Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta bi se desilo da je Van Dijk juče dobio crveni a morao je? Liverpool je isto tako izdominiran na gostovanjima, ne treba sve hvaliti ni kod njih.

    Comment


    • Pricam generalno, svakako oni izgledaju 10 puta bolje i takticki i sistemski, oni napreduju stalno, mi unazadujemo. Ne mozes uvek sve svaliti na igrace, kojih je 50% sam trener doveo. Potrosio je 400 miliona i ima 43% win rate

      Comment


      • Najbolja sredina Liverpoola je Wijnaldum- Keita-Shaqiri.

        Comment


        • Ma Murinjo ima dobre igrace samo on ne zna igru da napravi,vecito igra bunker i na kontre.Niko ne moze da me ubedi da je taj Sancez los igrac,pa on je Marsijala drzao zakucanog za klupu,forsira Lukakua koji boga,oca moze da promasi.Uvek se vracam na De Brujnea i Salaha,covek ih se ladno odrekao,kad on njihov talenat nije mogao da prepozna o cemu onda da pricamo,dzaba mu sve titule.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ne mozes uvek sve svaliti na igrace, kojih je 50% sam trener doveo. Potrosio je 400 miliona i ima 43% win rate
            Samo da ispravim ovaj maliciozni pokušaj ubacivanja netačnih informacija.

            58% win rate. Takodje treba uzeti u obzir da je od tog potrošenog novca koji pominjes, polovina otišla na dva igrača, a ako se dobro sećam, fudbal igra 11 igrača. Sad možeš nastaviti da ga pljujes, jer nema razgovora sa tobom o Murinju, ti ga kao verski fanatik Boga, vidiš u sapunu, dvorištu, ormaru i olovci. Pa ga pljujes po svakoj mogućoj temi na forumu i uspevas u svaku moguću temu da ga ubacis. No dobro, ima nas raznih.
            Last edited by bici; 13-12-18, 00:24.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Najbolja sredina Liverpoola je Wijnaldum- Keita-Shaqiri.
              To sredina nema balansa. Moraju Henderson ili Fabinjo zadnjeg veznog da igraju zbog defanzivnih zadataka. Vajnaldum i Keita su čisti centralni vezni igrači. Nema više eksperimentisanja kod njih. Ovo što igraju im prolazi i imaju sjajne rezultate.
              sigpic

              Comment


              • Nema razgovora sa mnom o Murinja Nema razgovora sa tobom o Murinja. Ovo je LS tema i svakako da Murinjo pripada tu. I ne vidim negde u pravilima da je zabranjeno da se neko kritikuje i prave komparacije na bilo kojoj temi, nikad nisam otisao off.

                A ti volis da teras inat i podjebavas previse, nisi nista bolji koliko se pravis.

                Ja vise ne mogu da gledam ovu tugu od igre i kriviti tamo nekog Vudvorda, jer imam neko shvatanje ove igre koje mi ne da da krivim Vudvorda zbog ovo na sta mi Junajted lici na terenu. I na svakoj sledecoj tekmi cu da nabrajam sve probleme kojih on ima.

                I kako je 58% win rate ako dobijes 7 od 16 mogucih u PL? Ajde da uzmemo i LS i onaj kup sto smo ispali, opet je 47%, nikako nije 58%.
                Last edited by Ser Gagi; 13-12-18, 00:49.

                Comment


                • Comment







                  • Jedini gol na Old Trafordu za United ove godine u Ligi Sampiona je postigao Felaini u 91. minutu utakmice protiv Jang Bojsa.
                    Last edited by mark !t zer0; 13-12-18, 13:02.
                    sloboda ili ništa

                    Comment







                    • Otprilike svako po zasluzi.

                      Comment


                      • Urke, javi se. Ja verujem da si ti čovek koji stoji iza svojih reči i kad je u pravu, a još više kad nije.

                        Mrzi me da tražim postove, ali mogu reći da ih je bilo od 5 do 10 po kolu kako Liverpul neće proći grupu i kako nema šanse da dobiju Napoli u Engleskoj.

                        Nisam ti reč napisao, jer sam otprilike znao što to pišeš. A i nisam zlopamtilo. Ali bi bio red da sad dođeš i napišeš neko svoje mišljenje. Mislim, ne moraš naravno, ali posle onolikog pisanja, očekuje se bar nešto.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Aj to...nego svi Englezi prodjose a Italijani polovicno...i dje je taj Kijevo
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post





                            Otprilike svako po zasluzi.
                            Stvarno šteta za ispadanje Napolija, sve ostalo ok. Junajted osim u gostima protiv Jang Bojsa sve odigrao prosječno ili loše ali jbg pobijediti Juve u Torinu nije mala stvar, pa makar i onako

                            Comment


                            • Ne samo to, nego iz većine ovih grupa bi i Arsenal i Čelzi prošli (prošle sezone Englezi imali 5 timova u 1/8 finalu)...., baš me zanima iz koje to lige šesta ekipa ne bi bila topovsko meso u ovim grupama
                              PL, pa 5-6 praznih mesta i onda ostali po vašem izboru
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by somborac View Post
                                Ne samo to, nego iz većine ovih grupa bi i Arsenal i Čelzi prošli (prošle sezone Englezi imali 5 timova u 1/8 finalu)...., baš me zanima iz koje to lige šesta ekipa ne bi bila topovsko meso u ovim grupama
                                PL, pa 5-6 praznih mesta i onda ostali po vašem izboru
                                U Španiji uvijek možeš naći takve ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X