Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @AlexandraJonson 48m

    FC Barcelona confirm that there will be a extra board meeting at 6pm Barcelona time, today! Most things indicate on Rosell resigning
    Samo nam ovakve gluposti trebaju u sred sezone

    Comment


    • Po mom misljenju ovo nisu gluposti.

      Ovo su veoma ozbiljne stvari.

      Ovo ce definitivno uticati na Barcelonu , samo ostaje da vidimo na kakav nacin.

      Comment


      • Kažem ja DelBoy-u skoro za ovo, on meni sve čisto, a ono u stvari mutnije od Dunava kod Obrenovca.

        Comment


        • Kakadu je znaci najskuplji igrac ikad,veselo ovo nema sta...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Po mom misljenju ovo nisu gluposti.

            Ovo su veoma ozbiljne stvari.

            Ovo ce definitivno uticati na Barcelonu , samo ostaje da vidimo na kakav nacin.
            Ne znam kako si iz mog posta zakljucio da ne mislim da ce uticati, sto je bila i sama poenta posta.

            Comment


            • Rosell će i podnijeti ostavku kako bi ovo što manje uticalo na klub. A vidjećemo hoće li i u kakvoj će mjeri biti uticaja. Stvarno nisam više pametan, ako je Rosell kriv neka odgovara nemam protiv toga ništa ali sam siguran da ovaj Jordi Cases koji optužuje Rosella hoće samo da se smijeni trenutnu "vlast" koja vodi klub. Ti kao član kluba kojem želiš sve "najbolje" ne bi nikad ovako nešto pokretao u sred sezone.

              Ako se ispostavi kao istinito da je bilo nezakonitih radnji u realizaciji ovog transfera onda leti čitava uprava.

              Brajki, onda kada sam rekao da je sve čisto, tako je i bilo tada tj. sud uzeo papirologiju svu i vidio da nema ništa. Tako je bilo objavljeno a sada šta je ovo ni sam ne znam. Može se desiti da se pokrene proces i sud opet kaže kako nije ničega bilo ali to će trajati taman toliko da trenutna opozicija dođe na čelo kluba.

              Comment


              • U 19:30h tj za nekih 10ak minuta počinje pres-konferencija. Skoro pa sigurno Rosel podnosi ostavku.

                Na ovom linku možete uživo pratiti konferenciju http://www.youtube.com/watch?v=692dNKKgdQ0&

                Comment


                • FC Barcelona ‏@FCBarcelona 1m
                  .@SandroRosell: "My time here has come to an end" #FCBlive
                  FC Barcelona ‏@FCBarcelona 1m
                  Rosell announces that vice-president Josep Maria Bartomeu will assume the presidency of the Club until 2016
                  Bartomeu ipak do kraja mandata

                  FC Barcelona ‏@FCBarcelona 1m
                  Bartomeu: "My first desire is to announce the continuation of the Board's project until 2016"
                  FC Barcelona ‏@FCBarcelona 29s
                  Bartomeu: "We are going to be very firm in the defence and demand the utmost respect for our Club"

                  Comment


                  • Moze li Laporta opet da se kandiduje za predsednika kada sledeci put budu izbori ? Rosell je smesan u odnosu na Laportu.

                    Comment


                    • Laporta može da se kandiduje, tako će vjerovatno i biti. Mada nije ni on med i mlijeko jer je klub i došao do velikog finansijskog minusa za njegovo vrijeme

                      Comment


                      • Taj minus postoji jos p.n.e Laporta je podigao klub na neki veci nivo, kakav niko ni slutio nije. Umeo je da omasi sa transferima, ali u vecini slucajeva je dovodio klase igrace. Pogledaj kakav je tim ostavio Rosellu, plus iako je znao da ide dovede mu Fabregasa i Alexisa.

                        Kakav je njemu klub ostavljen ? Evo ne moras odgovarati u haosu je bio.

                        Comment


                        • Nije ovde sve ''cisto'', cim je pokrenuto iz samog kluba. Moguce da je bilo malverzacija, ali sigurno se radi i o tome da jaka struja radi protiv Rosela. Videcemo na sta ce ovo izaci. Dobro je da igraci i strucni stab rade svoj posao.

                          Laporta je opasan, beskompromisan covek. Zamerao sam mu neka resenja i sklonost ka senzacionalistickim izjavama, ali visoko cenim sto je bio u dobrim odnosima sa Krojfom. Vazno je da on bude ukljucen u rad kluba.

                          Comment


                          • Laporta nije bio za Rosella da ga zameni, imali su oni vec konfilkt tamo oko 2005. kad je Rosell napustio board Barse. Bez obzira koliko je Rosell opasan i beskompromisan, on treba Barsi. A ne ovaj lik sto daje 57m(95M) za Neymara. Koja je to zalost dati za igraca 95M, ako je tacna ta optuznica, koji realno trenutno barem 3x manje vredi.

                            Comment


                            • Rosell: 57,1 millones de euros y punto... final.
                              Covek je bas dosledan, videcemo da li je ovo i stvarno tacno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Prototype, stoji to sve što kažeš za Laportu. Digao je on klub na noge u svoje vrijeme. Kada je odlazio doveo je Vilju, a Fabregas i Alexis su stigli godinu dana kasnije tj za vrijeme Rosellovog mandata. Samo onaj promašaj sa Ibrahimovićem je sigurno finansijski uzdrmao klub u datom trenutku. Kada je Laporta otišao sa mjesta predsjednika izvršena je revizija koja je pokazala da je klupski novac trošen u privatne svrhe funkcionera kluba a koliko je sam Laporta umiješan u to ne znam da li je ikada objelodanjeno.

                                Bogi, sasvim sigurno je da su prisutne određene struje protiv Rosella i to traje već neko vrijeme. Čak su jednom htjeli da organizuju referendum o njegovoj smjeni ali nije skupljen dovoljan broj potpisa. Koliko je ovo sve osnovano što se dešava nemam pojma. Samo ako se na kraju ispostavi da iza svega ovoga stoji nešto sasvim drugo onda stvarno ne znam....

                                Comment

                                Working...
                                X