Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verminator

    Ja sam njega vec otpisao bio, tako da je i meni bas drago sto pokazuje ovakvu formu na pocetku sezone.

    Comment


    • Pregled aktivnosti tokom ljetnog transfer perioda. Preuzeto je sa sajta Mundo Deportiva. U ovu cijenu transfera Arde su uracunati i bonusi, a nisam siguran ali mislim da je Inter platio nesto manje od milion evra za pozajmicu Montoje. Uglavnom to je to.

      Comment


      • odlican prelazni,doveli smo sta nam treba,ostaje zal za pedrom ali coveku je vazna karijera,sto je normalno..
        MESSI 10

        Comment


        • Poznato je vec da su pojedini mladi igraci morali da napuste Barselonu zbog one kazne FIFA-e.

          Otac jednog od momaka koji je morao da napusti klub je ovo izjavio:
          Danny Lederman (father Ben, youth player who left Barcelona): "This is about human rights. We'd win in court, but that costs time and money"

          Danny Lederman: "We decided to move with the whole family to Barcelona. Who is Fifa to decide that my son can't play at Barça?" [ser]

          Danny Lederman: "Fifa is 'killing' many kids. National associations and club are afraid of them, because Fifa is mafia and corruption" [ser]
          Last edited by ognjen; 10-09-15, 22:24.

          Comment


          • U ovoj opremi sutra protiv Rome, danas zvanicno predstavljena.



            At its regular board meeting held on Monday, the Board has approved the budget for the 2015/16 season, which will be submitted for final approval by the members at the next Assembly of Delegates, which is scheduled for the weekend of 24 and 25 October.

            The budget for the 2015/16 season forecasts record revenues of 633 million euros, while EBITDA will exceed 120 million euros and a net profit of 20.2 million euros


            http://www.fcbarcelona.com/club/deta...ectors-meeting
            Last edited by ognjen; 15-09-15, 16:13.

            Comment


            • MATS-a smatram najboljim golmanom sto se pracenja igre tice, uz Llorisa i Neuera, ali ovo postaje iritantno da stoji 25 metara ispred gola, kad protivnici imaju loptu.. 2 gola s centra za mjesec, malo li je .

              Mora se uozbiljiti malo..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Mora da analizira ove stvari i da se koriguje. Mnogo znaci nekada kada krene na vrijeme i pokupi loptu ali neshvatljivo sta je radio, konkretno u onoj situaciju juce, onoliko ispred gola. Protiv Bilbaoa je bilo drugacije, pogresno ispucavanje lopte. Sve se ovo moze srediti, on je inteligentan igrac i vjerujemo u njega kao sto vjeruje cijela ekipa i ljudi u klubu. Mislim da je on za svoje godine itetkako odlican golman.

                Teska povreda za Rafinju, vidjelo se odmah nakon starta Radje da bi moglo biti kriticno. Uradjeni su pregledi i morace na operaciju i oporavak ce trajati najmanje 6 mjeseci.

                Ovo je napisao Radja, gospodski od njega.
                Nainggolan (Roma): "Hi @rafinha, I feel bad, it wasn't my intention to hurt you. I hope to see you on the pitch again soon, big hug!"

                Comment


                • A koje gospodski, koljac klasicni. Matielu je slomio nogu i sad ovo bas mesarski igra
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma dobro, nije gospodski ali eto oglasio se sa rijecima kojima hoce da prikaze kako nije imao namjeru sto nije lose sa njegove strane, zao mu.

                    Strasni nenamjerni prekrsaji se desavaju u fudbalu a onda dolazi do strasnih povreda. Ono sto je meni gore je kada neko ide namjerno da povrijedi igraca, udara u nogu a lopta ni blizu. Moze se desiti da ga i ne povrijedi na kraju ali to namjerno udaranje ili klizeci bez ikakvog smisla su brutalni.
                    Last edited by ognjen; 17-09-15, 15:24.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      MATS-a smatram najboljim golmanom sto se pracenja igre tice, uz Llorisa i Neuera, ali ovo postaje iritantno da stoji 25 metara ispred gola, kad protivnici imaju loptu.. 2 gola s centra za mjesec, malo li je .

