Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real - Man. Utd kad bi izvukli kakva bi to patnja za oči bila.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Prc.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Real,trostruki uzastopni prvak lige sampiona,covek koji ih nije gledao pomislio bi da je to svemirski tim,a oni su daleko iza Liverpula,Sitija,Barselone,Bajerna po igri ali su imali ubedljivo najjacu logistiku i podrsku sudija,Uefe,Fife,Kristijana koji je masina za pravljenje para.Ja ih jako retko gledam jer igraju sezonama ruzan fudbal.

        Comment


        • Koliko je propao Milan,da oni ne mogu sezonama da dovedu nekog velikog igraca i trenera,sad bi ih mozda i Zvezda isprasila,Milan nema igraca kao sto je Marin.

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Urke, javi se. Ja verujem da si ti čovek koji stoji iza svojih reči i kad je u pravu, a još više kad nije.

            Mrzi me da tražim postove, ali mogu reći da ih je bilo od 5 do 10 po kolu kako Liverpul neće proći grupu i kako nema šanse da dobiju Napoli u Engleskoj.

            Nisam ti reč napisao, jer sam otprilike znao što to pišeš. A i nisam zlopamtilo. Ali bi bio red da sad dođeš i napišeš neko svoje mišljenje. Mislim, ne moraš naravno, ali posle onolikog pisanja, očekuje se bar nešto.
            Khm, khm.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Malo je velikana koji su možda i tužnija priča trenutno od Junajteda, Milan je izgleda jedan od takvih Bravo za Olimpijakos

              Comment


              • Salzburg svih sest pobeda u grupi koga je Zvezda izbacila covece

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Real - Man. Utd kad bi izvukli kakva bi to patnja za oči bila.
                  Daj Real da se igramo[emoji16]

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Daj Real da se igramo.
                    Nezna se ko se više raspada.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Utd ali da ne cepidlacimo sad[emoji23][emoji23]

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment





                      • А Брајкула кадар невера
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Napoli mi je odigrao u grupi bolje nego što sam pretpostavljao da će proći. Remi u Beogradu ih je ugasio prolaza.

                          Inter je razočarenje, msm realno i Barsa i Totenhem su bolje ekipe od njih, ali imali su otvoren put da prođu, sami su sebe na kraju ugasili.

                          Na Milan ne treba trošiti tastaturu, odavno to nije više onaj klub kakav je nekada bio, msm u ostalom kao i Inter.

                          U suštini milanskim gigantima fali trener pre svega, pa sve ostalo.

                          Comment


                          • Ajmo sad neki lepi parovi u nokaut fazi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Junajted s Barsom, Liverpul s Realom ili Dortmundom, ovo imam na umu 2-3 dana, aj da vidimo

                              Comment


                              • Al je dosadan ovaj Ranieri, ajde pocni vise jbt

                                Comment

                                Working...
                                X