Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikako ne bi valjalo da prodaju Alkantaru, posebno ne sada kad im prvi put posle 6-7 godina vezni red deluje na mahove umorno i bezidejno. Tiago Alkantara će samo biti sve bolji i on im je rešenje za narednih 10-ak godina.
    Ne vidim sta bi postigli njegovom prodajom niti koga bi mogli da dovedu da ga zameni... Jedino ako je on sam resio da ide po svaku cenu

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ma uopste se ne radi o tome, nece se menjati filozofija posle jedne "lose" sezone. Nije Rosell lud.. Ako Tito ne bude bio u stanju da vodi ekipu, mislim da ce Luis Enrique biti prvi pik..
      Pominjao se i Frank De Bur kao moguća zamena za Viljanovu. Ne znam da li je to još uvek aktuelno ali mi deluje kao bolja opcija od Luis Enrikea

      Comment


      • Originally posted by Arambasa View Post
        Nikako ne bi valjalo da prodaju Alkantaru, posebno ne sada kad im prvi put posle 6-7 godina vezni red deluje na mahove umorno i bezidejno. Tiago Alkantara će samo biti sve bolji i on im je rešenje za narednih 10-ak godina.
        Ne vidim sta bi postigli njegovom prodajom niti koga bi mogli da dovedu da ga zameni... Jedino ako je on sam resio da ide po svaku cenu
        klub nikako ne želi da proda Tiaga, u ugovoru otkupna klauzula je 90 miliona evra ali s obzirom da nije odigrao dovoljno utakmica ove sezone klauzula je pala na "samo" 18 miliona evra a to nikako nije problem ovim bogatašima tipa Siti, PSG pa i ManUtd da plate jer se radi zaista o vanserijskom talentu ....isključivo je na njemu da li će ostati...ponavljam nadam se da hoce jer je kao što kažeš vezni red ove sezone nekako djelovao bezidejan a on sigurno ima ideje koje garantuju svijetlu budućnost...

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          klub nikako ne želi da proda Tiaga, u ugovoru otkupna klauzula je 90 miliona evra ali s obzirom da nije odigrao dovoljno utakmica ove sezone klauzula je pala na "samo" 18 miliona evra a to nikako nije problem ovim bogatašima tipa Siti, PSG pa i ManUtd da plate jer se radi zaista o vanserijskom talentu ....isključivo je na njemu da li će ostati...ponavljam nadam se da hoce jer je kao što kažeš vezni red ove sezone nekako djelovao bezidejan a on sigurno ima ideje koje garantuju svijetlu budućnost...

          negde sam procitao da se klauzula od 90 mil aktivira ako bude igrao za vikend
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne moze igrati za vikend, pripreme mlade reprezentacije koliko vidjoh. U nedelju je odigrao poslednju utakmicu u sezoni, samim tim je klauzula 18 miliona.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne moze igrati za vikend, pripreme mlade reprezentacije koliko vidjoh. U nedelju je odigrao poslednju utakmicu u sezoni, samim tim je klauzula 18 miliona.
              Idealno!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Stručni štab Barse je tu pogriješio jer je previše forsirao Iniestu i ćavija, umjesto da Tiago igra kada je bila velika bodovna prednost u domaćem prvenstvu, a ovu dvojicu odmarati za ligu šampiona....šta je tu je...u klubu mu niko ne može zamjeriti ako ode jer su sami krivi
                Last edited by ognjen; 28-05-13, 20:32.

                Comment


                • Ja sam negde citao da ga Vilanova ne gotivi mnogo i da Tijago vec misli da je dovoljno dobar za prvu postavu (ili makar za prvu izmenu). Navodno mu je profesionalizam na malo nizem nivou.

                  Kazem, procitao sam samo, nisam dosao ovde da pravim razdor, da me neko ne napada odmah .
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni bi bas bilo krivo ako ode, to bi nam bila velika greska. Vec ove godine bi on mogao da igra skoro kao Xavi, a one tamo bi mozda bio i starter. Sad dobro, mozda decko hoce odmah da igra, u vecini klubova bi i mogao. U najgorem slucaju, ako ode, neka ubace neku buy-back klauzulu..

                    Comment


                    • Ajde, ajde, zajebali ste nas za Pikea, mora to da se vrati u normalu
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne, ne. Njega smo samo vratili, nije to isto. Uzmite ga vi.. na pozajmicu

                        Comment


                        • katastrofa bi bilo da ode, inače Ćavi ga je savjetovao da ostane jer je i on bio u sličnoj situaciji i nije pogriješio što je ostao, a Tiago je definitivno željan veće minutaže....

                          nije niko tu nikoga zajebao za Pikea, Barsa zakonski odradila transfer...hahaha

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            klub nikako ne želi da proda Tiaga, u ugovoru otkupna klauzula je 90 miliona evra ali s obzirom da nije odigrao dovoljno utakmica ove sezone klauzula je pala na "samo" 18 miliona evra a to nikako nije problem ovim bogatašima tipa Siti, PSG pa i ManUtd da plate jer se radi zaista o vanserijskom talentu ....isključivo je na njemu da li će ostati...ponavljam nadam se da hoce jer je kao što kažeš vezni red ove sezone nekako djelovao bezidejan a on sigurno ima ideje koje garantuju svijetlu budućnost...
                            Nisam to znao
                            neugodna situacija baš... valjda će rešiti da ostane

                            Comment


                            • Doce cika Wenger ponovo u shopping djece u Barcu, ovog mjeseca je vec jednog oteo, a mogo bi i Fabregasa i Alcantaru
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dobrodosli DelBoy i Arambasa! Koliko vidim, DelBoy jos jedan Katalonac. Sramota da smo mozda i najmanja grupa na forumu...

                                Ne znam bash dal je Alkantara kapacitet Cavija, na mene nije ostavio neki utisak, al istina nije ni igrao mnogo ove sezone. Potencijala sigurno ima.

                                Ja bih najvise voleo kad bi doveli nekog vezistu koji nije iz Barsine skole, cisto da da neku raznovrsnost i razbije ovu slow motion tika taka, bilo bi pozeljno sa dobrim sutem. Jer, realno ovo nije vise najlepsi fudbal na svetu vise, iskreno i mene je smorilo koliko su usporili napade u poslednjih par godina. Najbolje smo igrali u Ronaldinjovo vreme, igra je bila mnogo brza i raznovrsnija, bilo je tu vise i golova van sesnaest i ubacivanja sa bokova, niski centarsutevi sa strane, naravno pre nego sto je dosao Dani Alves,ne igraju vise ni trougao...kad bi bar deo te igre vratili. Zao mi sad najvise sto smo Jaju prodali...al to su neke moje fantazije, nije da nam je vezni najpotrebniji.

                                Suskalo se nesto da bi Humelsa mogli dovesti ovog leta, sto bi mnogo toga resilo, ali tu je jos uvek problem desnog beka...

                                Venger je vec dolazio po Alcantaru pre dve godine, al sumnjam da ce mu Barsa ikog vise dati

                                Comment

                                Working...
                                X