Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Doce cika Wenger ponovo u shopping djece u Barcu, ovog mjeseca je vec jednog oteo, a mogo bi i Fabregasa i Alcantaru
    hahah....previše su stari Sesk i Tiago za Vengera....



    Originally posted by dejanmm View Post
    Dobrodosli DelBoy i Arambasa! Koliko vidim, DelBoy jos jedan Katalonac. Sramota da smo mozda i najmanja grupa na forumu...

    Ne znam bash dal je Alkantara kapacitet Cavija, na mene nije ostavio neki utisak, al istina nije ni igrao mnogo ove sezone. Potencijala sigurno ima.

    Ja bih najvise voleo kad bi doveli nekog vezistu koji nije iz Barsine skole, cisto da da neku raznovrsnost i razbije ovu slow motion tika taka, bilo bi pozeljno sa dobrim sutem. Jer, realno ovo nije vise najlepsi fudbal na svetu vise, iskreno i mene je smorilo koliko su usporili napade u poslednjih par godina. Najbolje smo igrali u Ronaldinjovo vreme, igra je bila mnogo brza i raznovrsnija, bilo je tu vise i golova van sesnaest i ubacivanja sa bokova, niski centarsutevi sa strane, naravno pre nego sto je dosao Dani Alves,ne igraju vise ni trougao...kad bi bar deo te igre vratili. Zao mi sad najvise sto smo Jaju prodali...al to su neke moje fantazije, nije da nam je vezni najpotrebniji.

    Suskalo se nesto da bi Humelsa mogli dovesti ovog leta, sto bi mnogo toga resilo, ali tu je jos uvek problem desnog beka...

    Venger je vec dolazio po Alcantaru pre dve godine, al sumnjam da ce mu Barsa ikog vise dati


    hvala na dobrodošlici...


    meni se kod Tiaga prvenstveno sviđa to što je sklon riziku i onako dosta samouvjereno kontroliše loptu što je svakako za tako mladog fudbalera rijetkost, kada bi ga ovi iz stručnog štaba pravilno usmjeravali od njega se može napraviti baš takav tip igrača kakav si naveo da nam je potreban, jer on definitivno ima predispozicije za tako nešto..teško je očekivati da će ovi iz uprave dovesti sada nekog vezistu pored trenutno toliko njih...a iskreno nismo ni pri parama poslije ove kupovine Neymar-a....a tu treba još najmanje jedan štoper i golman....

    što se tiče desnog beka, ja bih najradije da se mi zamijenimo sa PSG-om, mi njima Alvesa oni nama Van der Vila uz doplatu PSG-a...
    Last edited by ognjen; 28-05-13, 22:02.

    Comment


    • evo i zvanično, prezentacija Neymara u ponedeljak 3. juna

      http://www.fcbarcelona.com/football/...nted-on-monday


      Abidal saopstio da napusta Barsu na kraju tekuce sezone, jos uvijek se ne zna da li to znaci i prekid igracke karijere ili ce nastaviti u nekom drugom klubu...u svakom slucaju VELIKO HVALA Eriku za sve sto je ucinio za Barsu u proteklih sest godina...
      Last edited by ognjen; 30-05-13, 13:46.

      Comment


      • Poslednji Mohikanac.

        Neko dovodi rudare iz engleskog fudbala, neko umetnike.

        Comment


        • Ode nam legenda ..








          HVALA TI ZA SVE LEGENDO !
          EDIT : Evo tek vidim da su se opet smajliji gore poremetili .. Htio sam onog sto place , a ne ovog sretnog
          Last edited by Dale; 31-05-13, 01:27.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Valdez danas odrzao pres konferenciju na kojoj kaze da planira ostati do isteka ugovora u Barseloni (to znaci jos jednu sezonu), kaze da je u Barsi ogroman pritisak na golmana, ne znam na sta je tacno mislio....

            ako to sve tako bude kao sto on kaze onda 2014. ide besplatno u drugi klub, ja se iskreno nadam da ce ovi iz uprave uspjeti da ga prodaju u ovom prelaznom roku i da dovedemo nekog mladog golmana, cisto da se malo razbije monotonija u Barsi jer je prisutna odredjena doza zasicenosti istih lica svake godine...

            Comment


            • http://lh5.ggpht.com/-xrblWDSJMFA/US...-do-Neymar.gif

              Comment


              • Samo da ne bude jbni zongler kao Robinho. Od onog lika mi se smuci kad ga vidim.

                Comment


                • Cudno, mene to mnogo vise podseca na jednog drugog igraca.

                  Comment













                  • Hvala ti za sve ljudino !

                    Mes que un jugador !!
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • u četvrtak ujutro oko 3h Alexis Sanchez imao saobraćajnu nesreću, auto u totalnoj havariji, njemu nije ništa bilo zahvaljujući sigurnosnoj opremi u automobilu....

                      slika sve govori

                      Comment




                      • Comment




                        • Sad shvatam zasto ga trazimo..

                          Comment


                          • ma ništa to, Valdez ostaje još godinu dana...a onda ko zna ko će "zapasti za oko"

                            Comment


                            • nije nam on ni bio prvi izbor vec Reina, koji je skup Liverpulu...a i rekao je vec da bi zavrsio karijeru tamo ili u Barsi. Bio je ovde vec, ako se secate...

                              Valdez odlazi na leto, bili bi na gubitku i on i klub ako ostane do kraja ugovora

                              Comment


                              • znam, ali Vilanova je nekoliko puta izjavljivao da što se njega tiče valdez ako hoće može ostati još godinu a da onda ode besplatno, i meni je to nelogično ali tako su izjavljivali, nešto sumnjam i da Valdez ima neke konkretne ponude....

                                Comment

                                Working...
                                X