                      Mora se uozbiljiti malo..
                      Što bi Aca informacija rekao , pokušava da kopira Nojera ali mu to ne ide . Gledao sam ga protiv Bilbaa u Super kupu dečko je primio sličan gol od San Hosea , cenim da je kvalitetan golman samo to malo da popravi.

                      Inače što kukate za Rafinjinu povredu a niko da spomene drugara Suareza koji je Ščesnom bubreg pomerio bez obzira dal on imao loptu ili ne al ajde šta ima veze
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gang nisam vidio zbog cega je Scesni izasao, samo sam vidio kako De Santis ulazi u igru. Moguce da sam prebacio na Arenu na kratko tako da ne vidjeh sta se desilo.

                        A ne znam gdje si vidio da neko kuka ili slicno, ja sam samo napisao da je tesko povrijedjen Rafinja i da je vrlo moguce da ove sezone nece vise ni igrati utakmice, mozda pred kraj sezone se eventualno vrati.
                        Last edited by ognjen; 17-09-15, 16:54.

                        Comment


                        • Slazem se convi s tobom, iako je i Vladan u pravu da je ovaj mesar, ipak nije imao nikakvu nameru. Povrede se desavaju, a mesara ce uvek biti, jbg. Po meni je npr. mnogo gora stvar nesto sto se desilo sinoc na mecu Internacional - Corinthians, gde slepac iz Internacionala (zaboravih mu ime) sa namerom udara Renata Augusta u ledja, svestan da ovaj vec duze vreme igra pod blokadama zbog istih.
                          Ni Suarez isto nikakvu nameru nije imao..

                          Sto se MAtS-a tice, on mora da shvati da kao sto on anticipira reakcije igraca, igraci sada anticipiraju njegovu anticipaciju. ()
                          Luis Enrique je inace preuzeo krivicu sto se tog gola tice, jer on zeli da MAtS bude takav tip golmana, te kazao kako misli da se nesto slicno vise nece dogoditi. 3x bi stvarno bilo previse.

                          Comment


                          • Pronađi razliku



                            Comment


                            • Transfer ban je "odradjen" a pominjalo se da bi se mogao sada registrovati novi igrac ukoliko se neko povrijedi na duzi period sto je npr. slucaj sa Rafinjom sada. Nista izgleda ipak od toga. U januaru Arda i Vidal, mozda se i jedan napadac dovede.
                              Luis Enrique: "Replacing Rafinha? Club asked Fifa already months ago if they can sign another player, answer was 'no'. I don't count on it."
                              Luis Enrique: "Ter Stegen? Coach doesn't criticize him, so he shouldn't be affected. We're old enough to know how the football circus works"
                              Sjetimo se utakmice sa Malagom, Bravo je isto mogao da primi slican gol kao i MATS.

                              Comment


                              • Bartra postigao gol u maniru najboljih napadaca, odlicno se snasao a i bila bi steta da nije iskoristio ono vrhunsko dodavanje Mesija.

                                U prvom poluvremenu nije islo bas najbolje iako je igra bila na solidnom nivou, Levante dovoljno dobar defanzivno u tom periodu igre.

                                Munir je malo sta pokzao, vidi se da on jos nije igrac za ovakav fudbal. To sam rekao i kada je zvanicno prekomandovan u prvi tim. Ne mislim da treba na pozajmicu u neki drugi klub u Primeri jer kao sto rekoh ovaj nivo fudbala je prevelik "zalogaj" za njega. Najbolje bi bilo da je ovu sezonu proveo u B timu i tamo igrao, bio bi izlozem manjem nekom eventualnom medijskom pritisku koji je mozda i uticao na njega poslednjih godina, uslijedio je poziv u reprezentaciju Spanije itd. Ja licno mislim da Munir za sebe misli da je bolji igrac nego sto on realno jeste i tu moze doci do problema. Utakmicu sam juce gledao negdje do 75. minuta i ne znam sta bih mogao izdvojiti vrijedno spominjanja u pozitivnom smislu kada je on u pitanju. Ali sta je tu je za sada, tu je ovu sezonu, neka svi razmisle pa odluce ono najbolje za njega.

                                Sandro u ovom trenutku moze mnogo vise da ponudi u odnosu na Munira.

                                I ovo da dodam.

                                Ter Stegen: Will I continue to play the same way? Of course, why should I change... All is fine."

                                Comment

                                Working...
                                X