Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, i ta prica ima logike. Moze se posmatrati Rakiticeva uloga iz vise uglova.

    Inace, pratite li ovu kampanju protiv Bartomeua. Tjeraju ga iz Barselone. Iz Barselone kazu da su to uglavnom ljudi van Katalonije.

    Laporta je jak kao licnost i mnogi ga fanovi i navijaci obozavaju ali je veliko pitanje koliko je on sposoban da vodi klub sada i pitanje koliko je uopste zainteresovan da opet bude predsjednik.

    Comment


    • Da li ste vi realni? Paulinjo da bude konkurencija Busketsu... Buskets nije neki paser... Jedini lik, uz Injestu, koji smije i umije izmedju linija da provuce loptu. Ostatak veznih ne sjecam se da su pokusali, a kamoli sto drugo.

      I Rakitic je rijetko kad igrao sa Cavijem. Ovo za povlacenje na beka je tacno i imalo smisla kad je Alves tu bio jer je on okupirao desno krilo, a Mesi ulazio u sredinu tako da je neko morao da pokriva nazad. Od kad je Alves posao, moze se rec i da se Rakitic polako gasi, ali opravdao je novac odavno, vazda je davao 100%, nema mu se sto zamjerit, al ne bi trebao bit starter, al i dalje bolji vezni no ostali u ekipu sem Busketsa i Injeste.


      Zanimljiva postavka Valverdea, al ne znam kako ce ici to sa Albom i Robertom... A i da vidimo moze li sto Andre..
      Buni me sto nema Semeda... Dobar je bio u pre-season no dako ga vidimo u drugo poluvrijeme umjesto Roberta.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • I ja sam se nadao Semedu. Vidal je svakako pogubljen bio u prvoj, tako da je bar to očekivano.

        Njima ne igra Bale

        Comment


        • Buskets je pao u formi u poslednje vrijeme, recimo da je to slucaj tokom prosle seozne. Ali cesto je i zrtva lose igre ostatka tima gdje je on prinudjen da pokriva veliki dio terena koji treba neko drugi da pokriva. Ne moze on sam 30 metara praznog prostora pokrivati gdje ga napadaju 3 igraca a ostali kasne da se vrate na svoju poziciju.

          Cim vidis da Busktes ulazi u trku sa protivnickim igracima to znaci da je vezni red u velikim problemima.
          Last edited by ognjen; 17-08-17, 01:06.

          Comment


          • @Ognjen

            Pratim ovu kampanju, hashtag je ponikao u Spaniju a imaju one mape, tako da im je mnogo losa prica...
            Vives rece da ih ne zanimaju posto su tvitovi iz Francuske i jos neke drzave pomenu... E sad kakve to veze ima posto Barsa tezi da bude globalna...
            I to im je mnogooo losa prica.


            A sto se tice Busketsa, popravio se u drugi dio prosle sezone ogromno. U prvi dio je bio slab.
            A vidje li ste katastrofu protiv Juventusa u Torino kad je Maske igrao, toliko je los bio da je Gomes odigrao odlicno drugo poluvrijeme kakav je Maske bio.
            Dalje, prosle godine je Busketsu zajebano bilo sto su oko njega vezni igrali "izvan" (siroko), pa kad bi dosla lopta do Albe ili Roberta - Injesta i Rakitic su isli po strani pa kad pukne kontra Buskets sam ostaje u sredinu. Ove godine se vidi a i Valverde reka na presu da su vezni da ostanu "unutra" (usko) i da ce tako igrati. Za sad mi se to jedino svidja kod Valverdea, a i presing izgleda bolje nego prosle... Mada kljucni problemi se nisu rjesavali...

            Eto brzo utakmica, bas me zanima na sta ce ovo da lici. I koja je muka sa ovim terminom, mislim ne smeta mi, al dje u 11..

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Kako mi je mio Sergio Roberto postao... Nije najbolji da je iz La Masie izasa, ali srce ostavlja koliko se bori... A sto je on gori od Rakitica, Gomesa, Denisa? Nista. Bas bi mi bilo zao da ode, 40m klauzula...


              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Radio Marca javlja da ce se ici po Di Mariju.

                Jeste da je slika ali ovo je slucaj trenutno sa Busketsom. Naravno, losa forma je cinjenica ali ima i do ovoga.

                Last edited by ognjen; 17-08-17, 00:57.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Radio Marca javlja da ce se ici po Di Mariju.

                    Jeste da je slika ali ovo je slucaj trenutno sa Busketsom. Naravno, losa forma je cinjenica ali ima i do ovoga.

                    Mislim da će Dreksler da ode iz PSG-a a Di Marija ostaje kao zamena za Neymara. Mislim da neće ni jedan ni drugi u Barcelonu.

                    Comment


                    • Koliko je Barselona nisko pala... Paulinjo.

                      Comment


                      • Ja se nadam samo da Draksler nece a i ne pominje se srecom za sada iako ne treba do kraja iskljuciti tu opciju s obzirom da Robert Fernandez moze odjednom da dovede bilo koga.

                        Meni je zao sto nece recimo Karles Alenja dobiti pravu sansu a jedan je od najboljih mladjih igraca a vec je pokazao da bi mogao biti dio prvog tima u pogledu nivoa na kom je.

                        Arda, Rafinja, Vermalen itd., ne znaju sta ce sada sa njima.

                        Comment


                        • Cu 125m odbili za Kutinja, ma bjezi bre.. keep him!

                          Bolje potrosit 200m na njega sledece godine nakon citave sezone provedene igrajuci na sredinu no sad za 150m a nit krilo nit vezni. No je mene sve strah da cemo dovest Kutinja i Dembelea i prec na 4231...

                          Bolje 150m za Dembelea no Kutinja, ima da raste samo tako uz Mesija.
                          I onda mozda se dovede cak i taj Seri no sumnjam... veca je vjerovatnoca da ce se oni rijesit dva vezna do kraja prelaznog (Samper prvi, ko ce biti drugi...) no dovest veznog. Najjace jos na kraj maknu i Alenju, a makse.

                          Oce li se rjesavat Barsa Vermalena, Arde Turana (kako mi je milo sto ga je Valverde pozdravio iz tima) i Daglasa?

                          Comment


                          • Jel to gotov Serri?

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nije gotov, ali je trenutno najbliži. Od Coutinha nema ništa izgleda, a za Dembelea se još uvek ne zna

                              Last edited by p4p1; 19-08-17, 20:51.

                              Comment


                              • Seri i Paulinjo donose vise opcija za sredinu, ali dje ce Kutinja je bas nejasno, on im nista ne treba. Dembele mi je vec jasan, ali Kutinjo ne razumijem dje da im igra
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X