Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh, kakva sansa! Sa gol linije neko od igraca Celzija izbacio loptu..

    Hahaha, prvo fantasticna odbrana golmana Celzija, lopta se odbija do Adame, on sutira sa 16m, golmanu Celzija se lopta izmigolji kroz noge i opet neko sa gol linije izbacuje..

    Vodi Chelsea 1:0, lepa akcija za gol..
    Last edited by p4p1; 20-02-13, 17:45.

    Comment


    • ako se dovede Humels,Stegen i Neymar mislim da ce biti dominacija barse jos narednih 10 godina posto su i ovako previse jaki i mocni
      A i sigurno ce izbaciti neku novu malu zverinu iz svoje skole

      Comment


      • Na ljeto promjene pod hitno .

        NE zbog ovog danas , nije problem u jednoj utakmici , vec sto igre nema vec par utakmica , protiv Milana kriminalno , Sevillu jedva pobijedili , danas kriminalno .. Ter-Stegen na golu , neki stoper ( citaj Hummels ) , neki spic (ali ne Neymar ) , to je ono sto se mora dovesti ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • To obavezno Dale, sve sto si nabrojao.

          Teska letargija se uvukla u Barsu. Mora se igrati sa manje veznjaka, jbala ih skola ko da moraju svi da igraju. Kad se Messi markira vise nema niko da zapreti kako treba, 'oce da se usetaju u gol. E pa ne moze.

          Ovaj sistem se mora menjati i treba biti vise konkretnosti u napadu. Kontam da sve jace ekipe moraju imati jaku pas igru i da zele sto vise u nogama, ali Barsa preteruje sa onim dodavanjima. Zesto smara...

          Comment


          • Lijepo

            http://www.fcbvirtualtour.com/content/index2.php
            sigpic

            Comment




            • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Barcelona vs Milan

                Sudar divova veceras dobija svoj kraj. Timu Barselone koji vec sada ima svoje mesto u istoriji, po nekima najbolji tim u istoriji klupskog fudbala, a svakako ulazi u tu konkurenciju nedostaje samo jos jedna stvar. Veliki preokret. Barselona je slicnu situaciju imala i pre par godina protiv Intera, tada nisu uspeli, iako je rezultat bio nesto povoljniji nego sada. Veceras ce imati novu priliku.

                Sta treba da se desi da bi Barselona prosla dalje?

                Tri stvari bi trebalo da predstavljaju kljuc ovog meca za nas.

                1. Realizacija
                Nesto sto nas je vise puta kostalo je losa realizacija i pored dosta dobrih sansi. Milan je odradio fantastican posao na San Siru, ali nije realno ocekivati da Barselona nece imati svojih sansi na Camp Nou, a kada do njih dodje, od presudnog znacaja je iskoristiti ih. Nije napredna filozofija, ali je jednostavno tako.

                2. Vreme
                Vreme radi protiv nas, sto duze Milan bude odolevao, nama ce biti sve teze i teze. Esencijalno je postici bar jedan pogodak pre odlaska na odmor. Ako Milan uspe da sacuva svoj gol do poluvremena, sanse bi nam postale minimalne.

                3. Odbrana
                Pre utakmice sa Deportivom, Barselona je primila gol na 13 meceva za redom. Podatak koji je na granici sramnog, ali koji i donekle oslikava trenutno stanje u nasoj odbrani. Veceras ne smemo sebi dozvoliti taj luksuz da primimo gol i odbrana ce morati da bude na vrhunskom nivou, Milan ce bez sumnje imati svojih sansi iz kontra-napada, a svi znamo da se Barselona ne snalazi bas najbolje u tim situacijama. Danas odbrana mora biti na visini zadatka, moraju se seci takvi napadi Milana u korenu, pa i po cenu zutog kartona.

                Kakav ce biti sastav i taktika Barselone?
                Pricalo se o 3-4-3, cak i o 3-3-4, ali ja ipak mislim da Barcelona nece menjati svoju standardnu formaciju, bar ne za pocetak meca. Ne treba ocektivati ni neke promene u prvom timu. Puyol je neizvestan zbog laksih problema sa kolenom, pa bi se Mascherano mogao naci u startnoj postavi. Roura je rekao da je otvoren sto se taktike tice i da ce se prilagodjavati u toku meca igri Milana. Sumnjam da se nesto drasticno moze promeniti, Barselona ce igrati svoj tiki-taka fudbal, a Milan ce verovatno "parkirati autobus" i cekati svoju sansu iz kontri.

                Od kog igraca ocekujemo najvise?

