Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Toliko o Duncanu, nemojte mi sad reci da sam pogresio nesto u vezi s njime.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Mundo Deportivo i RAC1 kazu da je Barsina delegacija u Liverpulu i da ce probati da zavrsi Kutinja. Otisao je i Raul Sanljehi, on uvijek ide kad su transferi u poodmakloj fazi, to je bio slucaj sa Vermalenom, Suarezom, Martinom i sad Nejmarom.

        Navijaci i ljudi koji blisko prate Barsu kazu da je Kutinjo na PES 2018 posteru iako je trebao da bude Inijesta, Konami je potpisao ugovor sa Barselonom, Nejmar je bio zastitno lice 2016, a bio je jedan od igraca koji se nalaze na posteru i za proslu sezonu.
        Svasta ljudi veruju, ali najsmesnije je sto se Liverpulove kancelarije i sav posao koji rade vezan za prodaju/kupovinu nalazi u Londonu. Mozda su dosli na Anfield tour.
        A ova prica za PES je jos smesnija.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Baka
          Ajmo braco Redsi, drzite toga Kutinja, spakujte ga na tribinu ako treba citavu godinu, izdrzi Kloparo i FSG!
          Puna podrška.

          Taman pomisliš juče da je završena priča, evo ga on počne da divlja danas
          A nikakve potvrde da dolazi Dembele

          Comment


          • Papi ceka Dembelea ko grobari Sumu ...docice,mahace dresom uskoro

            Comment


            • Ne trebate se bojati da eventualni dolazak Kutinja automatski znaci da Dembele ostaje u Dortmundu, ja sam nekako ubedjen da oni upravo ganjaju Dembelao za krilnu poziciju dok bi Kutinjo igrao na sredini terena. Spominjalo se juce i da ako ne bude nista Od Kutinja da bi mogli napasti Eriksena, i to je po meni mozda cak i bolji potez ali videcemo sta ce se izdesavati usledecih 15tak dana.

              EDIT:
              Last edited by srdjan_sl; 12-08-17, 11:08.
              sigpic

              Comment


              • Ne moze Barsa obojicu dovest, a posebno ne sad. Ne radi se to tako, narusavaju se odnosi s klubovima, posle kad opet Barsa bude trazil nekog iz BVBa i Pula imaju muda da otegnu da ih dovedu. Mislim da je ova debilna uprava tu malo umijesana. Sad ce im oboje trazit po 150m, posebno Liverpul... BVB ce pristat na neke 110-120 + bonuse. Inace za Dembelea slobodno batalite svakave izvore, sacekate da BVB da saopstenje za berzu i to je to, smorilo me vise evo ga evo ga i razni izvori.

                Cavi rece da bi Seri top pao Barsi, prica se da su i skauti bili na ovu utakmicu protiv Troje, e da ce ga dovest vise.


                Jedva cekam i ovaj Superkup da vidim dje smo (a i da se gleda malo fudbala vise, a ne ovih transfera), posto je ICC bio jedno obicno sranje.

                Comment


                • Anyway, kome treba Seri i Dembele kad imas Paulinja? 40m.

                  Prvi javio Daily Fail, pa onda Albert Roge pa i Gerardo Romero.


                  Realno, tripleta ce biti formalnost posle ovoga pojacanja.



                  Dream: Seri, Dembele.
                  Reality: Paulinho, Coutinho.
                  Last edited by Baka; 12-08-17, 14:04.

                  Comment


                  • Najveća fora je što je izgleda Herrera bio prvi izbor. Zamisli juriš Herreru i Paulinha krv ti jbm..

                    Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Sramno sta radi Dembele, kakav neprofesionalizam, klasicno razmazeno deriste.
                          sigpic

                          Comment


                          • I dobice dva opasna igraca Barsa. Strasna manipulacija. Ali opet vidis, koliko su jaki. Tj ostali slabi.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Najjaci su kad su dva igraca zbog njihovog poziva stupila u strajk.
                              sigpic

                              Comment


                              • Strasno koliko su jaki Barsa i Real, sve se moze videti kako jake novine objavljau vesti i sire propagandu, sve to utice na igrace.

                                Gerrard je izjavio kako je Barsa rekla Coutihu ''sad ili nikad'' i on se uspancio tj. vise njegova familija i agent.

                                Comment

                                Working...
                                X