Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ispratio jesam nešto napisao sada?

    Možete vi dovoditi Real i Ronalda u pitanje, pitajte Nojera i Bufona šta misle o tome. Da li se više plaše Mesija i Barselone ili Ronalda i Reala.

    Bici ova ti je dobra. Sad će vam čika Bici pustiti snimak zemlje iz satelita ili sliku koja nije kompjuterski obradjena. A, da, nema.

    Juventus i Atletiko, najgore moguće. Dva prva favorita uz Real Madrid i Barselonu igraju medjusobno. Šteta.

    Očekivao sam Atletiko Liverpul da padne jedno odučavanje od života.

    Teško će Juventus proći, iskreno.

    Comment


    • Ne bih o toj turnirskoj ekipi,obuci im dresove Sevilje i nece videti ni cetvrtfinale LS,ako ne vidis s kojom igrom uzimaju te titule i kako ih sudije guraju besmisleno je da o tome pricam.Ramos je trebao svaku drugu utakmicu crveni da dobije da je normalno sudjenje,a gde je tu jos i Kazemiro,gomila nepostojecih penala.

      Comment


      • Priča li ko o žrebovima, ili da se ime teme promeni u Real i Ronaldo preveranta dva.

        Ako vam je toliko stalo baš, http://www.sportklub.info/forum/show...40#post1928040


        Mene zanima koliko Betis može. Nadam se što dalje.
        Last edited by DžonDon; 17-12-18, 16:17.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Bespotrebno je ponovo pisati o načinu na koji je Real uzeo tri uzastopne LŠ.

          Comment


          • Sada je na Juve red.
            A ako se to nekim slucajem ne desi onda Siti uzima. Ako se i to nekim slucajem ne desi onda Junajted uzima ..... Ako se to nekim slucajem ne desi ...... ma to ne moze da se ne desi.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Pasce neko jaci Pepu u 1/4 finala, popice 3 u gostima kao svaki put, i caozdrao.

              Comment


              • Atletiko-Juventus to ima da bude najprljaviji i najdosadniji dvomec u istoriji LS,resice ga verovatno Kristijano golom iz penala.Ocekujem da ce Barsa sa ovakvim Mesijem da se proseta do finala,Siti je jak ali kao da ne tempira Gvardiola dobro formu za LS,uvek kad je bitno odigraju najgoru utakmicu sezone.PSG ni ne zna koliko je jak,ali nestanu u vaznim utakmicama.Liverpul i Bajern su jaki,trenutno Liverpul u boljoj formi ali ko zna kako ce biti u februaru.Ne ocekujem da ce Real lako sa Ajaksom,dobro igra Ajaks ali nema iskustva u ovakvim mecevima,za jedan gol verovatno ce Real da prodje.

                Comment


                • Ne verujem šta čitam.
                  Možete ih voleti.
                  Možete ih mrzeti.
                  Ali niko ne može osporiti veličinu kluba Real Madrida.
                  I svi koji ih otpisuju lažu ili ih se plaše. I ovako kljakenzi uvek su jedni od favorita za završnicu, što ne reći i pehar.
                  Zar 3 puta u nizu može biti plod slučajnosti?
                  Zar te sudije i više sile toliko mogu pogurati da tri sezone u nizu smeješ se ljutim rivalima sa samog vrha?
                  Ne bi rek'o da je tako nešto u pitanju...

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Niko ne spori velicinu Real Madrida,samo iznosim cinjenicu da su ih u dve od tri sezone pogurale sudije do titule,to ne moze niko da ospori gledajuci njihove utakmice,jednostavno su sila van terena a na terenu ne igraju nikakav spektaktularan fudbal,ima klubova koji igraju bolji fudbal ali su oni najmocniji i tu silu demonstriraju gde god zele van terena umesto da to rade na terenu kao u vreme Mijatovica,Zidana,Figa,Jera,Raula,zato im sad trebaju razni penali,kretenska simuliranja,nepostojeci faulovi,oprastanje crvenih kartona da bi osvojili LS.

