Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milenkovic odlican u sve tri utakmice.
    sigpic

    Comment


    • Ali ove tranzicije iz napada u odbranu pa majku mu boziju

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Milenkovic odlican u sve tri utakmice.
        Pa jedina pozitivna stvar za nas na ovom SP. Stvarno je odigrao odlicno i sve pohvale za njega.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Jel ceremonija za dodelu najvise reprez.sad posle meca posto smo ispali ili posle finala
          sigpic

          Comment


          • Nema se sta zameriti igracima. Ne moze se bez trenera.
            Najveci plus Milenkovic. Bice veliki igrac.

            Comment


            • - Kada sam potpisao ugovor sa Srbijom, FSS bio je dao moć da biram. Uvek sam odlučivao o tome ko će mi igrati u reprezentaciji, kakve će biti formacija, koji će mi ljudi biti pomoćnici. Tokom kvalifikacija niko mi se nije mešao u posao. Međutim, posle plasmana na Mundijal rečeno mi je da moramo da promenimo način igre
              - I Karim Benzema je glavni napadač Real Madrida, osvojio je tri Lige šampiona zaredom. Međutim on nije u nacionalnom timu i niko se ne buni zbog toga.
              sigpic

              Comment


              • FSS izgubio 4 miliona zbog ne odlaska u sledeću fazu.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Sobzirom kakav nas strucnjak vodi ovo i nije bilo toliko lose.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jedno uklizavanje, nijedan dobijeni duel opet, jbg ne moze se tako. Kad imas SMS ili Pogbu moras da igras 4-3-3 ili neke varijacije te formacije, jer moras da ga stitis sa dva igraca, morao je Milivojevic da igra, nebitno sto su zadnja dva vezna, problem je kretnja bez lopte igraca ispred ta zadnja dva vezna, a ona je ocajna i inertna uglavnom.
                    sigpic

                    Comment


                    • To je što je...Krstajić..tja...ali uradio je jednu dobru stvar. Meč su završili Živković, Radonjić, Jović, Milenkovič, Veljković, Milinković-Savić. To je, kad ispratimo veterane, pola tima za sledeći ciklus. Nije valjda problem dodati mlade bekove, možda Matić, tu je Tadić. Možemo da skockamo pristojnu reprezentaciju, svakako bolju od ove, koja će imati više uspeha nego biti među 32 najbolje reprezentacije na svetu. Na dobrom smo putu, evo već smo bolji od Nemaca i Talijana
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Kakav gol Kostarike iz penala, nisam video ovo ranije

                        Comment


                        • Naivno ispao Senegal.

                          Afričke ekipe dokazuju da ako ti je savez 0 i korumpiran, igrači onda ne znaju šta i za koga igraju, neozbiljno shvataju turnir, reprezentaciju... Idu tamo eto, onako.

                          Pa može da budeš i jedna Obala Slonovače sve sa Drogbom, Tureom i ostalima - ispadaš u grupi.

                          Comment


                          • Oba tima u skroz izmenjenim sastavima. Steta.

                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pobednik ove grupe bi u 1/4 išao na Švajcarska - Švedska,
                              A drugi u 1/4 na Meksiko - Brazil.

                              Otpisli su Japance i Kolumbiju u 1/8.

                              Edit:

                              Obrnuto. Jasno je šta je i ko kad su se videli sastavi.
                              Last edited by MarkoNFL; 28-06-18, 18:30.

                              Comment


                              • Koliko su se uprpili od Brazila.

                                Na isti koji smo imali neku suludu ideju da možemo da se vadimo, tako što bi ih izbacili...

                                Comment

                                Working...
                                X