Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Mezu opet uvodi hahahahah

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      To ti je tako brate moj kad si nizak i ružan čovek. Neće valjda većina gotiviti Ronalda. Sportista, profesionalac, bez tetovaža, posvećen, drži do sebe i ne krije ego. Kad ne znaju šta će kažu - peder.

      Mesi je vrh igrač ali ne vidim toliko drastičnu razliku.


      E moj Sampaoli ne igra ti Kun Aguero majmunez
      Ahahahahahahahahaha ...
      I ako se ne slazem sa nekim stvarima iz ovog posta opet sustina je:
      "Kad ne znaju sta ce kazu - peder."
      Doktorski
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Doveo ih je pre 4 godine do finala, i da nije bilo onog cokera i osvojio bi, malo li je.

        To sto je tim do boli neizbalansiran i sto postoji milion drugi problema ne bi resilo ni 10 Mesija ali ako mislis da je Mesi prevara ko sam ja da ti branim da zivis u zabludi.
        Kako je CR npr doveo Portugalce do prvaka Evrope. Hoćeš da mi saopštiš kako je Portugal jača selekcija od Maradoninih zemljaka.
        Mesija ne smeš pipnuti, kamoli kritikovati, čovek je Bogom dan.
        SVE MI DIRAJ SAMO NEMOJ MESIJU.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Kako je CR npr doveo Portugalce do prvaka Evrope. Hoćeš da mi saopštiš kako je Portugal jača selekcija od Maradoninih zemljaka.
          Mesija ne smeš pipnuti, kamoli kritikovati, čovek je Bogom dan.
          SVE MI DIRAJ SAMO NEMOJ MESIJU.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Tesko da ih je Ronaldo doveo...dao golove protiv Madjarsje i to je to

          Comment


          • A Mesi ne može protiv Islanda. Ni sa "kreča". Ali jbg on je LEO MESI [emoji21]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by seskfabregas View Post
              Tesko da ih je Ronaldo doveo...dao golove protiv Madjarsje i to je to
              Gol protiv Velsa u polufinalu za 1:0

              Comment


              • Kakve veze ima Mesi što je Iguain promašio dve mrtve šanse i Palasio jednu, a protiv moćne Nemačke su igrali.

                I kakve veze Ronaldo ima što je rezervni igrač Eder dao gol sa 30 m, nije čak ni bio u igri.

                Prestanite da uopštavate stvari, ništa u životu nije crno i belo, a takođe ni u fudbalu.

                Svako ko napiše ovako nešto plitko znam da je ili glupav ili ostrašćen.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  A Mesi ne može protiv Islanda. Ni sa "kreča". Ali jbg on je LEO MESI [emoji21]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ne moze ni Ronaldo sa kreca
                  Ovo je vecita bitka. Ja postujem i jednog i drugog, ali nista preterano ne volim ni jednog ni drugog. Tako da mi je ovo prezanimljivo.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Živimo u vremenu gde se sa pravom odvija kladionica ko je bolji. I jedan i drugi imaju svoje prednosti i mane samo mi smeta konstantno minimalizovanje od većine svega što CR uradi. Možrš ga voleti ili ne samo klasu ne možeš osporiti. Trenutno je No1 u svetu fudbala.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Joj sta ucinjese ove sudije zadnje 2 godine pa mora da se trpi ova prica o Kristijanu i ne znam kome.Prije neki dan procitah na neki forum veli covjek bolji Zidan od Mesija,ima svijetsko i gospodin je.Prevelika sloboda je data ljudima na ovom internetu treba to sve po usima.Reci da je Zidan bolji od Mesija je za krivicno gonjenje,ne moze svako da mlati sto mu padne na pamet.
                      Strah me sad kroz grad proc kad znam da ulicom hodaju takvi ljudi,koji tako razmisljaju.
                      Last edited by E1_PG; 30-06-18, 17:55.

                      Comment


                      • Dobri igrači, loši ljudi...
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ali ne možeš ni predstaviti Mesija ko ikonu fudbala. Može ali kad odigra nešto za zemlju a ne samo širiti ruke i pljuvati kao znak nezadovoljstva.
                          Ne znam zašto problem kritikovati asa Barse kada odigra ispod renomea. A kada odigra odlično onda se poredi sa Bogom.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Umoran sam od ove Messi - Ronaldo diskusije, hajde da uživamo i budemo srećni što živimo u vremenu takva dva majsotora hehe

                            Šalim se, Messi je talenat, sa tim se rodiš, a Ronaldo je krvavi rad.

                            ššalim se, bolji Mesii 5 puta, kakav crni Penaldo, da mu nije sudija, bio bi smešan.
                            Last edited by mark !t zer0; 30-06-18, 18:05.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ma ustvari nek se javi Messi kad osvoji Evropsko sa Argentinom. Lako je njemu kad je imao Inijestu i Pujola. Ronaldo je rodjeni pobednik, vidis mu to u ocima. I nije sujetan kao Messi, da sastavlja tim.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Markan ne zna sto ce od srece pa zajebava.Neka neka doc ce vama Kolumbija.

                                Comment

                                Working...
                                X