Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Na selektoru Krstajiću je da odradi rutinu i spremi taktiku za bilo kakvu pobedu nad Brazilom i prolazimo.

      Comment


      • Primis gol iz kontre a pritom nisi napadao ko covek
        sigpic

        Comment


        • Nije se moglo protiv Španije u ovoj utakmici.

          Comment


          • Sergej velika 0 danas. Apsolutno nijedan dobar potez nije imao. Cak ni malo zara nije pokazao.

            Comment


            • Mene samo zanima kakve veze ima grb Albanije sa mecom Srbija-Svajcarska, i kako li ce fifa reagovati na ovakvo proslavljanje golova. Al kontam da to niko nece ni pomenuti.
              Bas nemamo srece, bolji smo ceo mec, al jbg.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sto Dusko nije polomio noge ovom Saciriju pa da se rastavimo kao ljudi

                Comment


                • Kakav im je ovo siptarski znak? Onaj orao Albanije ili sta?
                  Sredina nam je ocajna. Matic ocaj, Milivojevic isto, Sergej isto. Svi beze od lopte, svi se ocajno krecu bez lopte. Samo bunarimo.
                  Jebem ti taktiku i igru i igrace.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Nornalno da sam zelela i ocekivala...kao i sto je normalno da u ovoj zemlji ne znaju da igraju fudbal, a svi crkose za njim.Bar da je nesto ova Svajcarska pa da mi nije zao. Ebo taj tvoj fudbal Krstajicu.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Čestitke njihovom sudiji na vrhunski odrađenom poslu. I u drugom kolu lažni Švajcarci žestoko pogurani do cilja.

                      Comment


                      • Naravno da je ona ptičurina albanaca.. Mada sam mislio da je onaj džaka okej lik, ali i on isto tako proslavalja, ma naj ljigavija reprezentacija
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by LejkerBoy View Post
                          Sto Dusko nije polomio noge ovom Saciriju pa da se rastavimo kao ljudi
                          Svoju nemoc ne treba pokazivati na taj nacin. Da smo im dali tri gola, ne bi bilo problema. Ovako su dobili sta su hteli, provocirali, jos Dzaka i Saciri daju golove kao so na ranu.

                          Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                          Comment


                          • Ljudi.

                            Muslin oteran koji nas je odveo na SP.

                            Postavljen Krstajić koji nije vodio ni pionire.

                            Šta je moglo da se očekuje.

                            Comment


                            • Ma mi smo pičketine najobičnije. Reprezentacija Faljija Ramadanija sa mutavim Krstajićem koji nije vodio nijednu ekipu pre ovoga. Protivprirodni blud.

                              Terajte se u pičku materinu klošari. Igra mi tu neki Kostić i neki izlapeli Ivanović.

                              Ovaj Džaka i Šaćiri rak ih pojeo obojicu. Što ne igraju za Kosovo mater im jebem? Ne bih se bunio čak bi i čestitao nego ovako jedu govna.

                              Comment


                              • Ništa, mora se pobediti Brazil.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X