Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsednik Barselone Žosep Marija Bartomeu izjavio je da su klupski prihodi prošle sezone iznosili 670 miliona evra, prenosi "Marka".

    U isto vreme dug katalonskog kluba smanjen je sa 320 na 280 miliona evra.

    Prema rečima Bartomeua, Barselona je nastavila pregovore s naslovnim sponzorom "Qatar Airways" i drugim kompanijama.

    Podsetimo, prvak Španije planira da proda prava na ime svog stadiona "Kamp Nou", a samo od ove transakcije očekuju zaradu od najmanje 200 miliona evra.
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Comment


      • Negde sam procitao da ce Barca aktivirati klauzulu od 40 miliona za Karaska iz Atletika... ima li istine oko toga?

        Comment


        • Procitao sam i ja nesto oko karaska ali mislim da od toga nema nista..kod nas bi grejao klupu uglavnom a u atm je standardan..jedino ako bas voli barsu..odlican je on ne bih se bunio a bice jos bolji
          MESSI 10

          Comment


          • Barsa je dovela Marlona Santosa u B ekipu.

            Posto @Crni Đorđe prati brazilsku ligu ako stigne od FM-a neka nam kaze nesto vise o ovom momku.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Marlon je bio reprezentativac Brazila u-20, prošle godine je učestvovao na SP U-20, igrao je protiv Srbije u finalu, ako se ne varam. Snažan je momak, klasična štoperska pojava, a sa osamnaest godina je ušao u startnu postavu Fluminensea, čak je u par navrata bio i kapiten. Fluminenseova škola je jedna od najboljih u Brazilu, iznedrila je dosta igrača koji su napravili zapažene karijere u Evropi.
              Marlon je snažan, ali i staložen sa loptom, te je verovatno i zbog toga Barselona rešila da ga isproba na godinu dana.

              Pretpostavljam da će Barselona isplatiti Fluminenseu dosta lepu svotu, pošto je Marlon još od januara na "tržištu", te se pričalo da je Fluminense već odbijao ponude nekih engleskih klubova.
              sigpic

              Comment


              • Izgleda da je sa PSZ-om dogovoren transfer Dinja, cijena 16 miliona evra. Mislim da je dobar deal jer ce sada Alba imati zamjenu sto je bilo neophodno. Sjetimo se onih dva mjeseca kada su se igrale dvije utamice sedmicno, prebrutalan ritam a na na klupi nikakve zamjene. Adriano sada sigurno odlazi, covjek na kojeg se vec odavno ne moze ozbiljno racunati.

                Umtiti je tu, odlican potencijal. 22 godine a vec ima ogroman broj nastupa za prvi tim Liona, na Euru vrhunske partije a nadajmo se da ce se odlicno uklopiti u Barsi. On bi u buducnosti po mojoj procjeni trebao da zamijeni Maskerana na mjestu stopera i zbog toga je sada doveden. Mozda ce Enrike Maskerana ove sezone koristiti cesce u veznom redu sto ce dodatno otvoriti mogucnosti Samuelu ali i ovako ce biti prostora.

                Ocigledno je da je u ovom prelaznom roku cilj da se dovedu igraci koji mogu u prihvatljivim okvirima da zamijene nekog od prvotimaca jer su rotacije od izuzetno velikog znacaja kada se u sezoni igraju tri takmicenja.

                Prosle sezone Enrike nije imao na koga da se osloni sa klupe. Jedino Metju i Roberto su mogli nesto da ponude.

                Comment


                • Jos zamjena za napadace. Eh onda u slucaju da Arda ode, pojacati ekipu i u sredinu.

                  Sto se napada tice Vietto bi bio najbolja opcija.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Affonso (Adriano's agent) "Lazio? It's all fake. Adriano has no plans to terminate his contract with Barça. He intends to honor his deal."¸

                    "Adriano will do the preseason at Barcelona and fight for his place at fullback."

                    "With Lazio, there's no negotiation, no agreement or signature. I repeat, he doesn't plan to leave Barça."
                    Zanimljiva situacija svakako sad kad je Digne dosao...inace Gameiro bi mogao doci u Atletico sto bi znaci da Vietto odlazi
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment





                    • Last edited by p4p1; 15-07-16, 22:44.

                      Comment


                      • Jedno obavjestenje

                        Comment


                        • Samper ce preci u prvi tim i potpisace novi ugovor.

                          Od Vieta nista, vjerovatno ce preci u Sevilju. Steta, bas sam se nadao da ce preci u Barsu a i on je taj profil igraca koji je potreban. Sada se okrenuti dovodjenju Lukas Pereza, nadam se da je Enrike zainteresovan za njega, pominjao se par puta.

                          Comment


                          • Official: Barca & Qatar Airways have extended their main sponsorship agreement for 1 more season under same conditions as the current deal.
                            Ipak QA jos jednu sezonu.

                            Comment


                            • U ugovoru odmah postavljena klauzula od 50 miliona.

                              Comment


                              • Barsa to lagano radi, Gomes zavrsen. 50 miliona eura pritom. Posao ljeta uz Kantea.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X