                Jos jedno pitanje koje ima ocigledan odgovor. Bez dileme je to Lionel Messi. Carobnjak iz Argentine nam je doneo dosta radosti i uspeha u prethodnim godinama i sve oci ce biti uprte u njega veceras. Ako bude imao svoj dan, stvari ce biti mnogo lakse za nas, a mozda ce bas i to biti odlucujuci faktor veceras - da li ce Messi biti na svom nivou ili ne.

                Iz navijackog ugla

                Da li verujem u prolazak dalje? DA. Ovaj tim nam je bezbroj puta pokazao da kada su na vrhuncu svoje igre, potpuno je nebitno ko se nalazi sa druge strane. Veliko ohrabrenje je to sto ce Xavi biti u stanju da igra. Ako otvorimo Milan na vreme, verujem da samim tim postajemo i favoriti za prolaz dalje. Posle svega sto sam ovi momci doneli, sramno bi bilo ne verovati u njih! Oni to mogu, oni to zele. Veceras dajemo jos jedan razlog hejterima za mrznju, veceras pravimo istoriju! THIS IS BAAARCAAAAAAA

                VISCA EL BARCA!

                Comment




                • Ovako bi Camp Nou trebalo da izgleda veceras


                  Evo i jedne moguce, hrabrije postavke:

                  Comment


                  • meni se svidja ta kombinacija i voleo bih da tako igraju, jer mislim da mesi moze biti mnogo korisniji na toj poziciji nego u samom spicu gde mora da ceka loptu. Zna on dobro da proigrava..samo bi ja umesto pedra mrtvog sanceza stavio koji je iako van forme bolji..

                    Comment


                    • Dale i ostali navijaci Barcelone cestitke na prolazu dalje.

                      Jednostavno bolja ekipa je prosla dalje.

                      Comment


                      • FC Barcelona je prva ekipa u historiji Lige prvaka koja je prošla u dalji tok takmičenja nakon što je u prvoj utakmici izgubila rezultatom 2:0.
                        Spoiler

                        Spoiler

                        Spoiler

                        Spoiler

                        Spoiler


                        Velika pobeda!

                        Comment


                        • Дудињо ! ! !

                          Žreb je sutra u Nionu, Barsini fudbaleri će ga gledati u svlačionici posle jutarnjeg treninga.

                          Kako saznaje katalonski tim, dva su protivnika koja Barselona želi da izbegne,

                          Jedan je naravno Real, vlada mišljenje da bi najbolje bilo da sa njima igraju u finalu, a drugi je Juventus iz nekoliko razloga.

                          Pre svega Barseloni ne odgovaraju italijanski timovi, neka procena je da je Juventus mnogo jači od Milana u odbrani, koja je praktično preslikana reprezentacija i da će biti teško dominirati posedom zbog agresivnosti veznog reda, i naravno Pirlove sposobnosti da zadrži loptu.

                          Sa druge strane, Katalonci najveću slabosti vide u napadu italiijanskog šampiona za koji smatraju da nema nijednog top igrača sposobnog da individualnim kvalitetom reši meč.

                          Međutim, sigurno da ukoliko izvuku Juventus, više razloga za zabrinutost bi imali "Bjankoneri" koji ni sami ne kriju da bi radije igrali protiv Reala sa kojim su u ovom veku lako izlazili na kraj, nego protiv Barselone koja je u ovom trenutku kvalitetniji tim.
                          Приииђи, прииииђи

                          Comment


                          • Slozio bih se sa tim potpuno, od reci do reci. Mislim da samo Real i Juve imaju sansu da nas izbace u ovom trenutku. Kad bi imali nekog normalnog napadaca, tek bi tad bili opasni. Ako zadrzite igrace i od sledece godine uparite nekog dobrog sa Llorente-om, neko kao Alexis, ili bilo ko da se dopunjava sa njim, tj. da radi one stvari koje on ne moze, definitivno bi bili na najvisem mogucem nivou. Ali kako nama duva u odbrani, mogli bi i od Matri-a da napravimo napadaca.

                            Najvise bih voleo da izvucemo Bayern ili PSG, Galata i Malaga bi bilo previse lagano. Dortmund bi isto bio okej.

                            Comment


                            • Slazem se sa p4p1, bilo bi lepo da dobijete Bayern.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Slazem se sa p4p1, bilo bi lepo da dobijete Bayern.
                                Duhovito. Ma da, znam koliko se oni dizu u nebesa zadnje vreme, mene ne impresioniraju nikako. Stvarno ne mislim da bi imali problema sa njima. Jesu oni postali mnogo bolji od proslog puta kad smo ih dobili 4:0, ali u principu se po meni taj tim nije previse izmenio, imaju mnogo boljeg golmana, dodas tu i Alabu, Martineza.. jebes ga, ne plase me nikako. Videcemo ako dodje do tog meca.

                                Comment

                                Working...
                                X