Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Pre neko vece, kada sam isao kuci, sam morao da spavam u dnevnoj zbog ove pojave. Video sam je, i samo u mraku cujem kao helikopter tktktktktktktktk, a ne smem da je ubijem. Tacno je osetila strah, i poigravala se sa mnom. Fuj.
    Neeeee da ubijes
    Uhvatila ga kesom...i izbacila sa terase, doduse tesko smo se rastali nece da ode...ali onda ala letiiiiii
    Kako je zriknuo...hahahah kako sam skocila...kakav stres ovaj tenis postao
    Nije ti ga valjda mama ili devojka hvatala
    Svakog leta ulaze...ulecu bolje reci


    Easy peasy lemon...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Jeste se raskukali, kod mene u stan par x godišnje uleti šišmiš - kakva je to panika bila prvi put. Ćebe preko glave i partiš u ruke pa ga ganjaj ali onako iz daleka.
      Šišmiš je uvijek bio pozitivac u filmovima, volio bih vas vidjeti kad ugledate zmiju u svojoj sobi onako dok ležite

      Comment


      • bolji aparhejdovac u trećem, značajno...
        Last edited by radostan dan; 15-07-18, 15:44.

        Comment


        • Au sta radi Anderson.. nece Novak uzeti vise od sest gejma do kraja..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Podigao je nivo Anderson. I Novak je dosta umoran, srecom so mu je Anderson protivnik. Inace neverovatan je Anderson, posle svakog osvojenog poena se bodri i steze pesnicu.

            Comment


            • Kod 2:1 u setovima valja zvati Vladana da pomogne, a njega ne zanima ovo, on gleda fudbal

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Neeeee da ubijes
                Uhvatila ga kesom...i izbacila sa terase, doduse tesko smo se rastali nece da ode...ali onda ala letiiiiii
                Kako je zriknuo...hahahah kako sam skocila...kakav stres ovaj tenis postao
                Nije ti ga valjda mama ili devojka hvatala
                Svakog leta ulaze...ulecu bolje reci


                Easy peasy lemon...
                hahahahhahaha, majka ubila sutradan. A nekada davno se ljutila devojka na mene sto nisam hteo da ubijem neku pojavu.

                Jednom kad sam bio srednja skola, ucinilo mi se da mi je slepi mis uleteo u sobu. I dan danas imam traume. A tipa zmiju kada bih pipnuo, kapiram da bih istog trenutka pao u nesvest.


                Bice ovo jebeno sad, bas je podigao nivo Anderson
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ne znam dali ce Anderson dobiti treci set ali Novak nema sanse sad da ga brejkne.

                  Comment


                  • ne valja ovo ništa....

                    Comment


                    • Anderson treba da shvati kako mu Đoković nije RF da može da se vrati posle dva seta fore.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • mora novak nešto da smisli, odvući će ga krakonja u TB...

                        Comment


                        • Čestitke Chun Hsin Tsengu i cijelom Tajvanu na osvajanju juniorskog Wimbledona.

                          Comment


                          • Jako je bitno da se Novak ne nervira zbog Andersonovih servisa vec da se fokusira na svoje servis gemove i odvede ovo kako zna i ume u taj brejk, iako ni tamo nije favorit ali je sansa kakva takva.. Jedna glupost Andersona i gotovo je.

                            Comment


                            • Bolji Anderson i s osnovne. Pun je snage kao da nije igrao 20 setova prethodnih dana

                              Comment


                              • uffff....strpljenje, strpljene novače, strpljenje.

                                Comment

                                Working...
                                X