Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Puno puta je Messi vec bio ubjedjivan da ostane jer se gradi novi projekat a odluke su sve losije donosene. Lazima je dosao kraj ocigledno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

    Comment


    • Ipak se zakuvalo ovo oko Mesija. E sad krece ludnica i panika kako u Barsi tako i u ostalim jakim timovima.
      Citam da je zakazano vanredno zasjedanje uprave, da imaju obraza pa da kolektivno daju ostavke jer mi je i dalje nezamislivo da on ode.
      Ipak ako ostaju onda valjda imaju zrno pameti i uopste zahvalnosti da mu dozvole da ode tamo gdje on hoce, bar toliko je zasluzio nakon sto ih je vukao 10+ godina..
      Ovo je Ed cekao, da se vecina timova istrosi a on da uskoci za Mesija[emoji23][emoji23][emoji23] salu na stranu, PSZ je za njega mada bih volio da ga vidim u PL
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • I Puyol se oglasio, to je to.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ipak se zakuvalo ovo oko Mesija. E sad krece ludnica i panika kako u Barsi tako i u ostalim jakim timovima.
          Citam da je zakazano vanredno zasjedanje uprave, da imaju obraza pa da kolektivno daju ostavke jer mi je i dalje nezamislivo da on ode.
          Ipak ako ostaju onda valjda imaju zrno pameti i uopste zahvalnosti da mu dozvole da ode tamo gdje on hoce, bar toliko je zasluzio nakon sto ih je vukao 10+ godina..
          Ovo je Ed cekao, da se vecina timova istrosi a on da uskoci za Mesija[emoji23][emoji23][emoji23] salu na stranu, PSZ je za njega mada bih volio da ga vidim u PL
          E jebote, Ed bacio smoke screen za Sancha, kao dovescemo mi Engleza ovo ono, 120 miliona u sto rata na deset godina, a ovamo na tisu zavrsava Mesija. Mesi x Jadon link-up 2021 na Old Traford.

          Originally posted by ognjen View Post
          I Puyol se oglasio, to je to.

          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
          Kidam se od smijeha iskreno, kako se rusi kula od karata.

          Comment


          • Originally posted by ognjen View Post
            I Puyol se oglasio, to je to.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
            Da, sad vidim. Jbt nevjera.
            Volio bih da ga Utd dovede ali znam da je to nemoguce[emoji35]
            Ode u PSZ i uziva sa Nejmarom i Mbappeom, strah i trepet za sve
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nisam mogao verovati kad sam čitao kako je Bartomeu plaćao da se po internetu piše ono što njemu paše i odgovara.
              Ljakse...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ovo ce biti prljavo

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Suarez reakcijom na Puyolov tweet samo jos dodatno sve potvrdio.

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Fanovi se okupljaju ispred objekata kluba, predsjenik Katalonije uputio oprostajnu poruku Messiju....

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ovo sam čekao dugo, srećno legendi u novom klubu. Prodisaće i on i Barcelona. Barcelona neće moći više da se vadi na njega, a Messi će moći da juri status GOATA. Win win situacija za obe strane

                      Comment


                      • Originally posted by ognjen View Post
                        Fanovi se okupljaju ispred objekata kluba, predsjenik Katalonije uputio oprostajnu poruku Messiju....

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                        Sta dalje? Jeste da odlazi jedan od najboljih ali ima li Barsa neku podlogu za dalje?
                        Ter Stegen,Kutinjo, Grizman, Fati, Dembele? Na njih se osloniti? Sredina mora remont a i odbrana
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ma kakva podloga za dalje u ovom momentu. Ovo je veliki sok za svijet fudbala. Ceka se sada saopstenje Barcelone. I policija stigla ispred prostorija kluba.

                          Edit: Pardon, ne mislim sok vec bas udarna vijest da se ni o cemu drugom ne prica maltene osim o ovom slucaju.

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                          Last edited by ognjen; 25-08-20, 20:04.

                          Comment


                          • Trenutno je veliki raspad u upravi, mnogi su ostavke podnijeli.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Plakaće se u Blau-grani sa ovakvim vremenima.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Nadam se da ce Chansiri iskoristiti priliku i ponuditi mi probu 7 dana, pa ako zadovolji da se pojacamo, fale nam napadaci.

                                Comment

                                Working...
                                X