                    Comment


                    • E draze ce mi biti da gledam takticku igru Maxa i Chola i 1-0 rezultat nego igru bez odbrane u duelu Dortmunda i Totenhema i Bayerna i LFC-a.
                      Sere mi se od ovog "atraktivnog" fudbala za gledanja. Ako vam ej draze da rezultat bude 4-4 ili 5-5 onda idite u cirkus pa gledajte, nego masa se lozi na golove, sranje tesko.
                      Fudbal nije vise isti, pare usle, marketing itd, ali uvek ce mi draza biti pobeda od 1-0 uz dobar takticki fudbal i nerviranje i psovanje.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • O kakvom cirkusu se prica.

                        Fazon je sto se pod dobrim taktickim fudbalom smatra nabijanje lopte u 16terac protivnika i zatvaranje svih mogucih prilaza svom golu, minimalan rizik se preuzima. Gol se postigne a da akcija nije ni mirisala na gol. Tako u vecini slucajeva ljudi na forumima definisu nesto kao takticki vrhunski odigrana utakmica.

                        I jos, broj postignutih golova ne govori nuzno da je utakmica bila "atraktivna". Atraktivnost i zanimljivost gledanja fudbala se ogleda, pored golova, u jos mnogo drugih stvari.
                        Last edited by ognjen; 17-12-18, 18:32.

                        Comment


                        • Pitajte Vladu Novaković, velikog maga fudbala. Baš me zanima njegovo mišljenje, sigurno očekuje lagan prolazak Junajteda.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Svaka cast kad neko moze da gleda Murinjov fudbal,ja obavezno zaspim,nesto malo bolji je Simeone,njegov Atletiko je bar cvrst,ima dobru kontru,ali svejedno opet zaspim,zato Barsa,Liverpul,Siti,Dortmund,Vest Hem,Arsenal,Celzi,su mi uzivanje da ih gledam,mozda nemaju najbolju odbranu ali igraju fudbal,sve prsti od akcija.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Svaka cast kad neko moze da gleda Murinjov fudbal,ja obavezno zaspim,nesto malo bolji je Simeone,njegov Atletiko je bar cvrst,ima dobru kontru,ali svejedno opet zaspim,zato Barsa,Liverpul,Siti,Dortmund,Vest Hem,Arsenal,Celzi,su mi uzivanje da ih gledam,mozda nemaju najbolju odbranu ali igraju fudbal,sve prsti od akcija.
                              Fudbal nije samo napad... koliko god da su Messi i Ronaldo dobri napadaci njihovo umece verovatno ne bi toliko doslo do izrazaja da u timu nemaju kao sto su Chiellini, Barzagli, Jordi Alba, Pique itd. Odbrana je uvek ta koja ce ti doneti bodove.

                              Malo je pocelo i da smeta kad se kao najbolji fudbaleri uvek pominju napadaci

                              Comment


                              • Obuci Realu dresove Sevilje? Pokrali? Real ima više titula od Barselone, Liverpula i Juventusa zajedno!

                                Obuci Torinu dres Juventusa u derbiju da vidimo šta će se desiti.

                                Obuci Viljarealu dres Barselone da vidimo šta će se desiti.

                                Sve to što se dešava u ligama kada se favorizuju velikani, nije čudno kada se desi i u LŠ kada većeg kredita ima tim koji osvaja svake godine takmičenje nego neki usrani PSŽ koji nije ni finale igrao.

                                Nisam čuo da se bune fanovi velikih klubova u ligi kada su sudije u većini slučajeva protiv manjih?

                                Pa vi svi ste ovde manji od Reala.

                                Prva stvar, a druga stvar, argument sudija je tako glup.

                                Druže, oduči ih od fudbala, daj im 3 gola za poluvreme, ne može im nijedan sudija pomoći. Ne može on sprečiti loptu da udje u gol.

                                Comment

                                Working...
                                X