Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat moj kolko se provaljujes i neumoran si cijelo prvenstvo. Provjeri opet. Da je tako igrali bi sa prvim sastavima a ne bi se trudili da budu drugi u grupi...

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Naivno ispao Senegal.

      Afričke ekipe dokazuju da ako ti je savez 0 i korumpiran, igrači onda ne znaju šta i za koga igraju, neozbiljno shvataju turnir, reprezentaciju... Idu tamo eto, onako.

      Pa može da budeš i jedna Obala Slonovače sve sa Drogbom, Tureom i ostalima - ispadaš u grupi.
      Obala Slonovače je sa Drogbom bila i 2006. i 2010. u grupi smrti(Argentina i Holandija pa Brazil i Portugal) tako da ne čudi što nisu prošli.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by martinez View Post
        Obala Slonovače je sa Drogbom bila i 2006. i 2010. u grupi smrti(Argentina i Holandija pa Brazil i Portugal) tako da ne čudi što nisu prošli.
        Onakva ekipa Obale Slonovače... takva afrička ekipa se neće ponoviti...

        Portugal je znamo svi - Ronaldo.

        Bili su jaki na svim pozicijama.

        Nigerija 1998. je bila u tom rangu. Isti nivo. 1:0 protiv Italije, povukli se skroz i 1:2 u 90 i nekom minutu.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Onakva ekipa Obale Slonovače... takva afrička ekipa se neće ponoviti...

          Portugal je znamo svi - Ronaldo.

          Bili su jaki na svim pozicijama.

          Nigerija 1998. je bila u tom rangu. Isti nivo. 1:0 protiv Italije, povukli se skroz i 1:2 u 90 i nekom minutu.
          To za Nigeriju je bilo 1994. A 1998 su imali i jacu repku, prosli grupu - Spanija ispala.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Izlapelo se, ali ubadam nešto

            Comment


            • I dalje ne verujem da su prošli Mesi i drugari.

              Gledaćemo opet Maradonu sa tribina LOL

              Inače, ima slika šta je sve radio... stavljao je svoj dres, pa posle zastavu (na tribini)...

              Lik je napisao 50 shades of cocaine u opisu svih slika.

              Nema on pojma gde je bio i kome je pokazivao srednjake.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Izlapelo se, ali ubadam nešto
                Tada ih je majstor Robi Badjo izbacio iskusno. Koliko se secam Italijani su gubili 1-0 i imali igraca manje. Uspeli da izjednace pred sam kraj meca i u produzetcima dobili. Badjo 2 Nigerija 1.
                Dok su 98 bili u grupi smrti sa Spancima, Bugarima (cetvrtoplasirani sa proslog SP, ali su to prvenstvo podbacili i bili poslednji u grupi) i ko ono jos bi u toj grupi... Pomozite mi, ne mogu da se setim.
                Onda su ispali od.... E jebem li ga moracu da proguglam. Ne secam se...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Diego „Pajdo Koku Ekser Trip“ Maradona, novi maskota prvenstva ovog definitivno

                  Comment


                  • Bađo rešio majstorski 1994.

                    Verovatno najbolji igrač na turniru, ali bio je tu i Romario.

                    1998. Bora ih preuzeo kao postavljač čunjeva nas i ipak uspeo da stabilizuje ekipu i izvuče nešto. Špance ponizili, pošto se ovi nešto ložili.

                    Ne sećam se ni ja. Pa 20 godina je prošlo.

                    Ispali su nešto bezveze, jer su opet klanovi u ekipi počeli da rade.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Bađo rešio majstorski 1994.

                      Verovatno najbolji igrač na turniru, ali bio je tu i Romario.

                      1998. Bora ih preuzeo kao postavljač čunjeva nas i ipak uspeo da stabilizuje ekipu i izvuče nešto. Špance ponizili, pošto se ovi nešto ložili.

                      Ne sećam se ni ja. Pa 20 godina je prošlo.

                      Ispali su nešto bezveze, jer su opet klanovi u ekipi počeli da rade.
                      Bio je tu i Hristo Stoickov, bili su Svedjani... A u Argentinskoj reprezentaciji se pojavio novi centarfor, covek koji ce nastaviti da zari i pali. Bebeto je odigrao turnir zivota...
                      Proverio sam. Danci su ih izbacili. Kada sam to video setio sam se odmah radovanja mladjeg Laudrupa. A u grupi je uz njih prosao i Paragvaj sa mocnim Cilavertom. Kasnije su Francuzi izbacili taj Paragvaj na jedvite jade. Golom u sto i nekom minutu, Loran Blan. Nakon toga Francuzi izbacuju Italiju u mecu u kom su bili (po meni) losiji rival, ali Luidji Di Bjadjo na penalima pogadja precku ... Sve u svemu jedna odlicna partija, omiljenih mi Francuza u nokaut fazi tada je bilo finale. Ali su ostale meceve odigrali iskusno, pametno i malo imali srece. Na kraju zaluzeno slavili.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Može da se pomene i nastup SRJ, koja je bez igre prošla grupu. I jedva ispala od Holandije.

                        Kada je ušao Savićević, Holanđani povukli igrača da 2 budu na njemu.

                        Comment


                        • Kao i Hrvatsku, koja je izbacila Nemačku 3:0.

                          Završila kao 3.

                          Comment


                          • Kakva sprdnja od tekme [emoji21]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • +1

                              Ovakve ekipe posle i ispadnu.

                              Comment


                              • Ovo sto radi Belgija je odlika malih ekipa

                                Ne kazem da su Englezi veliki niti da ce dogurati daleko ( max QF), ali ovo pravljenje zutih kartona je dno dna

                                Comment

                                Working...
                                X