Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plakace decenijama navijaci Barse za Mesijem i Suarezom ako ih se Kuman odrekne,a posebno kad zavrse karijere,tesko ce biti takva dva majstora nadoknaditi,cak i nemoguce,moze taj mali Fati da postane vrhunski igrac,ali nece biti klasa ove dvojice. Ne znam druze sta ti ocekujes od Suareza,on kada je u igri tu su i golovi i asistencije,povredjen ne moze da ih daje a nije ni vezni igrac ni odbrambeni da se vraca nazad da uzima lopte.

    Comment


    • Comment


      • Messi

        Jbg

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Ostaće.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ostaće.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Se queda.



            Nema, Mesi se izjasnio da oce da ide... imao je klauzulu da moze da napusti Barsu kad god oce za dzabe koliko sam razumio, al to je isteklo prvog juna, e sad zbog korone i ostalih stvari pokusava da reaktivira tu klauzulu.
            Samo zamislite, najbolji igrac u istoriju kluba, legenda, dios - sve... je doveden do toga da oce da napusti klub po svaku cijenu. Nevjerovatno na kakav se NIVO SROZALA Barselona, zamislite 2012 da vam je neko pricao, e ovaj klub sad, on ce za osam godina da bude totalno osakacen, izblamiran, ugazen.

            Comment


            • Meni na pamet padaju Siti i Inter. Nešto se Junajted danas pominje ali ako će ići u Englesku ide kod Pepa.

              Comment


              • Vukli su se mnogo ranije pogrešni potezi. Nije ovo samo posledica 2:8 protiv Bajerna ili ne osvajanje šampionskog lovora posle Korone. Ovde je stvar mnogo dublja i kompleksnija. Na žalost svih Barsinih fanova morala je pogrešna politika i brdo loših odluka jednog dana stići na naplatu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Meni na pamet padaju Siti i Inter. Nešto se Junajted danas pominje ali ako će ići u Englesku ide kod Pepa.
                  Pričalo se da se njih dvojica nisu razišli baš na najbolji način te su postojale neke male nesuglasice između.
                  Ako već napušta Barselonu, u šta još uvek neću da poverujem, City se nameće kao najozbiljniji kandidat i neko ko ima novčanih sredstava pokrenuti ceo transfer i pljunuti ozbiljan keš na sto.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Vukli su se mnogo ranije pogrešni potezi. Nije ovo samo posledica 2:8 protiv Bajerna ili ne osvajanje šampionskog lovora posle Korone. Ovde je stvar mnogo dublja i kompleksnija. Na žalost svih Barsinih fanova morala je pogrešna politika i brdo loših odluka jednog dana stići na naplatu.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Ne znam jesi li se nadovezao na moj post, ali naravno. Ja pricam od 2015 da je najgora stvar koja se desila Barsi je sto su osvojili tripletu sa Luchom i tako produzili mandat Bartomeu, Roselu i kompaniji.

                    Comment


                    • Naravno da je mnogo toga pogresno bilo. Messiju je dosadilo ocigledno da na osnovu njegovih golova i asistencija i dalje u klubu budu igraci kao Rakitic i Umtiti, i njima se pripisuje titula iako su u nikakvoj formi. Dakle, lazna slika se stvarala. Doveden Vidal da igra svaku utakmicu. To je naravno samo dio price od koje mu je vise muka postala da bude u takvoj sredini.

                      Odluka je konacna, nece ni pristupiti pripremama.

                      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kakvo je stanje u klubu, kolika je netrpeljivost prema sadašnjem predsedniku ogleda se iz primera Ćavi Hernandeza.
                        Legenda Blau-grane na keca odbija Bartomeua i ne želi da se vrati svojoj kući dok ne dunu neki novi vetrovi.
                        Kuman je dobio "vruć krompir" na svoja pleća.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Koliko je ovo tuzno ako stvarno ode, ajde što je 20 godina u klubu ali eeeej MESI jebeni i da ga dovedeš dotle da odlazi na ovaj način i da mu zadnji meč bude poraz sa 8 primljenih golova. Tuga

                          Comment


                          • Al koga dovesti da zameni ovakvu legendu.

                            Ja nesto ne mogu da ga zamislim u nekom drugom dresu. City i Inter se najvise spominju, pre svega City zbog Pepa. Rano mu je za New Old Boys, mda nije ni to iskljuceno.

                            Comment


                            • Ma od pocetka je jasno da je Kuman dosao da rastera igrace preko 30 godina ukljucujuci i Mesija,da pravi novi tim,sad cemo da vidimo koliko ce godina trebati Barseloni da se oporavi od odlaska Mesija,srecom imaju igrace koji jednim potezom mogu mec da rese Kutinjo,Grizman,Fati ali tako konstantno kao Mesi to da rade ne mogu.
                              Voleo bih Mesija da vidim u Vulverhemptonu ili Totenhemu,Evertonu,da vidim da li te timove moze da vodi do titula,ako ode u PSG,Siti to mi nije interesantno. Problem je sto njega retko ko moze da plati i najverovatnije ce da zavrsi kod Arapa ili Real ili Junajted,mozda Inter ima neke sanse,izgleda da imaju lovu.
                              Last edited by Mihajlo10; 25-08-20, 18:43.

                              Comment


                              • Izgleda da ce biti legalna bitka oko ovog ugovora. Ocekujem tesku prljavu kampanju Munda Deportiva protiv Mesija... Odavno se zna da su u dzep Bartomeuov, pa cak je i predsjednik neke kompanije bio angazovao da pisu lose stvari za njegove igrace, sta reci o takvom covjeku...


                                Ja se nadam na kraju da ovo bude neki pritisak da Bartomeu i citava uprava da ostavku momentalno da bi ostao. To bi bio idealni scenario, ali sansu su minimalne.

                                Comment

                                Working...
                                X