Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nisam gledao utakmicu protiv Leganesa. Ukazala se sansa u toj utakmicu za nastup Mirande na poziciji lijevog beka ali Valverde ipak nije htio nista da rizikuje i tu je stavio Vermalena. Mislim da bi Valverde bio najzadovoljniji kada bi mu jos doveli Felainija, to je taj njegov tip igraca.

      Inace, od sezone 2019/2020

      Spoiler

      Comment


      • Fina dorada grba. Najkrupnija promena je uklanjanje FCB skraćenice, što je svakako pozitivno i doprinosi jednostavnosti i simboličkoj čistoći. Takođe je smanjen broj vertikalnih blaugrana pruga.
        Grb sadrži četiri osnovna simbola: Barselona, Katalonija, Blaugrana i fudbal.
        Pozitivno odrađen upgrade.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        Last edited by La Jugoslavia; 28-09-18, 17:30.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Nisam gledao utakmicu protiv Leganesa. Ukazala se sansa u toj utakmicu za nastup Mirande na poziciji lijevog beka ali Valverde ipak nije htio nista da rizikuje i tu je stavio Vermalena. Mislim da bi Valverde bio najzadovoljniji kada bi mu jos doveli Felainija, to je taj njegov tip igraca.

          Inace, od sezone 2019/2020

          Spoiler
          Bukvalno. Baš sam tokom te utakmice rekao mandušiću da se i mi raspadamo jednako kao United, samo što mi imamo Mesija. Da njega nema bili bi u identičnoj situaciji, najgore je što Valverde i Bartomeu dugoročno štete klubu i što duže ostanu to će šteta biti veća (duža). Identitet smo potpuno izgubili, trenutno smo "samo još jedan" veliki klub, Messi je jedino što nas za sada izdvaja. On je helijumski balon koji nas drži u vazduhu, kad on pukne (ode), prizemljenje će biti bolno. Jednostavno ovakvim radom uprave i trenera, pad će biti neminovan. To se svakako neće promeniti ako nastavimo da jurimo raznorazne Pogbe. Iskreno se nadam da će se u narednim godinama Pep predomisliti u vezi Barse.

          Grb pristojno odrađen.

          Comment


          • Ne mora Pep.

            Garsija Pimienta, koji je trenutno trener B tima, je savrseno upoznat sa nacinom rada i stila prepoznatljivog za Barselonu. Uvjeren sam da bi on pridruzio veci broj mladih igraca prvom timu, kao i to da bi igra ekipe bila na mnogo visem nivou. Postojao bi pravi sistem kao sto je bio nekada.

            Za grb se slazem.

            Comment


            • Valverde:"The negative effect is that we got 2 points out of 9, we wanted to collect them all this week."
              Ne, nije negativno osvajanje 2 boda od mogucih 9 vec je igra ta koja je bas losa, nema sistema.

              E Valverde

              Comment


              • Večerašnja utakmica je čudna zverka, ni Tottenham ni Barcelona ne blistaju. Ništa me ne bi iznenadilo, ni dominacija Messija, ni gaženje od strane Tottenhama, sve bukvalno može da dođe.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Šta je sa Malkomom? Nema ga ni na klupi u poslednje vreme.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Šta je sa Malkomom? Nema ga ni na klupi u poslednje vreme.
                    To se i novinari u Barseloni pitaju, nikome nije jasno.

                    Valverde tako zna da pravi poteze koje nikome nisu jasne, cak ne zna ni on nekad da objasni svoje odluke.

                    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Valverde je cesto govorio kako prati nastupe mladih igraca i da ce im dati sansu jer je zadovoljan onim sto je vidio. Ali kada se otvorilo mjesto za Mirandu on je ipak odlucio Vermalena da stavi na poziciju lijevog beka. To nikako nije jasno.

                      Comment


                      • Nije njegovo pojačanje, skoro sam čitao da kad je dolazio Malcolm kod nas, Valverde je izjavio nešto tipa: "Uprava smatra da bi to bio dobar transfer za nas".
                        Nego to je još i najmanji problem kod njega...

                        Comment


                        • Valverdea je vjerovatno najvise razocarao odlazak Paulinja jer mu je izgleda bitno da u veznom redu ima fizicki dominantnog igraca. Kao zamjena je doveden Vidal sto mi je OK jer Arturo moze da odigra dobro i tehnicki je na solidnom nivou ali nije u redu da sa takvim igracima formiras koncept igre u potpunosti. Zbog toga vezni red nema funkciju koju bi trebalo da ima u Barseloni. Npr. cesto se dolazi u situaciju da Buskets mora da pokriva puno prostora i to stvara probleme.

                          Comment


                          • Sastav

                            Barcelona en Wembley: Ter Stegen,Semedo, Alba,Piqué, Lenglet,Arthur,Busquets,Rakitic,Messi, Suarez y Coutinho .

                            Comment


                            • Da li je ovo 433 ili 442?
                              Ne svidja mi se da Artur ide desno, bolje onda Rakitic tamo.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Meni ja na 4-4-2 ličilo, dobar je bio Arthur. Ali tačno znam da posle Mesija će mi uvek faliti to nešto kad budem gledao fudbal... ne može se još jedan ovakav roditi dok sam živ

                                Comment

                                Working...
                                X