektivan sto im je hvala Bogu donelo rezultat. I ja ne verujem da bi se puno Srba bunilo da nam recimo reprezentacija osvoji EP na ancin na koji je to uradila Grcka.

                              Po kojim to kriterijumima Savicevic, Prosinecki, Stojkovic i Zidane igraju lep fudbal a Nesta, Kaziragi, Maldini ili Roberto Karlos ne igraju lep fudbal?

                              Comment


                              • Koliko je vama dosadno.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X