Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja greska. Nije oko Neymara, vec zbog krsenja pravila kupovine i sklapanja ugovora sa fudbalerima ispod 18 godina.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Dermot Corrigan ‏@dermotmcorrigan 3m
      El Pais story on Barca / FIFA youth transfer issues say investigation sparked by "two anonymous compaints":
      ....

      Comment


      • "two anonymous compaints"
        Hehehe, nekome smo bas trn u oku

        Kapiram da cemo se zaliti.

        Kazna koju je Barcelona dobila od strane Svjetske fudbalske federacije (FIFA), neće utjecati na transfere Ter Stegena i Halilovića, jer su završeni prije zabrane koju je katalonski klub dobio.

        Comment


        • Nada je u tome sto je i Chelsea dobio istu kaznu 2010. cini mi se , pa su nakon ulozene zalbe ipak mogli dovoditi igrace poslije , dok je Nantes i nakon zalbe ostao kratkih rukava ..

          OVo bi sok bio , ali bas , jer znaci da bismo s ovom odbranom morali jos dvije sezone igrati , a i Pedro bi ostao u klubu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Čelzi je imao problem sa jednim igračem. Bio je igrač Lensa u pitanju. Onda su oni sa Lensom izgladili stvari tako da je tužba povučena a samim tim ukinuta i ta zabrana transfera.

            Nas tuže za 10 igrača. U narednih 90 dana Barsa mora da ovo pokuša oboriti tj da uloži žalbu i iznese odbranu. Vidjećemo kako će stvari ići a ja očekujem još sankcija sa raznih strana u narednom peridou pogotovo ako prođemo Atletiko. Nije slučajno da je ovo došlo pred referendum za stadion, bira se tajming.
            Last edited by ognjen; 02-04-14, 16:06.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Hehehe, nekome smo bas trn u oku

              Kapiram da cemo se zaliti.
              Prica se da su ta dva kluba Real i Valencia.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma ne bi Real nas nikada..


                If I have read the Fifa announcement in the right way, Marc-Andre's transfer [to Barcelona] will not be done in summer.
                MATS-ov agent.

                Comment


                • Znaci Pinto prvi golman sledece sezone.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Produzice Valdes ugovor onda, dijete kluba, nece napustiti u takvoj situaicji, mada mislim da ce oboriti to Barselona.
                    sigpic

                    Comment


                    • E ja danas procitao da ovo nema veze s MATS-om i Halilovicem , da ce ono kao 100 % doci ..

                      Ali Bog sami zna sta ce ovdje izdesavati , ja se nadam da ce MATS doci , a ostalo kako god , mada mi je krivo sto to znaci da nema ni Benatie , ni Hummelsa 100 %
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Halilovic i Ter Stegen su potpisali samo predugovore, ne i klasicne ugovore, tako da to samo jedan potpis daleko od done deal-a, ali nije done deal. Ako embargo stupa na snagu odmah, to znaci da oni ne mogu potpisati validan ugovor, osim ako se ne dodje do nekog kompromisa, bar tako ja shvatam
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/transfe...na-173363.html

                          Vidi ti malog bahatog. Decko bi hteo da u isto vreme da bude i igrac Mehenglazbaha, Barselone i pravnik.

                          Dobro je. Sada ne moram da strahujem dva prelazna roka da nam slucajno ne uzmete nekog igraca

                          Comment


                          • Danas je išlo dosta priča. Prvo su rekli kako se ova kazna odnosi samo na transfere igrača ispod 18 godina tj igrače koji bi dolazili u La Masia-u. Onda su rekli kako se ovo neće doticati transfera Ter Stegena i Halilovića. Međutim kasnije sve obrnuto. To su naravno sve medijski navodi, ništa još sigurno nije. Vidjećemo kako će i šta će se sve desiti u narednom peridou, ako se Barselona bude žalila i kako će to sve da teče. Evo rekoše kako nećemo moći da vratimo ni igrače sa pozajmice. Dosta se toga nagađa.

                            Comment


                            • Ja se ne vodim tim medijskim glupostima. Ja sam sagledao opcije sa poslovno pravnog aspekta. Igrace sa posudbe ce te moci vratiti, jer su oni ugovorno vezani sa vama tako da je to najveca glupost koju je neki novninarcic mogao na naskraba. Problem jedini je oko tih vec dogovorenih transfera, al mislim da ce proci oni i da nece bit problema oko njih.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • bas kao sto je maliajnstajn rekao,igraci sa pozajmica ce normalno moci da se vrate jer sta cemo ako oni ne zele jos jednu sezonu u tom klubu,to je bas glupost novinara,ovi dogovoreni transferi ce proci,progurace to barsa sigurno,a kaznu cemo dobiti isto tako sigurno,tako da morace da se radi sa ovim sto imamo,znaci
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X