Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brate, znam da to nece nikad napravit. Ali ni ovo mu nije trebalo, mogao (da ne kazem morao!) je na neki diplomatski nacin da odgovori kao Valverde.
    Ajde da je prosle godine ili sledece, ali ne sad, kad su delikatna vremena , u sled ove cenzure i zadnjeg pokusaja prije 2021 da se maknu ove vrane iz Barse.

    A i znas sto me jos vise nervira? Sad je on kao 100% uz board, a kad je taj board pljuvao Nejmara pa su odma sledeci dan posli da se slikaju s njim i time pomalo indirektno porucili upravi da su na Nejmarovoj strani.

    Izabrao je najgori moguci tajming za ovakvu izjavu i masu me razocarao.

    Eto nijedan igrac se ne nadje da podrzi upravu i on se nasao pametan sad...

    Inace, Benedito skupio 3k potpisa, ima fore od prvog ili drugog oktobra, eto sad protiv Juvea da vidimo dokle ce to ici... Mora cini mi se 16k potpisa uzet.


    Jos citam, navuka brat hejt Barsinih navijaca zbog ove izjave, a i Hrvatskih navijaca jer nije igrao u kvalifkacije drugi mec zbog "povrede" (izgubili 1:0 od Turske i potpuno zakomplikovali situaciju cini mi se) pa odigrao 90 minuta za Barsu.



    Ter Stegen: "Barça is a democratic club, the Socis can explain and express their opinion. I prefer to focus on football."

    Ha, eto kako fino moze da se da izjava, al Rakitic se pravi pametan.
    Last edited by Baka; 11-09-17, 16:50.

    Comment


    • Samo sutra da Serhi Roberto ne igra desnog beka ali tipujem da ce tako biti.

      Comment


      • Eto vi strahujete za Serhi Roberta, kod nas postoji prilika da Sturaro igra desno krilo Ima da vas ubijemo po krilima... Not!!

        Comment


        • Prica je da stavljanjem Serhi Roberta na desnog beka poboljsava defanzivni segment na toj strani a to uopste nije istina. Pokazalo se do sada da on lako "ispada" na toj strani. Kao vezni igrac defanzivno je masu bolji. Semedo je pokazao protiv Espanjola da je i defanzivno dobar i sutra bi on trebao da igra.

          Comment


          • Vrlo lagano

            Comment


            • Au batice. Meni je uvreda neverovatnih razmera kada neko kaže da Messi nije nešto najbolje što se desilo fudbalu ikada. Uz Ronaldinha naravno.

              Comment


              • Injesta novi ugovor? :P

                Doktor. Cim je fokus na sredinu ka u Spaniju, laganica.

                Comment


                • Ma uvali Mesi na dva poslednja meca 5 komada lagano ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ma uvali Mesi na dva poslednja meca 5 komada lagano ....
                    I jedno 5,6 puta pogodio okvir gola i promašio penal. Moglo je to preko 10 lagano

                    Comment


                    • Cestitke, zasluzeno. Messi koliko je brz, ostavio Benatiju u Maroku a Barzaljija poslao u Italiju.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Hvala Bice ^^

                        Raduje me igra, raduju me pobjede, ali najvise me raduje sto od pocetka lige nismo gol primili. Nek kaze ko sta hoce, ali 3 ekipe protiv kojih smo igrali nisu nimalo neozbiljne, prosle godine vjerujem da bismo primili 5 komada u te 3 utakmice. O Juventusovoj snazi tek ne treba pricati .

                        Ernesto, samo nastavi, pocetak obecava
                        Last edited by Dale; 12-09-17, 22:04.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Mali Dembele je lomio odbranu Juventusa. Istina odbrana je sigurno duplo ako ne i vise slabija nego prosle godine kada su igrali, ali to en umanjuje znacaj pobede. Messi je dokazao jos jednom kakav je igrac, ali nekako i dalje mislim da je Real jaci. Ono cega se trebate paziti jesu kontre. U prvom poluvremenu visio je gol, Juve je par puta imao odlicne kontra napade, cak moze se reci i bolji bio, sve dok nije pao gol pred kraj poluvremena gde je Barsa poletela a Juventus propao skroz.
                          Semeda gledam prvi put u mogu reci da je sasvim dobar igrac.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Izgleda da cete krenuti da kupite Serija iz Nice u januaru,a da ste odustali od Kutinja definitivno

                            Comment


                            • Comment


                              • Pitam se koga ce Barsa dovesti sledece godine kao zamjenu za Suareza... nadam se da ce Alkaser pocet neke utakmice, jer je ovo ocaj.
                                Ili ipak mozda Denis Suarez lijevo krilo, Delofeu nazalost desno i Mesi kao lazna devetka.

                                Ocajan mec, al tri boda su tu.

                                Comment

                                Working...
                                X