Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da. Verovatno zbog toga sto je leva strana ta sa koje se igra pozicioni fudbal, Inijesta i Nejmar su u poslednjoj trecini, Alba nije toliko ofanzivan. Sa druge strane, Suarez i Dani imaju vecu slobodu, a tu je Rakitic da dinamikom i pozicioniranjem blize defanzivnoj liniji pomogne Busketsu. Barem se meni tako cini.

    Ipak, ovaj je sistem u drugom delu polusezone procitan i nema sumnje da je titula uzeta uz muku i oslananje na individualni kvalitet. Imajuci to u vidu, Luis Enrike bi morao da razmisli o nekim novim opcijama i u tom svetlu verujem da je ostanak Bartre od velikog znacaja.

    U krajnju ruku, on je produkt La Masije, dete je kluba i ne bi smeli da ga se tek tako odreknu.

    Comment


    • Ako se realizuju ovi transferi Maskerana i Danija Barselonu ceka vrlo vazan prelazni rok.

      Alves je vec osam godina bio prvi izbor na mestu desnog beka, prakticno je postavio standarde. Maskerano se takodje dokazao, i kvalitetom i liderskim sposobnostima, cak je i podigao nivo igre na mestu stopera u poslednje dve sezone.
      Last edited by Bogi; 25-05-16, 20:01.

      Comment


      • Zasto, stvarno mi nije jasno zasto ?

        Pa Mascherano je ove godine na tom mjestu stopera briljirao, nadam se da tu nema nikakve istine, mada se bojim da ce ishod biti drugaciji. Bas ce me to pogoditi ako se desi .

        Sto se Danija tice, tu sam jos uvijek prilicno miran, jer njega vec 5-6 godina svi otpisuju, a doktor se svake godine vrati, te se i dalje pokazuje u najboljem svjetlu .

        Samo bi dovodjenje Benatie ublazilo moju tugu, ako Javi ode
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nema zainteresovanosti Barselone za Benatiom, al Arsenal je recimo vec poslao ponudu od 12.5m funti ili namjeravaju to da urade u toku sedmice.

          Iako me sad ne bi cudilo da idu ponude Barce za njega.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Cini mi se da je skoro dao izjavu u kojoj je rekao da je srecan u Barseloni, ali da ce jednog dana, kada ne bude na dovoljno visokom nivou, napustiti klub. Prilicno sam siguran da je mislio na neki povratak u Argentinu i zato me ova vest cudi.

            Price oko eventualnog nezadovoljstva zbog neigranja na mestu zadnjeg veznog mi nisu realne. Ako se ne varam, par puta je nosio i kapitensku traku...Zaista cudno.

            Bas tako, Dani lako objasnjava neke stvari ali ove mi glasine deluju prilicno ozbiljno. Sa druge strane, Vidal je tu ali ne samo da se nije dovoljno uigrao, nego izgleda i da postoje neke razmirice izmedju njega i strucnog staba.
            Last edited by Bogi; 25-05-16, 22:29.

            Comment


            • Ne znam šta su prenosli lokalni mediji ali Mail javlja da Barselona nema nameru da ga proda i osobno stvarno ne vidim kako bi neko mogo Maskerana da izbaci iz tima Kad god sam gledao Barsu čovek je razbio,baš sam zatečen

              Barcelona are known to be looking for a new first-team centre back. Mascherano has concerns that he could fall down the pecking order next season and Sportsmail understands he could be tempted by a move away.
              Uzgred,Mejl ima dosta gluposti ali ima i dobrih stvari a oni su ovde baš izdvojili to da Barsa ne razmišlja o prodaji

              There is also a possibility that Mascherano would settle for an important squad role because of how settled his family are in Barcelona.
              sad vidim i da su ovi preneli isti stav Barse

              http://www.sport-english.com/en/news...r-deal-5156844

              nego se jbg stavlja u prvi plan taj verbalni dogovor
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ovo je navodno prvi dres Barselone za iducu sezonu. Sta reci...ispostovana tradicija, jednostavnost, tekstura, oivicen grb, V, dve nijanse plave, Senjera, pruge i na ledjima...Old skul majstorija u reziji Najka.



                Moguce da ce sorts biti plav a stucne prugaste, ta kombinacija se forsira poslednjih sezona.

                Neodoljivo podseca na lepotana iz sezone 04/05. Mislim da su ledja i tog dresa bila prugasta, ali da je UEFA za potrebe LS od Barselone trazila da presvuku deo ispod broja bordo bojom. To je kvarilo utisak.



                I gostujuci je objasnjavao te sezone...

                Last edited by Bogi; 26-05-16, 20:46.

                Comment


                • Nije jos zvanicno ali vrhunski izgleda.

                  Comment


                  • Buskets ce produziti ugovor sa Barselonom do 2021. Otkupna klauzula ce iznositi 200 miliona evra. Sve je zvanicno.

                    http://www.fcbarcelona.com/football/...h-fc-barcelona

                    Comment


                    • Odlicni dresovi, pre deset godina su bili bas gotivni dresovi kao i Barsa.

                      Comment


                      • U slucaju odlaska Danija odlucio bih se za Zoaa Kansela. Neverovatan fudbaler! Brz, izuzetno jak, ume i levom i desnom, ima dribling i zavrsnicu.

                        Daglas ce najverovatnije napustiti klub a sutuacija oko Vidala, i pored toga sto se nadam da ce on ostaviti trag u klubu, uopste ne obecava.

                        Comment






                        • Spoiler


                          Comment


                          • MD kaze mozda ce Gece biti opcija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              MD kaze mozda ce Gece biti opcija.
                              U tom bi se slucaju mozda mogao ocekivati odlazak Turana. Gece se prema mom misljenju vise uklapa u Barseloninu filozofiju igre, a Turan je ipak pokazao da moze da se rotira samo sa Inijestom i da je njihov tandem moguc samo na manje intenzivnim mecevima.

                              I dalje mi nije jasno zasto ne krenu po tu famoznu rotaciju za MSN. Denis je brz i tehnicki potkovan igrac ali rekao bih da on nije krilni napadac i da mu ne odgovara igra u toj ulozi. Sumnjam da se sprema promena sistema.

                              Cak ni Nolito ne moze da odigra brzo kao MSN, ali on mi je najrealnija meta.
                              Last edited by Bogi; 30-05-16, 17:15.

                              Comment


                              • Gece a i Denis Suarez, kome je valjda vec ponudjen petogodisnji ugovor, su nebitni u ovom trenutku. Arda ce ostati ali ce se sigurno razmotriti ako stigne ponuda tipa 30+ miliona evra a cisto sumnjam da ce tako nesto biti.

                                Ono sto je najveca briga, ili barem ono sto bi trebalo biti prioritet su: a) zamjena za Alvesa i b) napadac. Volio bih Lukas Pereza da dovedu jer mi se cini da covjek moze bez problema da igra bilo koju od tri pozicije u napadu a to je u osnovi ono sto treba.

                                Ipak, goruce pitanje je trenutno zamjena za Alvesa, znamo koliko su bekovi bitni za Barselonu i koga tu uopste dovesti. Kanselo se stidljivo provlaci kroz medije ali ne postoji jos nista ozbiljno. Sve ovo se svodi iz ugla da Alves sigurno napusta Barselonu poslije toliko sezona, kazu da je pitanje sata kada ce se sve ozvaniciti.

                                Jbg Dani
                                Last edited by ognjen; 30-05-16, 22:29.

                                Comment

                                Working...
                                X