Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto vec ima klauzulu, a rac1 kaze kao premislja se, vjerujem da PSG sprema jos jedno 5-10m povecanje na platu samo da ga privede posle ovoga nocas.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Svi znamo da njegov otac vuce sve konce sto se tice njegove karijere. Ja mislim da ostaje, ali isto tako ne iskljucujem PSG iz price. Mnogo novca je u igri.

      Sent from my Samsung using Tapatalk
      Last edited by Rossonero; 22-07-17, 23:43.

      Comment






      • Sent from my Samsung using Tapatalk

        Comment




        • Ćušku, ćušku, nego šta

          Comment


          • Onako igrac ne igra kad su pripreme nego kad se inati s nekim(necim)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Mozda.

              Ali onda se i Mesi inati jer su on i Nejmar imali slican pristup utakmici. Jos Mesi se vraca u odbranu, uklizuje.

              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Mislim da je Neymar bio jos angazovaniji,barem je meni tako izgledalo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Lionel Messi has apparently deleted all of his Instagram posts with Neymar.

                  Comment


                  • Svi se primili, gledaju, mozgaju, pokusavaju da skontaju sta ce biti. Traze bilo kakve pa i najmanje naznake: cuske, obrisane fotke i slicno.
                    Ma bice sta ce biti, neka se opuste i sacekaju malo - pa cemo svi videti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ako predje u PSG stvarno nema grama mozga. On treba da igra u Španiji, Italiji ili Engleskoj. PSG neće osvojiti LŠ. Tačka. Trebao je da proba Mančester, da sačeka Milan da se oporavi. Gledam ko može da ga plati. PSG nema šanse.

                      Comment


                      • Comment


                        • Čudi me da Neymar ostaje.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Juve rejects a €90+5m offer from Barca for Dybala.
                            From Brazil: Barcelona offer €70m + €10m to Liverpool for Coutinho, player wants move.
                            Ovo izgleda kao da je Nejmar bivsi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nidje logike da se juri Dibala zato sto Nejmar ide. Momak ima kvalitet da igra za Barsu al on je centralni igrac, ne treba da igra po strani.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Dibala dolazi u Barcelonu kad se plati cifra od 140m ne znam cega, vjerovatno eura.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X