Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l gledao neko Semeda? Ja ne mogu da se setim, možda i jesam nekad, ali svakako ga se ne sećam. Po ovome što slušam sam blagi optimista. Drago mi je samo što ne dolazi Bellerin. Em bi nas odrali, em mislim da se on ne bi dobro uklopio kod nas. Utisak je da je glavni razlog što su zagrizli za njega bio što je dete kluba. Od desnih bekova s kojima smo povezivani sam najviše bio za Azpia i Sidibea (mada je on baš kratko bio u toj priči).

    Comment


    • Ja gledao jednom i to upalio da gledam ovog Svedjanina sto je otisao u United

      Svedjanin mi bas bezveze tada bio,a ovaj mali odlican
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Citam po netu da je mali odlican, posebno ofanzivno. Ja ga i nisam nesto zapazio, ali oni koji jesu imaju samo reci hvale.

        Comment


        • Pa fino, koliko vidim niko ga ne blati, a s druge strane se ni ne diže u nebesa i ne stvara se neki hajp oko njega, tako da je to

          Comment


          • Meni je Andrija Lukovic rekao jednom prilikom nakon onog osvojenog zlata na evropskom za klince da je Semedo najprljaviji igrac protiv kog je igrao. Prilici Barsi tako neki igrac.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment




            • Comment


              • Nismo spomenuli da je Metju presao u Sporting.

                Marlon Santos je pridruzen prvom timu. To je dobro, nadajmo se da ce Brazilac dobiti priliku ove sezone.

                Comment


                • I došo je Vintinjo u Barsu B
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Nejmar i Vitinjo

                    Comment


                    • Planira li Barsa ikoga da dovodi u vezi? Sa ovakvim timom ne mogu ni da prismrde Realu.

                      Verati mi je nekako meh opcija. Ne izgleda mi kao da bi se on i Buskec lepo uklopili. Ko menja Iniestu?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ako Nejmar ode u PSZ onda sam za dovodjenje Dembelea iz Dortmunda. Ali nadam se da ce Nejmar ostati u Barsi, to bi bilo najbolje.

                        Comment


                        • Ronaldo lijevo, Neymar desno, Sanchez na klupi.
                          100% nema šta.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Ako Nejmar ode u PSZ onda sam za dovodjenje Dembelea iz Dortmunda. Ali nadam se da ce Nejmar ostati u Barsi, to bi bilo najbolje.
                            Да сам навијач Барселоне, не бих жалио да оде Нејмар за оволики новац.

                            Делује ми да му фудбал није примарна ствар у животу и да неће израсти у играча који може да носи екипу као Меси. Прошла сезона је била веома лоша за њега, мноштво картона, лоших утакмица итд., а деловало је као да му је битно само коју ће фризуру имати.

                            Comment


                            • Nisam za to da Nejmar ode, nebitan je taj novac jer boljeg ali i igraca pribliznog kvaliteta ne mogu dovesti kao zamjenu.

                              A frizura mu je uvijek bila bitna, to ce se tesko promijeniti.

                              Izgleda da ce PSZ platiti njegovom ocu neke bonuse da ovaj predje tamo. Nejmar je jedini koji moze zaustaviti transfer.

                              Comment


                              • Kakav je gad Neymar,a jos veci njegov otac...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X