Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije isključeno i da Adriano ode. Adriano pokriva pozicije lijevog i desnog beka a tu i Montoja djeluje.

    Vezano za Alvesa, nema još ništa konkretno. Ništa se ne pominje. Ne vjerujem da bi on pristao, kada bi mu klub ponudio,, produženje ugovora na još jednu godinu.

    Comment


    • Adriano je manji gubitak u svakom slucaju. Ostaje sigurno Alba, koji je u velikoj vecini slucajeva prva opcija na levom beku...

      Comment


      • Adriano ili Alves, jedan će sigurno otići. Obojica neće, možda jedino u slučaju da u klub dođe novi desni bek. Danilo iz Portoa se pominjao

        Comment


        • Nesto sam ga malo gledao u revansu protiv Napolija, nije mi nesto dojmio...

          Comment


          • Gledao sam samo prvo poluvrijeme te utakmice i onako solidno je odigrao. Preteško je da govorim o njemu jer jako malo pratim Porto. Mislim da ga je Freš par puta hvalio... Ima 22 godine, transfermarkt ga procjenjuje na 11,5 miliona evra ali nagađati samo možemo koliko bi Portugalci tražili.
            Last edited by ognjen; 22-03-14, 19:43.

            Comment


            • Bravo

              Sad da nam se ne dogodi opet neki Valladolid , pa da slavimo novu
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Tako je bre!!!

                Lepo sam ja rekao, titula u poslednjem kolu protiv Atletika na Kamp Nou...

                Comment




                • Prvi igrac koji je postigao hat-trick 2 puta u El Clasicu


                  Jednostavno Bog fudbala


                  Ja ne znam jel vi vidite kakve on lopte salje? Sta je ono? Konstantno pokazuje da je plejmejker svetske klase i to uvek padne u senku jer puni mreze kao lud Na mene su najveci utisak ostavile one dve lopte za Neymara, pogotovo ona druga, pre penala. Genije. Jebeni genije.

                  Comment


                  • Da li će za R. Alkantaru biti mjesta iduće sezone. Nadam se da hoće ali neće biti lako to izvesti.



                    Neće biti jednostavno ni sa Deulofeuom. Možda malo lakše nego sa Alkantarom jer ako prodamo npr. Tello-a onda se može nešto iskombinovati. Večeras je odigrao svih 90. minuta za Everton i upisao asistenciju.

                    Bartomeu danas izjavio kako će za prelazni rok biti omogućeno 50-60 mmiliona evra a po potrebi i 120 miliona. U svakom slučaju, ne znam koliko mu je pametno što ide ovako direktno u javnost sa ovim stvarima.

                    Comment


                    • Ma neka se prosipa ciframa, samo neka se cuti o imenima...

                      Comment


                      • Pa slicno je i sa Rafinhom, kapiram da najvise od Sergi Roberta zavisi hoce li on ostati, verovatno da hoce jer koliko vidim gotivi ga Tata, mada meni on uopste nije ni za rezerve, vise bih voleo da ga prodamo i vratimo Rafinhu. Kad smo vec ispustili talentovanijeg brata, ne moramo i njega. Tello out, Deulofeu back in je isto nesto sto bih svakako podrzao, ali i tad se Gerard ne bi mnogo naigrao, osim u slucaju nekih povreda, daleko bilo.

                        Comment




                        • Updateovano

                          Comment


                          • Valdes mislim da je zavrsio s Barcelonom i prije nego sto je planirao ..

                            Teska povreda , cini se , steta da ovako zavrsi

                            Izgleda da mozemo dovesti golmana prema pravilima , ali iskljucivo iz Spanije , i ako nam UEFA dozvoli taj golman ce moci braniti u LS ..

                            Ja bih naravno Diega Alvesa
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Koliko mi je samo žao zbog Valdeza. Ali šta je tu je, ovakve stvari se dešavaju.

                              barcastuff ‏@barcastuff 52m
                              Jordi Mones (doctor, Barcelona boerd member): "The injury of Valdes is not looking good."
                              barcastuff ‏@barcastuff 19m
                              Official: Valdes has torn an anterior cruciate ligament and will undergo knee surgery



                              Martino kaže da se neće dovoditi novi golman. Dakle, Pinto će biti na golu do kraja sezone, biće teško.

                              Realno, mi bi , u slučaju kada bi sada kupovali novog golmana, morali da mu ponudimo ugovor na pola godine jer Ter Stegen je već od iduće sezone prvi golman. Sumnjam da bi neko pristao na takav ugovor. Slažem se Dale da bi Diego Alves bio sjajno rješenje u ovom trenutku.

                              Možda da vidimo sa Realom za Kasiljasa.

                              Comment


                              • Ma jok , Diego bi bio rjesenje da MATS nije vec nas , grijeh je takvom golmanu dati da brani 15tak utakmica maksimalno

                                Mozda bi Navas iz Levantea bio odlican u ovoj situaciji , brani strasno ove godine , a velika stvar za njega bi bila da brani u Barci , pa makar i tako kratko ..

                                Mislim da VV nece ici ni na SP , velika steta ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X